Trzy minuty doliczone.

3
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa. 2:0! Przypadkowo piłka trafiła do Costy na 14 metr, który płaskim i silnym strzałem wpakował ją do siatki.

21
3
86'
85'

Kontra Chelsea i Hazard zagrał do Fabregasa, który w doskonałej okazji uderzył obok bramki!

1
84'

Wolves. Schodzi: Jon Dadi Boedvarsson. Wchodzi: Connor Ronan.

wchodzi Wchodzi
Connor Ronan #43
schodzi Schodzi
Jon Dadi Boedvarsson #22
1
1
84'

Wolves. Schodzi: George Saville. Wchodzi: Romain Saiss.

Romain Saiss #27
80'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: N'Golo Kante.

79'

Asmir Begović dobrze wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

78'

Chelsea umiejętnie utrzymuje się przy piłce i nie daje szans rywalom na doprowadzenie do wyrównania.

71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Danny Batth.

Danny Batth #6
Wolverhampton Wanderers
1
68'

Płaskie dośrodkowanie Hazarda, jednak tam było zbyt dużo graczy gospodarzy, którzy wybili piłkę.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Willian. 1:0 dla Chelsea! Idealne dośrodkowanie Wiliana do Pedro, który niepilnowany z kilku metrów wpakował piłkę głową do siatki Wilków.

17
1
64'

Złe dośrodkowanie Mosesa z prawej flanki i piłka w rękach bramkarza.

1
62'

Indywidualna akcja Costy, minął rywala i z dość ostrego kąta huknął w boczną siatkę.

61'

John Terry źle obliczył lot piłki, ale z pomocą przyszedł mu Zouma.

58'

Chelsea ponownie przejęła inicjatywę.

3
1
55'

Dośrodkowanie Fabregasa z rzutu wolnego na piąty metr, ale piłka została wybita.

1
53'

Moses szukał płaskim podaniem Hazarda, jednak dośrodkowanie przecięli gracze Wilków.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Rodriguez. Faulowany Helder Costa.

49'

Znów bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

1
46'

Początek drugiej połowy.

3
45+1'

Moses dośrodkował z prawego skrzydła, Costa zdołał oddać strzał z sześciu metrów, ale delikatnie przetrzymywany oddał mocno niecelny strzał.

2
45'

Dwie minuty doliczone.

41'

Chelsea długo rozgrywa piłkę i często prostopadłym podaniem stara się rozerwać defensywę miejscowych.

6
38'

George Saville ruszył lewym skrzydłem, zdołał dośrodkować w pole karne, ale prosto w ręce Begovicia.

1
35'

Prostopadłe podanie do Williana, ale za mocne i Brazylijczyk nie wyszedł sam na sam z bramkarzem.

1
1
33'

Zabrakło precyzji Fabregasowi przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

30'

Korner dla Chelsea, jednak po dośrodkowaniu bramkarz Wilków był faulowany na czwartym metrze.

1
28'

Helder Costa uderzył celnie ze skraju pola karnego - za słabo, żeby pokonać Begovicia.

2
26'

Moses wpadł w pole karne i zamiast strzelać z ostrego kąta, to zdecydował się na podanie, piłka po odbiciu trafiła w Nigeryjczyka i wyszła poza boisko.

1
25'

Kolejna interwencja bramkarza Wolves poza własnym polem karnym - ponownie skuteczna.

23'

Odważnie grają dzisiaj gospodarze - póki co wyrównany pojedynek na Molineux.

1
21'

Żółtą kartkę otrzymał George Saville. Willian ruszył na przebój, minął dwóch rywali, ale sfaulował go Saville.

2
17'

Odważna i skuteczna interwencja Begovicia na siódmym metrze.

15'

Costa już na boisku, a przed chwilą bramkarz musiał interweniować na 20 metrze, żeby zatrzymać Hazarda.

13'

Przerwa w grze, ponieważ po zderzeniu na boisku leży Diego Costa. Medycy na murawie.

1
2
12'

Chelsea przeważa w posiadaniu piłki i przed chwilą świetną okazję miał Willian. Brazylijczyk miał przed sobą tylko bramkarza, jednak nie był w stanie pokonać go.

1
10'

Eden Hazard szukał podaniem Costy w polu karnym Wolves, jednak Belg zagrał niedokładnie.

1
7'

Diego Costa był faulowany 25 metrów od bramki Wilków, jednak sędzia nie użył gwizdka.