Lotto Ekstraklasa: 18. kolejka
01 gru 2017 18:00
90+6'

Piłka w bramce Jagiellonii po strzale głową Jarosława Fojuta. Sędzia odgwizdał jednak spalonego, nie ma gola.

15
11
5
11
14
90+4'

Miał swoją okazję Fiodor Cernych. W polu karnym zablokował go jednak obrońca Pogoni, a dokładniej Lasza Dwali.

4
4
7
9
90+3'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Pogoni niecelnie główkował Kwiecień.

2
2
3
6
6
90+2'
90+2'

Pogoń przy piłce. Goście szukają okazji na gola.

4
4
2
1
4
90'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Marian Kelemen pewnie złapał piłkę.

4
3
3
3
4
89'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni. Zabrakło jednak dokładnego dogrania w polu karnym Jagiellonii.

3
3
5
8
4
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Spas Delew.

Pogoń Szczecin
4
1
4
4
4
84'

Poza boiskiem leżał Spas Delew. Piłkarz potrzebował pomocy medycznej.

1
1
2
2
3
83'
82'

Łukasz Zwoliński ładnie zagrał do Adama Gyurcso. Świetnie spisał się jednak Kelemen, który nie dał się zaskoczyć.

3
1
1
2
2
81'

Po dośrodkowaniu w pole karne Jagiellonii piłkę pewnie złapał Marian Kelemen.

3
1
2
5
79'

Pogoń. Schodzi: Adam Frączczak. Wchodzi: Adam Gyurcso.

78'

Zza pola karnego strzelał David Niepsuj. Piłkę złapał Marian Kelemen.

4
2
3
3
76'

Adam Frączczak zszedł z boiska, zanosi się na zmianę w zespole Pogoni. Gra została wznowiona.

1
5
1
74'

Z pomocy medycznej korzystają Marian Kelemen i Adam Frączczak.

2
2
7
73'

Spore zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Potrzebna będzie pomoc medyczna, na boisku leży dwóch zawodników.

1
1
2
2
5
71'

Łukasz Załuska daleko wyszedł z bramki i wybił piłkę. Dobrze zachował się bramkarz Pogoni.

3
1
2
2
68'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Ostatecznie Nemanja Mitrović wybił piłkę.

1
1
1
1
1
68'

Pogoń. Schodzi: Tomasz Hołota. Wchodzi: Dawid Kort.

66'

Pogoń stara się atakować, lecz dobrze w defensywie prezentuje się Jagiellonia.

5
2
1
2
2
62'

W dobrej sytuacji znalazł się Spas Delew. Oddał mocny, ale jednak niecelny strzał.

3
3
2
2
4
60'

Dobrze w bramce spisał się Marian Kelemen. Bramkarz Jagiellonii nie dał się zaskoczyć po zagraniu we własne pole karne.

6
2
3
3
5
59'

Chwilowa przerwa w grze po zderzeniu dwóch zawodników.

3
3
2
56'

Z dystansu strzelał Ricardo Nunes. Uderzenie zablokował Taras Romanczuk.

6
4
1
1
53'

W polu karnym gospodarzy padł Spas Delew, sędzia nakazał grać dalej.

3
5
3
4
51'

Tym razem ładny strzał z dystansu oddał Ricardo NunesMarian Kelemen zdołał obronić to uderzenie. Poprawka Drygasa została zablokowana.

6
2
2
2
2
49'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Marcin Listkowski.

2
1
3
2
4
48'

Od początku drugiej połowy oba zespoły starają się atakować.

3
2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
3
3
1
1
45+2'

Z rzutu wolnego strzelał Spas DelewMarian Kelemen pewnie złapał piłkę.

7
1
1
2
45'

Doliczona jedna minuta.

4
4
4
1
1
43'

Dobrze spisał się Marian Kelemen. Bramkarz Jagiellonii pewnie złapał piłkę we własnym polu karnym.

4
2
1
2
42'

Sporo tych dośrodkowań. Kolejne, w pole karne Jagiellonii. Znów piłka została wybita.

4
3
2
1
2
40'

I wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Gospodarze pewnie wybili piłkę.

3
3
1
1
38'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni Szczecin. Zakończyło się ono niecelnym strzałem głową Tarasa Romanczuka.

2
1
2
3
37'

Tym razem na spalonym złapany został Fiodor Cernych.

2
1
2
2
35'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Kamil Drygas.

5
1
1
1
3
35'

Pogoń będzie miała rzut wolny. To dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

4
1
1
1
2
34'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Główkował Cillian Sheridan, lecz Załuska pewnie złapał piłkę.

2
1
1
1
3
29'

W polu karnym gości padł Arvydas Novikovas. Sędzia nakazał grać dalej.

3
1
3
2
3
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas.

7
4
1
2
7
27'

Często przy piłce jest w tym spotkaniu Cillian Sheridan. Jak na razie dobry występ tego zawodnika.

3
2
1
2
25'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii. Na spalonym był jednak Arvydas Novikovas.

1
1
2
3
2
24'

Znów daleko z bramki wyszedł Łukasz Załuska. To była dobra interwencja.

7
3
4
4
5
23'

Groźnie było pod bramką Pogoni. Strzelał Fiodor Cernych, lecz Łukasz Załuska nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
2
3
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Hołota.

9
3
1
2
22'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy ostatecznie piłkę przejęli zawodnicy Jagiellonii.

6
1
1
2
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Burliga.

Jagiellonia Białystok
4
5
2
2
5
19'

Cillian Sheridan ładnie zagrał do wybiegającego Arvydasa Novikovasa. Szybszy był jednak Łukasz Załuska.

4
1
2
18'

Zza pola karnego ładny, aczkolwiek niecelny strzał oddał Adam Frączczak.

1
2
3
1
4
16'

Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

4
1
1
14'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska. Piłkę raz mają jedni, raz drudzy.

2
1
4
1
10'

Zawodnicy gości protestowali przy tym golu, ale sędzia uznał tę bramkę.

4
3
2
5
8
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Przemysław Frankowski. Frankowski wywalczył sobie piłkę w okolicy linii pola karnego Pogoni, dograł przed bramkę, gdzie Cillian Sheridan popisał się efektownym strzałem piętą i zdobył gola.

35
17
8
7
17
8'

Gra toczy się teraz w środkowej części boiska.

2
2
4
1
2
6'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Marian Kelemen pewnie złapał piłkę.

2
4
1
4
3
5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Zawodnicy Jagiellonii zdołali wybić piłkę.

3
2
1
1
3
4'

Pogoń atakuje. Gra toczy się na połowie Jagiellonii. Przed chwilą dwa groźne strzały gości zostały zablokowane.

6
3
3
2
4
3'

Piłka w bramce Jagiellonii, lecz Łukasz Zwoliński był na spalonym. Sędzia gola nie uznał.