Liga Europy: Półfinały, rewanże
11 maj 2017 21:05
90+5'

John Guidetti mógł w doliczonym czasie wprowadzić w ekstazę kibiców gości. Piłka meczowa prześlizgnęła się po stopie napastnika, gdy miał za zadanie przymierzyć do odsłoniętej bramki. Co za rozczarowanie Szweda!

7
4
2
2
7
90+2'

17
90'

Po dużym zamieszaniu rozpoczął się doliczony czas.

15
9
6
9
6
89'
17
10
16
8
9
88'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Wayne Rooney.

24
13
12
7
10
88'

35
88'

Czerwoną kartkę otrzymał Facundo Roncaglia.

33
28
17
14
23
87'

Draka na boisku. Po gwizdku piłkarze postanowili sami wymierzać sobie sprawiedliwość i za moment posypią się kartoniki.

22
6
12
8
9
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Facundo Roncaglia. Asystował mu Theo Bongonda.

Będzie jeszcze gorąco w ostatnich minutach! Ta bramka należała się gościom i zdobył ją Roncaglia po dośrodkowaniu zmiennika Theo Bongondy!

35
84'

Eric Bailly musiał myśleć po pierwsze o zablokowaniu strzału, a po drugie o ukryciu rąk. Wzorowa interwencja po próbie Iago Aspasa.

13
8
6
6
4
81'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

5
5
4
4
7
80'
79'

John Guidetti marzy o zdobyciu gola w Manchesterze, ale jego strzały są nieprecyzyjne!

3
6
2
2
2
77'
74'

Jeden gol należy się Celcie Vigo w tym dwumeczu, ale nikt poza nią, jej nie zdobędzie w ramach zasług. Przed momentem John Guidetti główkował tuż obok bramki faworyta!

3
3
1
1
5
71'

Jozabed zza pola karnego, rzucił się Sergio Romero, ale bezcelowo, ponieważ zmiennik nie przymierzył w światło bramki Manchester United. 20 minut do końca regulaminowego czasu.

4
5
3
2
1
69'

Sergio Alvarez podobnie jak imiennik po przeciwnej stronie boiska jest pewnym elementem zespołu. Bramkarz gości zatrzymał uderzenie Marouane'a Fellainiego.

5
2
1
3
3
68'

Celta Vigo. Schodzi: Nemanja Radoja. Wchodzi: Theo Bongonda.

1
66'

2
66'

Owacyjnie powitany Wayne Rooney na rozgrzewce. Drugiego zmiennika przygotowuje do wejścia na boisko trener Celty Vigo.

4
3
1
1
1
64'

Marcus Rashford zatańczył w polu karnym przeciwnika. Jeden przeciwnik pokonany, drugi również, ale już uderzenie zostało zatrzymane!

4
2
1
3
1
61'

Hugo Mallo próbował uruchomić Pione Sisto przed polem karnym gospodarzy. Znalazł się w tym samym miejscu Paul Pogba i ofiarnie interweniował.

3
3
2
2
1
58'

Nagle wywołany do tablicy John Guidetti pokazał się w polu karnym Manchester United. Uderzenie Szweda kilka metrów od bramki gospodarzy i wielkie rozczarowanie na jego twarzy.

4
2
2
1
2
55'

Szybkie wyprowadzenie piłki. Iago Aspas strzelił zza pola karnego i to już piąte celne uderzenie Celty Vigo, tyle że wszystkie zatrzymuje Sergio Romero. Na razie bardzo dobra partia bramkarza Manchester United.

5
3
3
2
3
55'

Marouane Fellaini podciął nogi Pablo Hernandeza. Sędzia przyznał Celcie Vigo stały fragment i drużynie z Galicji spieszyło się ze wznowieniem.

2
2
2
1
3
52'

Manchester United czeka na ruchy przeciwnika na własnej połowie. Potrzeba gościom jakiegoś błysku Iago Aspasa albo Pione Sisto. Niewiele w tym meczu Johna Guidettiego.

4
2
1
1
1
49'

Henrich Mchitarjan miał trochę szczęścia, że piłka spadła pod jego nogi po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Mocne uderzenie i przypomniał o sobie Sergio Alvarez, który tydzień temu bronił świetnie.

4
2
1
3
1
48'

Marouane Fellaini królem półfinałów.

9
2
1
1
1
47'

Wpadł w pole karne Pione Sisto i chciał dostarczyć futbolówkę Johnowi Guidettiemu, byłemu zawodnikowi Manchester City. Na drodze stanął Sergio Romero.

2
1
1
1
1
46'

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Jozabed.

Jozabed #16
2
2
2
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

6
3
3
3
2
Czy Celta Vigo strzeli gola w ostatnich 45 minutach dwumeczu?
12
8
4
1
1
43'

Marcus Rashford już zastanawiał się jak wygrać pojedynek jeden na jednego z Sergio Alvarezem, ale nic z tego. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego!

3
3
5
4
8
42'

Daniel Wass! Po dośrodkowaniu Pione Sisto wyprzedził defensora i główkował metr obok bramki Sergio Romero. Nie mogą się wstrzelić przyjezdni, a czas ucieka.

