1
114'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Demarai Gray.

Po meczu! Fantastycznie pokazał się teraz najlepszy dziś na boisku Gray, który ośmieszył dwóch rywali i pokonał Mitchella uderzeniem pod poprzeczkę z ostrego kąta.

Leicester City
13
1
113'

Przerwa w grze, Christie ma problem ze skurczami.

3
111'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

5
110'

Mitchell odbił piłkę po mocnym uderzeniu z dystansu Kinga.

2
2
107'

Ikechi Anya dostał w polu karnym dobre podanie od Russella, ale nie opanował piłki.

1
4
106'

Gramy dalej.

3
105'

1
103'

Odetchnęli teraz kibice gospodarzy. Po dośrodkowaniu Christiego obok słupka główkował Russell.

2
101'

Ekipa Baranów bezradna, w dogrywce na razie zdecydowanie lepiej spisują się gospodarze. Teraz Islam Slimani fatalnie minął się z piłką na 3. metrze po dograniu Graya.

3
2
98'

Richard Keogh dość ewidentnie podciął w polu karnym Slimaniego, ten upadł, ale nie doczekał się gwizdka sędziego. Powinna być jedenastka dla Leicester.

2
2
97'

Głęboka centra Albrightona z prawej strony boiska i piłka w rękach Mitchella.

2
1
94'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wilfred Ndidi.

2:1 dla Lisów! Potężnie z dystansu uderzył Ndidi, Mitchell tylko musnął piłkę, a ta odbiła się od wewnętrznej części słupka i ugrzęzła w siatce.

11
3
91'

Mitchell złapał piłkę po zbyt głębokiej centrze Kinga z lewego skrzydła.

2
91'

Gra wznowiona.

1
1
91'

Leicester. Schodzi: Ahmed Musa. Wchodzi: Islam Slimani.

91'
90+2'

W zamieszaniu w polu karnym Barany zablokowały strzał z woleja Wasilewskiego!

1
2
90'

Doliczone 3 minuty.

1
2
90'

Co za "klops" w polu karnym Derby! Lowe tak przeciął klatką piersiową dośrodkowanie Musy, że trafił w słupek własnej bramki!

89'

Po dośrodkowaniu Albrightona lekko i wprost w ręce Mitchella główkował Ahmed Musa.

1
88'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła fatalnie we własnym polu karnym pogubił się Marcin Wasilewski, ale na szczęście dla Lisów już po chwili piłkę złapał Ron-Robert Zieler.

3
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Ahmed Musa.

2
1
84'

Ahmed Musa wybiegł na czystą pozycję, ale przegrał pojedynek z interweniującym poza polem karnym Mitchellem. Sędzia jednak nie zauważył, że golkiper Derby zagrał ręką. To powinien być rzut wolny dla Lisów i czerwona kartka.

82'

Derby. Schodzi: Nick Blackman. Wchodzi: David Nugent.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nick Blackman #22
1
1
81'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie główkował Andy King, ale piłka poleciała obok słupka.

2
81'
80'

Z dystansu uderzył Russell, tor lotu piłki zmienił jeszcze Yohan Benalouane, ale pewnie interweniował Ron-Robert Zieler.

1
1
79'

Marc Albrighton dośrodkował w pole karne w kierunku Musy, ale szybciej przy piłce był obrońca Derby.

1
3
76'

Coraz mniejsze ryzyko podejmują oba zespoły, zdając sobie sprawę, że teraz utrata gola może już oznaczać koniec marzeń o dalszej walce w Pucharze Anglii.

3
1
74'

Derby. Schodzi: Abdoul Camara. Wchodzi: Johnny Russell.

Johnny Russell #7
Abdoul Camara #20
2
2
73'

Gra jest dość otwarta, ale też chaotyczna. Czyżby miało dojść do dogrywki?

1
2
69'

Matej Vydra złożył się do efektownego strzału piętą, ale zamiast gola trafił nogą w głowę Benalouane'a. Medycy na boisku.

3
66'

Gra się zaostrzyła. Teraz Jason Shackell ostro potraktował Musę.

7
3
63'

Bartosz Kapustka wyprowadził kontrę Leicester, ale zbyt mocno podał do Musy i wygonił go aż pod linię boczną. Nic z tej akcji nie wyszło.

