Szwecja
90+3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Joao Cancelo.

Po płaskim dośrodkowaniu Niklasa Hunta padła bramka na 3:2 dla reprezentacji Szwecji. Do własnej siatki trafił z bliska Joao Cancelo!

63
144
33
30
28
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

13
5
4
5
5
90'
87'

Szwecja. Schodzi: Christoffer Nyman. Wchodzi: Marcus Berg.

3
85'

Seria niebezpiecznych dośrodkowań. Eder nie zdołał główkować po wrzutce Ricardo Quaresmy. Po przeciwnej stronie boiska spóźnił się minimalnie Viktor Claesson.

5
4
5
5
4
84'

Portugalia nie brała pod uwagę porażki, gdy wyszła na prowadzenie 2:0. A jednak. Viktor Claesson gra świetne zawody i zmusił gospodarzy do ataku w końcówce.

3
1
1
1
1
80'

Ricardo Quaresma pobiegł z lewego na prawe skrzydło. Doskonale po dośrodkowaniach tego zawodnika interweniował Pontus Jansson.

1
1
1
1
1
79'
1
3
1
1
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Viktor Claesson. Asystował mu Jimmy Durmaz.

Po dośodkowaniu z rzutu rożnego Viktor Claesson wyprzedził Nelsona Samedo i mimo trudnej pozycji, wkopał piłkę do siatki Marafony! Wyrównanie na Maderze!

21
72'

Długo wymieniali podania reprezentanci Portugalii. W końcu sprytne zagranie w kierunku Ricardo Quaresmy i w ostatnim momencie interweniował Pontus Jansson.

2
2
1
1
2
70'

Szwecja. Schodzi: Emil Krafth. Wchodzi: Mikael Lustig.

67'

Szwecja. Schodzi: Sam Larsson. Wchodzi: Jimmy Durmaz.

Sam Larsson #19
1
66'

Nikt nie przeciął dośrodkowania z lewego skrzydła. Polował na piłkę Eder, czyli bohater finału ostatnich mistrzostw starego kontynentu.

1
62'

Ricardo Quaresma przejął miejsce na boisku i obowiązki od Cristiano Ronaldo. Na drugim skrzydle szarżuje Renato Sanches, ale tym razem gospodarze nie oddali strzału.

1
59'
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Viktor Claesson. Asystował mu Christoffer Nyman.

Bramka kontaktowa i jeszcze może być interesująco. Marafona zatrzymał strzał Isaaca Kiese Thelina, ale piłkę przejął jeszcze Christoffer Nyman i wyłożył ją Viktorowi Claessenowi. Zgodnie z powiedzeniem "do trzech razy sztuka" zdobył wreszcie gola!

20
56'

Nokaut! Karl-Johan Johnsson staranował Cristiano Ronaldo przed własną bramką. Na szczęście piłkarzowi Realu Madryt nie stało się nic poważnego i gra została szybko wznowiona.

1
3
1
3
54'

Powoli buduje swój atak Portugalia, a drużyna z północy kontynentu daje na to przyzwolenie. Szwedzi ustawieni w niskim pressingu.

51'

Szybka riposta również z rzutu wolnego. Cristiano Ronaldo próbował zaskoczyć Karla-Johana Johnssona, ale nie spełnił podstawowego warunku jakim było trafienie w światło bramki.

2
2
2
2
3
50'

Sebastian Larsson huknął z rzutu wolnego. Na szczęścia dla bramkarza reprezentacji Portugalii w zasięgu jego rąk, dzięki czemu mógł zatrzymać dobrą próbę!

1
46'

Trzecia zmiana dokonana w przerwie przez selekcjonera Portugalii: Nelson Samedo za Eliseu.

1
46'

Portugalia. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Eder.

46'

Portugalia. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Pizzi.

1
1
1
1
2
46'
2
1
1
1
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
1
1
2
2
Czy Szwecja strzeli gola w drugiej połowie?
5
9
4
2
2
43'

Bardzo długo szybowała futbolówka po zagraniu Sebastiana Larssona z rzutu wolnego. Eliseu miał dużo czasu, by ustawić się i zneutralizować zagrożenie.

