5
5
90'
85'

W końcówce meczu Chile stara się znaleźć dziurę w obronie Niemców. Wciąż jednak brakuje im zdecydowania pod bramką.

4
3
3
3
3
81'

Chile. Schodzi: Eduardo Vargas. Wchodzi: Martin Rodriguez.

4
81'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Ginter uderzył głową, ale bardzo niecelnie.

2
3
3
3
5
79'

5
76'

Strzał Draxlera z ok 15 metrów. Piłkę zatrzymał jeden z Chilijczyków.

3
2
2
2
5
73'

Z pola karnego płasko uderzył Stindl, bramkarz na raty złapał piłkę.

5
4
3
2
4
71'

Chile. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Paulo Diaz.

Paulo Diaz #13
3
3
4
2
3
69'

Problemy zdrowotne ma Medel, który za momet opuści boisko.

2
2
3
7
3
68'

Sprzed pola karnego uderzył Draxler, piłka przetoczyła się daleko od celu.

1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Sanchez.

64'

Uwidoczniła się przewaga reprezentacji Chile. Brakuje jednak celnych strzałów na bramkę.

2
1
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudy.

57'

Chilijczycy w końcu przejęli piłkę i starają się dłużej ją rozgrywać. Druga część póki co słabsz od pierwszej.

2
1
1
1
4
54'

Mistrzowie świata rozgrywają piłkę na połowie Chile, jednak nie potrafią przedostać się w pole karne.

4
2
2
1
51'

Niemcy starają się zdominować rywala, ale ci niezbyt się tym przejmują i po odzyskaniu piłki wyprowadzają groźne kontry.

4
4
2
48'

Alexis Sanchez uderzył z rzutu wolnego, piłka spadła na górną siatkę. Niewiele brakowało.

5
2
4
2
1
46'

Gramy po przerwie.

6
2
2
1
1
45+1'

Płaski strzał Sancheza z ok. 16 metrów, bramkarz świetnie interweniował.

4
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lars Stindl. Asystował mu Jonas Hector. Rozklepali defensywę rywala Niemcy. Can na lewo do Hectora, ten na czwarty metr do Stindla i piłka w bramce.

32
19
10
10
20
40'

Niemcy zbliżyli się pod bramkę Chilijczyków, ale zaraz po przejęciu piłki wyprowadzają groźne kontry.

1
3
2
2
1
36'

Z woleja z ok. 25 metrów mocno, ale obok bramki, uderzył Can.

2
4
2
2
33'

Wciąż Niemcy nie potrafią rozmontować defensywy Chile. Gra toczy się głównie w środku pola.

5
3
3
6
29'

Spore zamieszanie w polu karnym Niemców. Chilijczycy kolejny raz nie potrafili zakończyć strzałem.

2
3
1
1
2
27'

Mogą podobać się oskrzydlające akcji Chilijczyków. Piłka wędruje jak po sznurku, brakuje wykończenia.

1
1
1
3
1
24'

Chile wciąż prowadzi grę. Mistrzowie świata nie potrafią przenieść na dłużej ciężaru gry na połowę rywala.

5
5
4
3
3
20'

Żółtą kartkę otrzymał Lars Stindl.

5
4
5
5
7
20'

Kapitalnie z dystansu uderzył Vargas, piłka odbiła się od poprzeczki i metr od linii bramkowej. Żaden z zawodników nie zdążył z dobitką.

6
3
1
1
1
17'

Dobre dogranie Draxlera, Kimmich źle wykończył podanie. Piłka padła łupem bramkarza.

4
5
4
3
3
15'

Ginter pasko dograł do Stindla, którego natychmiastowy strzał obronił bramkarz.

4
2
2
1
1
13'

Kolejna strata Niemców, tym razem jednak Chilijczycy nie wykorzystali szansy. Akcję płaskim, ale słaby strzałem zakończył Diaz.

4
2
3
3
3
11'

Wrzutka z rogu, głową wprost w bramkarza uderzył Hernandez.

4
1
2
1
1
10'

Chile prowadzi, ale chce więcej. Dobrze w ofensywie wygląda ten zespół w czwartkowy wieczór.

2
1
1
2
1
8'

Teraz błąd reprezentacji Chile, z dystansu ponad bramką uderzył Julian Draxler.

5
1
1
1
2
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Chilijczycy odebrali piłkę Niemcom przed ich polem karnym, szybkie rozegranie akcji i Sanchez w sytuacji sam na sam zdobył gola. Po trafieniu powstało niewielkie zamieszanie. Nie było pewne czy arbiter uzna gola. W końcu słusznie wskazał na środek.

49
31
22
13
21
5'

Alexis Sanchez urwał się rywalom, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zatrzymany przez Rudego.

6
4
1
2
3'

Gra w środku pola, zespoły starają się zdominować przeciwnika. Trwa tzw. przeciąganie liny.

2
2
2
2
2
19:43

Spotkanie poprowadzi Alireza Faghani (Iran).

9
2
2
3
5
19:43

W 1. kolejce Niemcy i Chiliczycy wygrali swoje mecze. Mistrzowie świata 3:2 pokonali Australię, a ich czwartkowi rywale 2:0 ograli Kamerun.