7
5
3
2
3
40'

Pione Sisto sprytnie w narożniku pola karnego i próbował dokręcić piłkę w okienko Sergio Romero. Czujnie na linii bramkowej niepokonany w dwumeczu Argentyńczyk.

7
4
4
2
2
38'

Trochę za dużo zamieszania i fauli na murawie. Ovidiu Hategan ostrzega zawodników, że za moment zacznie wachlować żółtym kartonikiem i warto trochę zbastować.

5
2
1
1
1
37'

Dla odmiany Daley Blind sfaulowany w centrum boiska przez Iago Aspasa i nie może tym razem pomarudzić na decyzję sędziego. Piłka dla Manchester United.

3
2
1
1
1
36'

Tak cieszyli się z prowadzenia gospodarze!

10
2
1
1
1
34'

Rozsądnie Manchester United przesuwa się na własnej połowie. Celta Vigo nie wywiesza białej flagi, oddała w tym meczu dwa celne uderzenia, ale to wciąż za mało, żeby zdobyć gola.

3
2
3
2
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Daley Blind.

4
1
2
3
9
30'

Facundo Roncaglia jest wszędzie, ale tym razem przesadził. Faul na Marouanie Fellainim i Manchester United spokojnie od rzutu wolnego.

5
2
1
1
1
28'

Gwarno na trybunach z Manchesterze. Do Anglii przybyła również delegacja z Hiszpanii i czeka na pierwsze w tym wielu zwycięstwo Celty Vigo na wyspach.

5
3
3
3
3
27'

Pablo Hernandez zza pola karnego dokładnie w to miejsce bramki, którego pilnował Sergio Romero i dlatego Celta Vigo miała wyłącznie korner.

2
1
3
1
1
23'

Nikt nie zamknął płaskiego dośrodkowania. Znalazł się jeszcze na drugim skrzydle Paul Pogba, który wystrzelił piłkę na wiwat. Szansa dla Celty Vigo, by uspokoić sytuację.

5
3
2
2
5
22'

Marouane Fellaini strzelił swojego czwartego gola w sezonie. Drużynie z Manchesteru gra się łatwiej po zdobyciu prowadzenia.

13
6
3
4
2
21'

Po zmianie wyniku dwa uderzenia przedstawiciela Premier League. Pierwsze niecelne, a drugie Jesse Lingarda zostało zablokowane przez Facundo Roncaglię.

2
2
3
4
5
19'

Marouane Fellaini wykonał kolejny duży krok w kierunku finału Ligi Europy. Celta Vigo potrzebuje dwóch goli. Wiadomo, że w tym dwumeczu nie będzie dogrywki.

16
11
6
2
2
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marouane Fellaini. Asystował mu Marcus Rashford.

Manchester United powiększa przewagę w dwumeczu! Perfekcyjna wrzutka Marcusa Rashforda z głębi pola na głowę Marouane'a Fellainiego, który z bliska strzelił na 1:0! Sergio Alvarez skapitulował po pierwszym celnym uderzeniu!

78
35
14
9
15
15'

Długie rozegranie przerwane przez sędziego asystenta, który zobaczył, że Henrich Mchitarjan jest na spalonym.

3
1
4
4
7
14'

Zaczynają dochodzić do głosu podopieczni Jose MourinhoCelta Vigo nie atakuje obecnie wysokim pressingiem i wszyscy gospodarze mogą dłużej poobcować z piłką.

5
1
2
1
1
12'

Paul Pogba założył sombrero dwóm przeciwnikom i ruszył środkiem pola w kierunku bramki Sergio Alvareza. Po podaniu w pole karne goście przyblokowali Marcusa Rashforda.

5
2
1
2
1
11'

Manchester United w dziesięciu za linią piłki, ale Pablo Hernandez i Nemanja Radoja nie wymyślili nic specjalnie kreatywnego aż John Guidetti został złapany na spalonym.

6
1
1
1
1
9'

Facundo Roncaglia wbiegł przed Marcusa Rashforda i sędzia gwizdnął faul bohatera pierwszego spotkania. Futbolówkę odzyskała Celta Vigo.

1
1
2
1
1
8'

Niezłe otwarcie drużyny z Galicji. Zmusiła już do interwencji bramkarza Manchester United i zdecydowanie dłużej utrzymuje się w posiadaniu piłki.

2
1
1
1
3
5'

Po interwencji Sergio Romero przyjezdni mieli dwa rzuty rożne. W końcu strzał głową po dośrodkowaniu Daniela Wassa obok bramki Manchester United.

8
4
3
2
2
4'

Podanie na skraj pola karnego Manchester United do Iago Aspasa. Matteo Darmian stracił gwiazdora Celty Vigo z pola widzenia i po mocnym uderzeniu interweniował dopiero Sergio Romero.

5
1
1
1
1
2'

Rozgrzał się Sergio Romero po niepewnym zagraniu Daleya Blinda. Obrońca przeprosił partnerów, a cała drużyna organizuje się do ataku pozycyjnego.

9
3
1
1
1
20:54

Piłkarze na murawie. Manchester United w czerwnych koszulkach i białych spodenkach, natomiast przyjezdni w szarych strojach z błękitnymi akcentami.