7
7
10
89'

Dembele odegrał do Isaka, ten podał w kierunku Schuerrle, który jednak nie zdołał oddać strzału.

6
4
2
3
2
86'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Isak. Fernandez obronił ten strzał.

3
2
1
7
86'
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcel Schmelzer. Co za uderzenie Schmelzera! Zawodnik Borussii strzelił z rzutu wolnego z trzydziestu metrów. Fernandez odbił piłkę, ta trafiła w słupek i wpadła do siatki.

Borussia Dortmund
83
93
39
25
24
82'

Borussia. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Emre Mor.

22
14
6
4
8
80'

Dembele zbyt daleko wypuścił sobie piłkę. Strata Francuza.

9
10
18
8
10
77'

Akcja gospodarzy została przerwana. Freiberger złapany na spalonym.

8
12
6
4
5
76'

Dembele zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Poradził sobie z nim Fernandez.

4
4
15
5
7
73'

Sportfreunde Lotte. Schodzi: Tim Wendel. Wchodzi: Luka Tankulić.

5
71'
71'

Piłka wycofana do Schuerrle, ten nie zdołał jej dobrze przyjąć, a następnie oddał niecelny strzał.

8
5
3
3
4
70'

Schuerrle został złapany na spalonym.

10
7
5
6
9
69'

Zbyt słaby strzał oddał Dembele. Fernandez bez trudu złapał piłkę.

11
6
6
5
7
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Schuerrle. Asystował mu Raphael Guerreiro. Kagawa w polu karnym zagrał do Guerreiro, ten głową podał do Schuerrle, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

101
61
38
23
30
64'

Lindner przewrócił się w polu karnym. Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony na protesty.

11
9
5
5
10
64'

Kolejna akcja Borussii przerwana wybiciem obrońcy gospodarzy.

10
5
4
3
5
61'

Sportfreunde Lotte. Schodzi: Andre Dej. Wchodzi: Moritz Heyer.

4
61'

Dembele strzelił z dystansu daleko obok słupka.

7
4
2
4
3
59'

Fernandez obronił strzał Dembele.

12
7
4
5
6
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Ousmane Dembele. Świetna szarża Dembele, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Tuż przed polem karnym odegrał w kierunku Pulisicia, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali.

112
66
29
21
28
56'

Dobry powrót Piszczka, który zatrzymał kontrę rywali.

22
12
4
3
5
53'

Bardzo nieudany strzał Rosingera z trzydziestego metra. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

10
5
4
4
4
52'

Od początku drugiej połowy goście przeważają. Gol wisi w powietrzu.

11
6
2
3
3
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie uderzył Ginter, ale obrońca gospodarzy wybił piłkę.

9
7
4
3
13
49'

Dobra interwencja Fernandeza po strzale Kagawy z ostrego kąta.

9
5
4
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

15
3
4
1
2
46'

Sportfreunde Lotte. Schodzi: Alexander Langlitz. Wchodzi: Phillipp Steinhart.

3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Langlitz.

7
12
5
3
6
44'

Niedokładne dośrodkowanie Piszczka z prawego skrzydła.

21
10
9
17
13
42'

Neidhart przejął piłkę, ale źle uruchomił akcję swojego zespołu i zanotował stratę.

12
9
5
5
7
39'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Castro.

27
11
11
16
17
36'

Borussia coraz groźniejsza w ataku, ale mądrze bronią się gospodarze.

32
10
11
9
13
34'

Dobra interwencja Piszczka, który wygrał pojedynek o piłkę z Rosingerem.

35
18
10
11
13
31'

Akcja gości przerwana. Na spalonym był Dembele.

24
12
9
15
13
30'

Po dograniu Piszczka zablokowany został Schuerrle. Chwilę później niecelny strzał z dystansu oddał Castro.

24
9
9
13
9
29'

Borussia nadal nie potrafiła sobie stworzyć stuprocentowej sytuacji pod bramką przeciwnika.

20
7
6
7
6
26'

Dembele za daleko wypuścił sobie piłkę i zanotował stratę na połowie rywali.

12
7
7
13
10
24'

Obrońcy BVB w ostatniej chwili wybili piłkę spod nóg Rosingera.

15
7
7
7
7
22'

Akcja Borussii zakończona fatalnym strzałem Castro.

24
14
11
15
18
19'

Lindner odegrał do Freibergera, a ten starał się przelobować Burkiego, lecz nie trafił w bramkę.

19
15
17
25
12
17'

Borussia zaczyna coraz śmielej atakować. Sportfreunde umiejętnie się broni.

26
15
13
13
15
15'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Schuerrle jednak zbyt mocno dograł do Dembele, który nie zdołał oddać celnego strzału.

23
13
11
12
13
14'

Dembele w polu karnym rywali wdał się w drybling, ale obrońcy gospodarzy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

24
17
19
17
19
11'

Zaspała defensywa Borussii. Wendel był w sytuacji sam na sam, ale jego strzał obronił Burki.

28
17
10
10
15
10'

Z lewego skrzydła Lindner dograł do Rosingera, a jego strzał został zablokowany.

21
9
6
6
10
10'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła gospodarzy. Piłkę przechwycił Burki.

20
8
6
5
8
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka otarła się o zawodników gości i wyleciała na rzut rożny.

20
9
10
7
13
8'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Guerreiro.

22
12
15
21
36
6'

Zgodnie z oczekiwaniami Borussia ma przewagę od pierwszego gwizdka i częściej jest przy piłce.

27
17
9
10
12
3'

Piłka w siatce gospodarzy po strzale Schuerrle, ale gol nie został uznany. Niemiec był na minimalnym spalonym.

19
16
18
36
23
2'

Groźna akcja gospodarzy. Burki nie zdołał złapać piłki, a Rosinger nie zdążył oddać strzału. Sytuację wyjaśnili obrońcy Borussii.