2:1
Zakończony
Swansea City
komentarz

Koniec. Do przerwy pachniało niespodzianką, ale po zmianie stron Arsenal szybko wyszedł na prowadzenie i wygrał.

2
2
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
2
1
89'

Kolejny strzał Giroud. Tym razem po podaniu Oezila. Rezerwowy Arsenalu jednak po raz kolejny chybił.

1
1
2
86'

Postawili wszystko na jedną kartę goście i omal nie zapłacili za to stratą kolejnego gola. Strzał Giroud był jednak niecelny.

2
2
84'

Swansea. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Oliver McBurnie.

82'
81'

Swansea. Schodzi: Jordan Ayew. Wchodzi: Luciano Narsingh.

78'

Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Rob Holding.

77'

Abraham otrzymał piłkę w okolicach linii pola karnego, ale uderzył ponad bramką.

1
2
1
1
72'

Strzelał Sanchez, ale po raz kolejny w meczu przestrzelił.

3
3
70'

Arsenal cały czas przeważa, Swansea nie posiada argumentów aby zagrozić gospodarzom.

1
1
1
1
66'

Znowu niebezpiecznie pod bramką Fabiańskiego. Okazję miał Ramsey, ale nie zdołał skierować piłki do siatki.

7
4
1
1
1
64'

Płaski strzał oddał Alexandre Lacazette, Fabiański był dobrze ustawiony i zdołał obronić uderzenie.

6
5
1
61'

Arsenalowi wciąż mało. Po wyjściu na prowadzenie gospodarze dążą do podwyższenia wyniku.

3
2
1
3
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Sead Kolasinac. Kolasibac rozmontował defensywę gości i dograł do Ramseya, a ten uderzył obok Fabiańskiego. 2:1! Szybko skończył się sen gości.

11
8
3
4
4
55'

Sanchez do Koscielnego, ale ten uderzył zbyt słabo, aby pokonać Fabiańskiego.

4
2
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sead Kolasinac. Asystował mu Mesut Oezil. Oezil wbiegł z piłką w pole karne i wyłożył ją Kolasinacowi, a ten pokonał Fabiańskiego. Polak nie był w stanie odbić piłki. 1:1!

24
14
3
9
13
49'

Obraz gry nie uległ zmianie. W ataku Arsenal, Swansea jednak rozbiła próby gospodarzy.

5
3
46'

Gra wznowiona po przerwie.

5
2
41'

To była najlepsza okazja miejscowych w meczu. Strzał z pola karnego Sancheza na róg wybił Fabiański. Polak uratował zespół przed utratą gola!

12
9
4
2
3
40'

Jedna z nielicznych próba Swansea. Strzelał sprzed pola karnego Clusas, ale piłka poleciała daleko od celu.

5
3
1
1
38'

Seria rzutów rożnych dla Arsenalu. Jednak gospodarzom brakuje precyzji.

5
5
2
1
35'

Przez 3/4 czasu gry przy piłce jest Arsenal. Jednak to Swansea, która oddała póki co jeden strzał, prowadzi w Londynie.

6
4
1
1
31'

Coraz większe zniecierpliwienie wśród gospodarzy. Swansea zamurowała bramkę, Arsenal nie potrafi sobie z tym poradzić.

6
6
1
27'

Gospodarze w końcu zaczęli strzelać na bramkę rywala. Przed momentem uderzył Kolasinac, ale uczynił to niecelnie.

5
3
2
1
1
25'

Arsenal nie potrafi odpowiedzieć Swansea. Ataki gospodarzy są przewidywalne, przeprowadzane w jednostajnym tempie.

7
7
2
1
2
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sam Clucas. Asystował mu Tammy Abraham. Szybkie wyjście gości zakończyło się premierowym trafieniem w meczu. Abraham dalekim podaniem idealnie dograł do Clucasa, a ten strzałem z pola karnego pokonał Cecha! Konsternacja wśród gospodarzy!

20
14
5
5
7
18'

Nacho Monreal dograł do Sancheza, ten uderzył sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

6
5
1
1
1
16'

Swansea od początku bardzo pasywnie. Goście jeszcze nie zagrozili Cechowi.

5
4
1
2
14'

Kolejny raz ruszył Alexis Sanchez, ale po raz kolejny czujny w bramce Fabiański.

9
5
1
1
10'

Uwidoczniła się przewaga Arsenalu. Łukasz Fabiański już kilka razy musiał interweniować. Polak od początku pewnie zatrzymuje próby gospodarzy.

10
5
1
2
4
8'

Do dośrodkowania doszedł Per Mertesacker, jego strzał głową obronił Łukasz Fabiański.

8
4
1
7'

Lewą stroną obronie Swansea starał się uciec Sanchez, ale został sfaulowany. Będzie rzut wolny dla Arsenalu.

5
2
4
2
4'

Niewiele dzieje się na boisku w pierwszych minutach. Piłkarze notują sporo strat, póki co bez okazji bramkowych.