09 wrz 2017 13:30
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane.

5:0! Cudowny strzał Sane z 18 metrów, piłka poleciała niemal w okienko i Mignolet bez szans!

Manchester City
18
8
1
1
5
90'

Doliczone 2 minuty.

1
1
87'

Powinno być 5:0! Leroy Sane podał przed bramkę do Sergio Aguero, jednak strzał Argentyńczyka z kilku metrów doskonale zatrzymał Simon Mignolet!

3
2
1
3
85'

Leroy Sane trafił w piłkę, jednak zaatakował Alberto Moreno z tyłu. Sędzia udzielił zawodnikowi Man City reprymendy.

2
1
83'

Sergio Aguero miał trudną pozycję w polu karnym i wyraźnie chybił z ostrego kąta.

1
1
80'

1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Benjamin Mendy.

Perfekcyjna akcja gospodarzy i 4:0! Mendy podał w tempo do Sane, a ten pokonał Mignoleta pewnym uderzeniem z ostrego kąta.

12
7
2
74'

Ragnar Klavan przeciął płaską centrę Mendy'ego z lewego skrzydła.

1
1
72'

Fatalnie we własnym polu karnym skiksował Joel Matip, zapachniało golem samobójczym, jednak instynktownie piłkę wybił Simon Mignolet.

1
65'

Leroy Sane kapitalnie dograł na 14. metr do De Bruyne, jednak Belg uderzył wysoko nad bramką.

4
1
2
1
61'

Manchester City ma pełną kontrolę nad meczem i walczy o kolejne gole. Liverpool chciałby już tylko usłyszeć ostatni gwizdek.

2
3
1
3
58'
57'

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Leroy Sane.

56'

Płasko z lewej strony pola karnego centrował Benjamin Mendy, ale piłka w rękach Mignoleta.

2
2
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Sergio Aguero.

Liverpool na kolanach! Aguero i Jesus wyszli sam na sam z Mignoletem, asystował ten pierwszy i Brazylijczyk dopełnił formalności.

20
11
1
1
1
50'

Zablokowane dośrodkowanie Roberto Firmino spod końcowej linii.

3
1
1
50'

Gospodarze nie forsują tempa, a The Reds na razie nie podejmują wielkiego ryzyka.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
45+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Bliźniacza akcja, tyle że tym razem De Bruyne centrował z lewego skrzydła i Jesus główkował już z przepisowej pozycji. 2:0!

22
12
2
3
7
45+3'

Po dośrodkowaniu De Bruyne z prawego skrzydła głową do siatki trafił Gabriel Jesus, ale był na wyraźnym spalonym. Nadal 1:0.

4
2
1
4
3
45+2'

Kyle Walker probował zamykać świetną centrę Mendy'ego z lewego skrzydła, ale w ostatniej chwili zablokował go obrońca.

2
2
45+1'

Man City. Schodzi: Ederson. Wchodzi: Claudio Bravo.

5
5
1
4
4
45'

Doliczone 8 minut.

3
4
3
3
43'

Przerwa wciąż trwa, Ederson opuści boisko na noszach.

2
3
2
5
7
40'

Będzie zmiana w bramce Manchesteru City, Ederson nie może kontynuować gry.

3
5
2
7
9
38'

Medycy na boisku, Ederson cierpi.

3
3
1
5
6
37'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sadio Mane.

Senegalczyk ścigał się do piłki z wychodzącym z bramki Edersonem i kopnął go w okolice głowy. Zagranie było bardzo niebezpieczne i sędzia podjął raczej słuszną decyzję.

21
7
9
13
26
35'

Teraz z 10 metrów płasko uderzył John Stones i Liverpool znów uratował Mignolet!

5
2
2
1
34'

Mogło być 2:0 dla gospodarzy! Błąd popełnił Ragnar Klavan, ale Gabriel Jesus był w polu karnym osaczony przez dwóch rywali i jego strzał w tłoku zatrzymał Simon Mignolet.

3
1
1
31'

Mohamed Salah znalazł się w sytuacji sam na sam z Edersonem, ale bramkarz Man City kapitalnie wyczuł jego intencje i obronił płaski strzał! Podawał Sadio Mane.

6
4
2
1
4
29'

Z rzutu wolnego z 18 metrów wyraźnie obok słupka uderzył Emre Can.

6
2
1
28'

Żółtą kartkę za faul na Mane otrzymał Fernandinho.

4
3
1
4
4
27'

Ederson złapał piłkę po płaskiej centrze Salaha. Przed bramką czekał już Sadio Mane.

3
5
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Liverpool prezentował się nieco lepiej, ale to Man City objął prowadzenie! Aguero wystartował do prostopadłego podania De Bruyne, w sytuacji sam na sam minął Mignoleta i trafił do pustej bramki z ostrego kąta.

29
16
5
10
12
Czy przed przerwą zobaczymy co najmniej jednego gola?
6
3
1
1
23'

Jordan Henderson skiksował przy próbie strzału sprzed pola karnego.

2
4
2
22'

Gospodarze zostawili dużo swobody Salahowi, Egipcjanin doprowadził do niemałego kotła w polu karnym, ale nic konkretnego to nie dało.

7
3
1
2
1
19'

Żółtą kartkę za faul na De Bruyne otrzymał Trent Arnold.

4
5
1
3
1
18'

Emre Can oddał niegroźny strzał z dystansu i znów Ederson na posterunku.

5
5
1
2
1
15'

Przysnęła nieco obrona Man City i po dośrodkowaniu Hendersona świetną okazję miał Roberto Firmino. Jego strzał z ostrego kąta był jednak bardzo lekki i piłkę złapał Ederson.

7
2
2
4
13'

Kąśliwe płaskie uderzenie Fernandinho z 25 metrów i Simon Mignolet wybił piłkę na rzut rożny.

4
5
1
2
11'

Oba zespoły ochoczo atakują, ale brakuje im dokładności pod bramką rywala.

3
2
3
5
7'

Płasko z dystansu uderzył Kevin De Bruyne - celnie, ale zbyt lekko i Simon Mignolet na posterunku.

3
3
6'

Żółtą kartkę za faul na Salahu otrzymał Nicolas Otamendi.

3
1
1
3
2
5'

Szybki i wyrównany mecz na Etihad Stadium. O jakiejkolwiek kalkulacji nie ma mowy.

3
2
1
3'

Kevin De Bruyne miał sporo miejsca przed polem karnym, ale zamiast strzelać niepotrzebnie podawał. Wyczuł to Ragnar Klavan i przerwał akcję.