Man Utd spokojnie kontroluje mecz na Old Trafford.

6
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marouane Fellaini. Asystował mu Jesse Lingard. 2:0! Lingard dograł na piąty metr, gdzie Fellaini... kolanem trafił do siatki Lisów. Jednak czy Belg nie był na spalonym? Kontrowersyjna sytuacja.

42
19
4
6
12
79'

Demarai Gray oddał nieudany strzał z 25 metrów. Od bramki de Gea.

4
4
1
76'

Leicester. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Islam Slimani.

76'
72'

Podbity strzał Lukaku - piłka w rękach bramkarza.

1
1
3
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Henrich Mchitarjan. 1:0 dla MU! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na dziesiąty metr, gdzie Rashford strzelił w sam środek bramki, ale mimo to zaskoczył Schmeichela.

50
28
8
2
7
70'

79 procent posiadania piłki ma w drugiej połowie Man Utd. Przepaść.

5
2
2
2
67'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

5
2
5
2
1
66'

Mahrez znów zwiódł Jonesa, ale dogranie na trzeci metr było niedokładne.

1
2
1
3
64'

Leicester w tym meczu bardzo rzadko wychodzi z piłką z własnej połowy. Man Utd w pełni dominuje na boisku.

7
1
1
1
1
62'

Harry Maguire dobrze ustawiony we własnym polu karnym i pewnie wybił piłkę po dośrodkowaniu.

1
60'

Leicester. Schodzi: Shinji Okazaki. Wchodzi: Andy King.

58'

Mata wycofał piłkę do Mchitarjana, ale ten zupełnie nie miał koncepcji co zrobić z nią.

1
1
57'

Mahrez fantastycznie minął Jonesa, ale z ostrego kąta nie był w stanie pokonać de Geę.

3
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Henrich Mchitarjan. Faulowany Mahrez.

Manchester United
4
2
3
2
1
54'

Belg uderzył w prawy róg bramkarza - tam gdzie czynił to z cztery z ostatnich pięciu razy. Kasper Schmeichel doskonale wiedział, jak Lukaku wykonuje "jedenastki".

3
1
1
4
53'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Romelu Lukaku! Belg uderzył tam gdzie zawsze, wiedział to Schmeichel i pewnie sparował piłkę na korner!

7
6
8
6
16
52'

Rzut karny! Simpson nabity piłką ręką.

5
3
1
2
49'

Kiks Mahreza przed własnym polem karnym, ale bez konsekwencji dla niego.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
45'

Minuta doliczona.

2
1
41'

Leicester nieco dłużej utrzymywało się przy piłce w okolicach pola karnego Man Utd. Po centrze Albrightona futbolówka wylądowała w rękach bramkarza.

3
2
1
37'

Paul Pogba, a jakże, oddał strzał z rzutu wolnego z 22 metrów. Trafił jednak w mur.

6
35'

Który to już strzał Pogby? 30 metrów do bramki, uderzenie i piłka przeleciała obok słupka.

1
2
35'

Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Pogby i Schmeichel wypiąstkował piłkę.

1
1
3
32'

Man Utd przeważa, a Leicester zgodnie z planem próbuje kontrować.

1
1
1
29'

Kolejna próba Pogby, kolejna niecelna. Nie może się wstrzelić reprezentant Francji.

1
2
1
2
3
28'

Pogba oddał zupełnie nieudany strzał z 25 metrów.

2
1
3
3
24'

Potężna bomba Pogby z 30 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

4
2
1
5
1
23'

Vardy zgrał piłkę do Okazakiego, który z 20 metrów uderzył celnie, jednak za słabo, żeby pokonać de Geę.

5
2
1
1
20'

Świetna parada Schmeichela po strzale Maty z 14 metrów. Korner.

2
18'

Piłka w siatce Lisów! Po strzale Lukaku Schmeichel "wypluł" futbolówkę przed siebie, a tę do siatki wbił Juan Mata. Sędzia liniowy uznał, że Hiszpan był na spalonym. Powtórki pokazały, że nie miał racji.

4
3
3
6
21
15'

Martial próbował przedrzeć się lewą flanką. Został zatrzymany przez pierwszego rywala.

6
4
1
3
4
12'

Henrich Mchitarjan huknął sprzed pola karnego, ale Morgan przyblokował strzał i Kasper Schmeichel bez problemu złapał piłkę.

4
3
2
2
3
10'

Póki co bez większych emocji na Old Trafford.

1
1
4
4
4
7'

Mahrez szukał górnym podaniem Albrightona. Podał jednak zbyt mocno.

3
2
3
3
3
4'

Techniczny strzał Jamesa z 30 metrów, ale piłka bezpiecznie przeleciała obok słupka.