3
2
2
1
2
40'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie i bronią się ambitnie gospodarze. Nawet Renato Sanches przybiegł we własne pole karne, by pomóc obrońcom.

3
5
4
3
4
38'

Po przeciwnej stronie boiska Eliseu dośodkował niebezpiecznie z lewej flanki. Poradzili sobie tym razem obrońcy Andreas Granqvist oraz Filip Helander.

2
2
2
2
2
37'

Zaskakująca akcja indywidualna Szweda i dopiero stoper Luis Neto zatrzymał rozpędzonego przeciwnika.

1
1
1
1
3
34'

Gol samobójczy! Andreas Granqvist.

Beznadziejna interwencja stopera reprezentacji Szwecji, który zaskoczył własnego bramkarza po dośrodkowaniu Renato Sanchesa. Portugalia prowadzi 2:0!

50
38
27
34
26
32'

Nie popisał się Karl-Johan Johnsson po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zamiast wyekspediować piłkę, to praktycznie podał ją pod nogi Bruno Alvesowi.

7
6
3
2
3
30'

Dwa kwadranse za kibicami i powinni być zadowoleni z tego, co oglądają. Obie drużyny zorientowane na ofensywę, a gola strzelił urodziny na Maderze Cristiano Ronaldo.

4
3
3
2
2
26'

Drugie trafienie Cristiano Ronaldo wisiało w powietrzu. Uderzenie z bliska po wrzutce Joao Cancelo i Szwedów uratował interwencją na linii Karl-Johan Johnsson!

3
3
2
2
5
23'

Christoffer Nyman nie tyle mógł, co powinien wyrównać. Po rajdzie i płaskim dośrodkowaniu Emila Kraftha miał odsłonięte 80 procent bramki Portugalii i w nie nie trafił. Co za pudło!

5
4
3
2
3
22'

Drugie uderzenie Viktora Claessona i być może do trzech razy sztuka. Za pierwszym razem trafił anemicznie w bramkarza, a za drugim huknął, tyle że niecelnie.

2
1
1
2
1
20'

Skandynawowie powinni zorganizować się do odrabiania strat. Na razie wymieniają podania w środku pola i nie potrafią dostarczyć piłki swoim napastnikom.

2
2
2
2
2
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Powrót Cristiano Ronaldo na Maderę uwieczniony golem! Piłkarz Realu Madryt wyprzedził Emila Kraftha i technicznym strzałem z bliska wyprowadził Portugalię na prowadzenie. Centrował z prawego skrzydła Gelson Martins.

93
54
26
27
46
15'

Sporo strzałów na obie bramki. Większość mizernych, ale chociaż próbują piłkarze. Marafona zatrzymał bez problemu próbę Christoffera Nymana.

6
3
6
2
3
13'

Renato Sanches miał duży apetyt, by główkować do bramki po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo. Wyskoczył wysoko, ale nie dosięgnął futbolówki w powietrzu.

4
2
2
3
3
10'

Marafona przetestowany celnym strzałem przez Viktora Claessona. Zawodnik FK Krasnodar nadał piłce za mało energii, by zaskoczyć bramkarza Portugalii.

4
1
4
1
1
9'

Szwedzi w eksperymentalnym składzie. Dotychczas głównie się bronili aż odpowiedzieli Portugalczykom. Sebastian Larsson dopadł do płaskiego podania i huknął nad bramką gospodarzy.

4
1
2
1
2
5'

Rozpędził się Cristiano Ronaldo przed polem karnym reprezentacji Szwecji. Dwóch obrońców poradziło sobie z najbardziej znanym Portugalczykiem, ale nadbiegł jeszcze Renato Sanches i strzelił z dystansu nieopodal spojenia słupka z poprzeczką.

6
4
8
3
2
3'

Akcja Portugalczyków przerwana przez sędziego asystenta. Francuz zauważył, że Bernardo Silva jest za linią obrońców i zasygnalizował spalonego.