78'

Newcastle. Schodzi: Joselu. Wchodzi: Dwight Gayle.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Lascelles. Asystował mu Matt Ritchie. 1:0 dla Newcastle! Po rzucie rożnym Lascelles z sześciu metrów zdobył bramkę głową. Fabiański bez szans.

2
5
4
13
19
75'

Fabiański znów interweniuje. Joselu tym razem z 20 metrów strzelił wprost w Polaka.

4
4
2
74'

Kolejna interwencja Fabiańskiego, jednak uderzenie Joselu (głową) było zbyt lekkie.

4
2
73'

Ayoze Perez wpadł w pole karne, ale wybrał wariant siłowy. Uderzył płasko i Fabiański nogą wybił piłkę.

2
2
70'

Newcastle. Schodzi: Isaac Hayden. Wchodzi: Mohamed Diame.

69'

Swansea. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Wilfried Bony.

67'

Nadal dominuje walka na boisku. Wydaje się, że jak padnie bramka, to będzie to jedyna w tym meczu.

2
2
64'

Teraz ciut dłużej przy piłce utrzymali się gracze Newcastle. Lepszy fragment w ich wykonaniu.

2
2
60'

Wyśmienita okazja przed Abrahamem! Minął już bramkarza, oddał strzał na pustą bramkę, ale piłkę wybił jeden z defensorów!

2
1
2
2
2
59'
58'

Bardzo słaby strzał z rzutu wolnego z 30 metrów oddał Renato Sanches. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
2
2
55'

Dośrodkowanie w pole karne, ale Abraham nie jest w stanie oddać czystego strzału.

2
2
52'

Swansea kontroluje przebieg meczu.

4
49'

Żółtą kartkę otrzymał Matt Ritchie. Zbyt wysoko uniesiona noga gracza Newcastle.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Naughton. Taktyczny faul prawego defensora.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
45'

Minuta doliczona.

2
2
42'

Merino ma pretensje do arbitra o jakiś faul. Tymczasem pomocnik Newcastle chwilę wcześniej próbował wymusić rzut wolny. Sędzia nie dał się nabrać.

3
2
39'

Mawson złapał się za głowę. Słusznie, ponieważ po rzucie rożnym był niekryty na szósty metrze, ale uderzył tuż obok słupka.

3
3
38'

Jest odpowiedź gospodarzy. Ayew oddał silny strzał z 20 metrów, ale Eliott nie miał większych problemów ze sparowaniem piłki.

4
2
2
36'

Realizator angielskiej telewizji zachwyca się interwencją Fabiańskiego. Już kilka razy pokazywał powtórkę.

4
3
35'

Kolejny strzał Joselu, tym razem Fabiański pewnie chwycił piłkę.

6
6
33'

FANTASTYCZNA interwencja Fabiańskiego! W końcu coś się zadziało. Po dośrodkowaniu w pole karne Joselu główkował z pięciu metrów. Polak końcówkami palców sparował piłkę.

14
12
2
31'

Długie podanie w kierunku Abrahama. Za mocne...

3
5
4
28'

Przerwa w grze, ponieważ Sanches ucierpiał w starciu z Merino.

4
5
4
27'

Jacob Murphy dość przypadkowo otrzymał piłkę na 14. metrze, ale uderzył katastrofalnie.

24'

Sroki tylko raz (!) jak do tej pory zameldowały się w polu karnym Swansea.

5
4
21'

Mijają kolejne minuty, a nic nowego nie dzieje się na boisku.

2
2
17'

Nic się nie dzieje. Gra toczy się w środkowej strefie boiska, a piłkę częściej rozgrywa Swansea. Niewiele jednak wynika z tego.

3
2
2
12'

Piłka cofnięta do Fabiańskiego, ale Polak krótko rozegrał ją do najbliższego obrońcy.

4
3
8'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Hayden. Faulowany Sanches.

2
8'

Póki co tempo spotkania nie porywa. Gra toczy się w środku boiska.

3
3
5'

Bardzo lekki strzał oddał z 10 metrów Isaac Hayden. Piłka w rękach Fabiańskiego.

4
3
3'

Bardzo kiepski strzał Carrolla z rzutu wolnego. Chrapkę na niego miał jeszcze Renato Sanches.

2
2
16:24

Dla Łukasza Fabiańskiego będzie to mecz numer 147 w historii jego występów w Premier League.