Lechia nie chce na zbyt wiele pozwolić Śląskowi i oddala grę od własnej bramki.

83'

Lechia. Schodzi: Marco Paixao. Wchodzi: Grzegorz Kuświk.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Madej.  Jak mawia czeski klasyk: A je to gol! Dośrodkowanie z prawej strony, piłka po strzale Robaka odbiła się od pleców obrońcy i dotarła pod nogi Madeja. Rezerwowy płasko uderzył, Kuciak popełnił błąd i jest 3:1!

40
22
10
13
28
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Flavio Paixao. Błąd piłkarzy Śląska, z piłką w pole karne wpadł Flavio i wyłożył ją Marco. Takiej szansy snajper Lechii nie marnuje. 3:0!

52
31
7
11
18
80'
80'

Lechia. Schodzi: Milos Krasić. Wchodzi: Romario Balde.

79'

Szukają swojej szansy wrocławianie. Gol kontaktowy może nam zapewnić sporo emocji w końcówce.

1
76'

Po raz kolejny na spalonym znalazł się Robak. To nie jest dzień napastnika Śląska Wrocław.

1
1
3
4
2
75'

Ożywili się piłkarze Śląska, gracze Lechii starają się uspokoić mecz.

6
3
2
2
2
73'

Po rzucie rożnym z woleja uderzał Pawelec, ale Kuciak spokojnie złapał piłkę.

9
5
3
2
4
71'

Dogranie Koseckiego przepuścił Vacek, a Riera potężnie uderzył, ale trafił w poprzeczkę!

5
8
5
3
5
68'

Strzał Robaka wybił Kuciak, ale napastnik i tak był na metrowym spalonym.

8
6
4
2
5
66'

Po dośrodkowaniu Milosa piłki we własnej bramce omal głową nie umieścił Augusto. Słowik wybił futbolówkę na korner.

3
1
4
4
6
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Nunes. To 4. kartka tego zawodnika w sezonie.

4
61'

Piłkarze Śląska już chyba nie wierzą w remis w Gdańsku. Lechia kontroluje mecz.

9
6
4
7
7
58'

Rajd prawą stroną Koseckiego, ale po interwencji Wawrzyniaka nie będzie nawet rogu.

12
6
3
5
4
56'

To bramka nr 100 braci Paixao w Lotto Ekstraklasie. Więcej ma ich Marco.

13
5
3
9
11
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Piłka poleciała w środek bramki, Słowik rzucił się w prawo. 2:0!

55
35
6
9
28
55'

Sędzia Marciniak analizuje, analizuje i analizuje i... ponownie wskazał na "wapno".

16
11
6
7
13
54'

Sędzia jednak podbiegnie do monitora.

5
4
6
3
6
53'

To Celeban wślizgiem blokował piłkę i dotknął ją ręką.

7
2
2
1
6
53'

Rzut karny dla Lechii. Niespodziewana decyzja sędziego Marciniaka!

12
6
8
50'

Gra toczy się w środku pola. Jednak można odnieść wrażenie, że to co najlepsze jeszcze przed nami.

5
8
4
4
2
47'

Efektowny strzał Chrapka z okolic linii pola karnego. Podkręcona piłka poszybowała tuż ponad bramką!

7
3
3
1
4
46'

Wracamy do gry po przerwie na małą kawkę.

6
4
3
1
1
45'

Flavio Paixao płacze i piszczy. A ma powody! Po dograniu Sławczewa Portugalczyk płasko uderzył niecelnie. Obok łzy wylewał jego brat Marco, który był świetnie ustawiony.

4
10
2
4
4
44'

Z pola karnego uderzał Vacek, ale nie trafił w bramkę.

6
3
3
2
3
43'

Kosecki dryblował w polu karnym, ale za dużo chciał i to sprawiło, że akcja nie zakończyła się powodzeniem. - Motyla noga - zaklął siarczyście pod nosem Kosecki junior.

9
7
3
2
5
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Sławomir Peszko. Peszko dośrodkował z rzutu wolnego, Celeban źle krył Marco Paixao i Portugalczyk głową uderzył w kierunku dalszego słupka. Słowik nie był w stanie sięgnąć piłki. 1:0!

48
29
6
8
28
39'

Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale zagranie ręką Poprawy było przypadkowe. Obrońca nie zrobił ruchu do piłki.

1
1
1
39'

Dwoch zawodników Śląska stanęło przed Kuciakem, ale piłka nie znalazła się w bramce! Przed krytyką Robaka i Pawelca ratuje tylko to, że był spalony.

2
3
1
7
4
35'

Świetna akcja Lechii, Marco Paixao przypadkowo zostawił piłkę Flavio Paixao, ale fantastycznie w bramce zachował się Jakub Słowik! Bramkarz odbił strzał z ok. 16 metrów.

7
3
3
3
3
35'

Peszko staranował Pawelca. Obrońca Śląska odczuł starcie, ale pozbierał się.

3
4
5
5
6
34'

Z rzutu wolnego uderzył Robak. To nie jest dzień napastnika Śląska. Piłka trafiła w mur, kopnięta bardzo źle.

5
8
2
5
7
33'

Rzut wolny dla Śląska z ok. 18 metrów. Świetne miejsce na wa... tzn do zdobycia gola.

6
4
7
3
4
33'

Wciąż w meczu są tylko momenty. Niewiele emocji w Gdańsku. Zmarnowany karny Robaka z zimy wiosny nie uczyni.

1
3
2
3
4
30'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie chce otwierać się przed rywalem i zbyt wiele ryzykować.