1
2
4
87'

Idrissa Gueye przymierzył sprzed pola karnego i Thibaut Courtois przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
2
2
85'

Najgroźniejsza okazja dla Evertonu. Po dośrodkowaniu na piąty metr niecelny strzał głową oddał Ashley Williams.

1
3
2
83'

Everton. Schodzi: Phil Jagielka. Wchodzi: Aaron Lennon.

80'

Tiemoue Bakayoko przymierzył sprzed pola karnego, ale trafił w obrońcę rywali.

1
78'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Moses. Faulowany Baines.

1
1
2
75'
74'

I znów gramy tylko w środku boiska.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Wayne Rooney. Doigrał się Anglik. Sędzia miał już dosyć komentarzy piłkarza Evertonu.

4
3
1
70'

Wayne Rooney nieczysto trafił w piłkę na 20 metrze. Anglik powinen lepieć wykończyć tę akcję.

1
1
1
68'

Niewiele się dzieje na boisku. Akcje toczą się daleko od pola karnego jednej czy to drugiej drużyny.

64'

Fatalne dośrodkowanie Alonso z lewej strony boiska. Od bramki rozpoczął golkiper.

1
60'

Kolejna akcja prawą flanką. Moses urwał się tą częścią boiska, wpadł w pole karne, ale płaski strzał nie zagroził Pickfordowi.

1
1
1
59'

Pedro minął rywala, ale naciskany z 14 metrów uderzył obok bramki.

2
2
2
1
1
58'

Nieporozumienie Pickforda z obrońcą, który przepuścił piłkę na piątym metrze. Tylko korner dla Chelsea.

1
1
56'

Silne dośrodkowanie Mosesa, jednak zostało wybite bez problemu.

1
2
1
1
1
54'

Moses wpadł w pole karne, był naciskany i trafił tylko w boczną siatkę.

2
53'

Po zmianie stron tempo meczu znów nie powala.

1
1
1
1
1
50'

Rooney przedarł się środkiem boiska, zagrał do Ramireza, który skiksował. Źle trafił w piłkę.

2
2
1
48'

Techniczny strzał Pedro sprzed pola karnego, ale Pickford nie musiał interweniować.

2
2
46'

Everton. Schodzi: Tom Davies. Wchodzi: Muhamed Besić.

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
45+2'

"Świeca" Rooneya jest podsumowaniem gry Evertonu.

2
1
2
3
2
45'

Dwie minuty doliczone.

2
1
1
44'

Chelsea kontroluje to, co się dzieje na boisku. Everton mimo niezłych piłkarzy w składzie, wygląda jak drużyna z niższej klasy rozgrywkowej.

4
6
1
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Cesar Azpilicueta. 2:0! Znów hiszpańska akcja. Dośrodkowanie na szósty metr, Pickford wyszedł dwa metry przed siebie, ale Morata głową wpakował piłkę do siatki.

31
18
3
4
4
36'

Chelsea po strzeleniu gola cofnęła się nieco na własną połowę.

2
2
1
4
9
33'

The Toffees cały czas nawet nie potrafią dośrodkować w pole karne Chelsea.

6
6
1
3
3
30'

Everton słabo sobie radzi póki co. Tak naprawdę nie przeprowadził żadnej składnej akcji.

2
6
2
3
2
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Alvaro Morata. 1:0 dla Chelsea! Fabregas zagrał na klepkę z Moratą i w kilku metrów płaskim strzałem pokonał Pickforda.

37
24
8
7
6
23'

Strasznie szarpana gra od mniej więcej 10 minut. Sporo fauli, niedokładnych zagrań.

2
1
2
5
20'

Rooney ostro zaatakowany przez Alonso. O dziwo nie ma nawet faulu.

8
6
4
4
4
18'

Kilka minut gry w środku boiska. Obie drużyny wymieniają sporo podań.

5
3
4
5
14'

Kolejny celny strzał - tym razem próbował Pedro, jednak znów wprost w bramkarza.

7
3
1
5
2
13'

Płaski, celny strzał Luiza. Pickford nie miał problemów, żeby złapać piłkę.

2
2
1
3
2
12'

Strzał Williana z 18 metrów, ale piłka została podbita przez Jagielkę. Korner.

6
1
1
1
10'

Całkiem niezła akcja Chelsea. Willian zagrał do Moraty, który wybrał następnie Pedro. Strzał przewrotką Hiszpana był niecelny.

5
9
9
2
1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Idrissa Gueye. Faulowany Fabregas. To pachniało nawet czerwoną kartką.

8
8
1
3
5
8'

Spokojne tempo meczu w pierwszych minutach.

4
2
1
1
1
6'

Pedro ruszył z szybkim atakiem, trafił jednak na Bainesa, który odebrał mu piłkę.

3
4
4
1
2
4'

Morata runął przed polem karnym Evertonu, lecz nie ma mowy o faulu.

1
1
1
4
3'

Anemiczny strzał Moraty został bez problemu zablokowany przez jednego z defensorów.