6
11
63'

Barany złapały wiatr w żagle i chcą szybko zadać drugi cios.

4
3
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Abdoul Camara.

1:1! Goście krótko rozegrali rzut wolny, płasko z 22 metrów uderzył Camara, piłka odbiła się po drodze od Chilwella i wpadła do siatki obok skonsternowanego Zielera.

Derby County
4
9
57'

Płasko z dystansu uderzył Camara, ale to była kompletnie nieudana próba i piłka minęła słupek.

1
55'

Z rzutu wolnego z 22 metrów w środek bramki uderzył Camara i Ron-Robert Zieler odbił piłkę.

1
3
53'

Derby. Schodzi: Bradley Johnson. Wchodzi: Matej Vydra.

Bradley Johnson #15
4
2
52'

Od początku drugiej części zdecydowaną przewagę mają Lisy.

3
1
50'

Demarai Gray wymienił podania z Musą, ale ten drugi - nie mając szans na oddanie strzału z kilku metrów - popełnił faul w ofensywie.

4
2
20:19

2
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andy King. Asystował mu Marc Albrighton.

Ależ wejście w drugą połowę zaliczyły Lisy! Po dośrodkowaniu Graya z lewego skrzydła Albrighton zgrał piłkę do Kinga i ten pokonał Mitchella uderzeniem głową.

19
3
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45+2'

Po rzucie rożnym sporo swobody w narożniku pola karnego miał De Sart, uderzył jednak na siłę i fatalnie spudłował.

4
45+1'

Soczysty płaski strzał z dystansu oddał Butterfield, piłka nie sunęła w światło bramki, ale Ron-Robert Zieler na wszelki wypadek ją odbił.

3
45'

Doliczone 2 minuty.

3
2
42'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Johnson.

4
3
39'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Baranów. Keogh popchnął Chilwella, ten upadł na boisko, ale sędzia nie zakwalifikował tego jako faul.

4
1
37'

Mizeria na King Power Stadium. Poza nielicznymi momentami mecz totalnie rozczarowuje.

4
1
33'

Indywidualna szarża Graya i dobre płaskie dośrodkowanie na 8. metr, nie zdążył tego jednak zamknąć Ahmed Musa. Tylko jęk zawodu na trybunach.

2
2
30'

W przypadku remisu po 90 minutach czeka nas dogrywka, a później ewentualnie rzuty karne. Wynik 2:2 z Pride Park nie ma tu żadnego znaczenia.

2
2
29'

Słabe widowisko na King Power Stadium. Oba zespoły prezentują mało jakości.

4
2
26'

Ahmed Musa padł w polu karnym Derby po wejściu Shackella. Pachniało tam faulem, ale sędzia puścił grę.

3
23'

Richard Keogh przeciął płaską centrę Albrightona z prawego skrzydła.

2
2
22'

W ostatnich minutach nieco lepsze wrażenie sprawiają Barany, to one atakują.

2
19'

Technicznie z narożnika boiska uderzył Camara, ale piłka poleciała obok dalszego słupka.

4
15'

Ikechi Anya z łatwością zwiódł na skrzydle Wasilewskiego, ale na szczęście dla Polaka dośrodkował trochę za wysoko i Blackman nie miał szans oddać celnego strzału głową.

4
4
14'

Jason Shackell zablokował dośrodkowanie Albrightona z prawego skrzydła.

3
1
12'

Podpalił się teraz Bartosz Kapustka. Polak oddał strzał z dystansu, jednak piłka zeszła mu ze stopy i poleciała w trybuny.

12
5
9'

Żółtą kartkę za faul na De Sarcie otrzymał Nampalys Mendy.

4
3
9'

Przewaga optyczna po stronie Lisów, gra jest dość ostra.

5
2
7'

Żółtą kartkę za faul na Grayu otrzymał Cyrus Christie.

Cyrus Christie #2
2
4
4'

Zablokowane miękkie dośrodkowanie Kapustki z lewego skrzydła. Chwilę później nad poprzeczką główkował Daniel Amartey.

6
2
3'

Gospodarze atakowali teraz lewym skrzydłem, był tam m. in. Kapustka, ale zabrakło dokładności i piłka wylądowała za linią boczną.