4
4
4
88'

Prostopadłe podanie do Aboubakara, ten wpadł w szesnastkę, ale mając przy sobie Degeneka huknął w bandy reklamowe za bramką.

4
4
4
4
5
87'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastien Siani. Podcięcie Troisiego.

4
86'

Vincent Aboubakar robi wszystko, aby wpisać się na listę strzelców, ale jak nie idzie to nie idzie. Kolejna centra i kolejny strzał obok słupka.

5
5
5
5
5
83'

Przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy poślizgnął się Mathew Leckie. Kameruńczycy przejęli piłkę, ale podpalił się Fai, który przez nikogo nie atakowany wybiegł z futbolówką poza linię boczną.

3
3
2
2
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Bailey Wright. Faulowany był Bassogog.

4
4
4
4
4
79'

Australia. Schodzi: Tom Rogić. Wchodzi: Jackson Irvine.

3
78'

Niczym wygłodniały szczupak "pofrunął" w polu karnym Australii Vincent Aboubakar. Widowiskowy strzał głową, ale piłka nad poprzeczką.

4
4
3
3
3
77'

Kamerun. Schodzi: Benjamin Moukandjo. Wchodzi: Karl Toko Ekambi.

Karl Toko Ekambi #20
4
3
3
3
3
75'

Protestowali Kameruńczycy. Ich zdaniem jeden z rywali zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia jednak tego nie widział.

3
3
3
3
3
73'

Posiadanie piłki po stronie Australii, ale Kamerun jeśli już dotrze pod bramkę to kończy akcję strzałem.

2
2
2
2
2
70'

Australia. Schodzi: Tomi Jurić. Wchodzi: Tim Cahill.

3
4
4
3
3
68'

Okres słabszej gry. Piłka głównie w środku boiska.

2
2
2
2
2
65'

Australia. Schodzi: Robbie Kruse. Wchodzi: James Troisi.

3
3
3
3
3
65'

Centra z prawego skrzydła i naciskany przez obrońcę Aboubakar z kilku metrów uderzył nad poprzeczką.

3
3
3
3
2
62'

Poczuły krew Kangury. Kamerun musi odpierać ataki.

2
2
2
2
2
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mark Milligan.

Płasko, tuż przy słupku w lewy róg. Bramkarz rzucił się w dobrą stronę, ale strzał był zbyt precyzyjny.

9
7
7
8
8
59'

Rzut karny dla Australii po faulu Mabouki na Gersbachu! Wideoweryfikacja nie przyniosła zmiany decyzji.

6
5
3
4
4
57'

Ręce i oczy fanów Kamerunu wzniesione ku górze. Jak to nie wpadło?! Bassogog lepiej podać nie mógł, ale Vincent Aboubakar w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił.

3
3
2
2
1
54'

Świetna okazja na wyrównanie! Australijczycy "poklepali" na prawej stronie boiska, po czym mocno wstrzelili piłkę wzdłuż bramki. Spanikowała obrona Nieposkromionych Lwów, ale ani Jurić, ani Rogić z bliska nie wepchnęli futbolówki do siatki.

2
2
2
2
2
50'

Kontra Kamerunu, ale Bassogog nie otrzymał pomocy od partnerów i w pojedynkę nie był w stanie sforsować obrony rywala.

3
3
3
2
2
46'

Świetna okazja! Leckie urwał się prawą stroną i idealnie wyłożył piłkę Juriciowi. Strzał z 12 metrów minął jednak kameruńską bramkę.

3
3
3
4
3
46'

Początek II połowy.

2
2
2
2
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre-Frank Zambo Anguissa. Asystował mu Michael Ngadeu-Ngadjui.

Australijska defensywa była już w szatni, a tymczasem Kamerun prowadzi. Długie podanie od obrońcy i lekko trącona piłka nad rękoma wybiegającego bramkarza.

7
45'

Pierwsza połowa potrwa dodatkowe 60 sekund.

3
2
1
43'

Teraz kontratakiem odpowiada Kamerun. Rozpędzony Christian Bassogog minął Degeneka, który ratował się faulem. Sędzia jednak puścił grę, ale źle rozegrali to Afrykanie.

2
2
42'

Kontra Australii i faulowany niedaleko pola karnego był Jurić. Dośrodkowanie ze stojącej piłki pozostawiało jednak wiele do życzenia.

2
2
40'

Krótkie rozegranie kornera i piłka zagrana przed pole karne Australii. Do strzału złożył się Arnaud Djoum, ale został zablokowany.

2
37'

Zgranie do Moukandjo, a ten bez namysłu uderzył z 17 metrów. Piłka dziwnie odbijała się od murawy, ale Mathew Ryan nic sobie z tego nie robił i pewnie obronił.

2
2
1
1
1
33'

Zamieszanie pod bramką Ondoy, ale Australia bez strzału. W ekwilibrystyczny sposób piłkę wypiąstkował golkiper Nieposkromionych Lwów.

2
1
1
2
31'

Prosty błąd Kameruńczyków, kiks i szansa przed Leckim. Strzał z okolic "wapna" pofrunął jednak niemal pionowo w górę.

2
2
1
1
29'

Wreszcie precyzyjna centra. Dobrze dogrywał Vincent Aboubakar, a piłka minęła wszystkich skaczących do "główki". Nie sięgnął jej również ostatni obrońca jakim był Mathew Leckie. Wydawało się, że Benjamin Moukandjo stanie oko w oko z bramkarzem, ale podczas przyjęcia pomagał sobie ręką.

2
25'

Kilka dośrodkowań w pole karne Ryana, ale tam zdecydowaną przewagę mają Australijczycy. Kamerun atakuje bardzo małą ilością piłkarzy i nic dziwnego, że trudno o klarowną okazję

22'

Jurić przewrócony 22 metry przed kameruńską bramką i dobra okazja dla Australii. Tom Rogić i tylko jęk zawodu na trybunach. Bardzo wysoko poleciała futbolówka po jego strzale.

2
1
1
1
21'

Alex Gersbach dośrodkowuje na 7. metr, ale tam piłkę "na raty" łapie Fabrice Ondoa.

1
1
1
1
19'

Kolejny rzut wolny sprzed australijskiego pola karnego. Tym razem bez strzału. Bassogog mięciutko wrzucił piłkę za plecy obrońców, ale jego koledzy jej nie sięgnęli.

2
1
1
15'

Dwukrotnie próbowali Kameruńczycy. Najpierw z rzutu wolnego w mur huknął Vincent Aboubakar, a poprawka Sianiego poszybowała w trybuny.

1
1
3
1
1
12'

Jeden, drugi, ale trzeci już go zatrzymał. Tom Rogić poszedł na przebój, ale stracił piłkę w polu karnym rywali.

1
4
1
10'

Robbie Kruse przedzierał się wzdłuż końcowej linii, ale umiejętnie i wypychał go Zambo Anguissa. Bez centry, bez strzału.

3
8'

Kilka minut spędzonych pod polem karnym Australii. Najpierw groźna centra z rzutu wolnego, a następnie przechwyt po wznowieniu Australijczyków i soczysty strzał Aboubakara... w boczną siatkę.

2
5'

Christian Bassogog ograł Wrighta, wpadł w pole karne. Wszystko zrobił dobrze oprócz uderzenia. Anemicznie lewą nogą i tylko boczna siatka.

1
3
4'

Mamy pierwszy celny strzał. Robbie Kruse sprzed pola karnego, ale dokładnie tam gdzie stał kameruński bramkarz.

2
4
1
2
1
2'

Odważnie, środkiem boiska z piłką kilkadziesiąt metrów przebiegł Tom Rogić, ale będąc w okolicy 17. metra zbyt mocno wypuścił sobie futbolówkę.

1
1
3
1
1
Nie będziemy sobą jak nie spytamy kto wygra?