Mecze towarzyskie
28 sty 2017 18:00
89'

Mogło być 0:3! W wyśmienitej sytuacji znalazł się Dziuba, ale Malarz zdołał obronić.

5
4
84'

Uderzał Chukwu, ale graczom Legii w uderzeniach brakuje mocy.

2
6
78'

Gracze Legii wciąż w natarciu, ale wydaje się, że rywale kontrolują przebieg gry i pozwalają mistrzom Polski rozgrywać piłkę.

5
9
74'

Legia: Kazaiszwili zmieniony przez Aleksandrowa.

3
8
74'

Legia. Schodzi: Tomasz Jodłowiec. Wchodzi: Bartłomiej Urbański.

wchodzi Wchodzi
Bartłomiej Urbański #20
schodzi Schodzi
2
10
72'

Legia Warszawa stara się atakować, gra toczy się na połowie Rosjan, ale mistrzowie Polski niewiele są w stanie zdziałać.

4
7
66'

Strzelał Kucharczyk, ale przymierzył w bramkarza. Legia wciąż nie potrafi poważniej zagrozić rywalom.

1
9
62'

Legia. Schodzi: Adam Hlousek. Wchodzi: Dominik Nagy.

59'

Legia długo rozgrywa piłkę, ale niewiele z tego wynika. Rywale spokojnie czekają na to, co zrobią Wojskowi.

3
12
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Jodłowiec, ale trafił wprost w bramkarza.

2
8
56'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Criscito za dyskusje z sędzią.

Zenit Sankt Petersburg
8
2
52'

Aktywniejsza po przerwie jest Legia. Przed momentem składną akcję celnym strzałem zakończył Waleri Kazaiszwili. Gruzin uderzył jednak wprost w bramkarza.

2
4
49'

Z dystansu uderzył Kopczyński, ale piłka przeleciała daleko od celu.

5
6
46'

Gra wznowiona po przerwie.

7
4
46'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Michał Kucharczyk.

46'

Legia. Schodzi: Michał Pazdan. Wchodzi: Łukasz Broź.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski.

Legia Warszawa
2
12
41'

Dopiero po stracie drugiego gola Legia była w stanie przenieść ciężar gry na połowę rywala.

7
5
37'

Strzelał Radović, ale źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

6
6
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandr Kokorin. Kolejna akcja lewą stroną, dośrodkowanie, poślizgnął się Pazdan, a do płaskiego dogrania doszedł Kokorin, który mocnym strzałem podwyższył prowadzenie Rosjan.

33
31
33'

Dziuba znalazł się w dogodnej sytuacji, sędzia przerwał grę z powodu spalonego.

5
9
31'

Po objęciu prowadzenia Zenit przejął kontrolę nad spotkaniem. Rosjanie są bliżej podwyższenia prowadzenia, niż Legia doprowadzenia do remisu.

3
5
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandr Kokorin. Szybka akcja Rosjan, dogranie z lewej strony do Kokorina, który mocnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadził Zenit na prowadzenie.

34
1
30
25'

Anemiczny strzał Kopczyńskiego spokojnie wybronił Łodygin.

3
6
23'

Od kilku minut to Legia stara się narzucić rywalom swoje warunki. Jednak wciąż niewiele okazji podbramkowych.

6
4
18'

Żyrkow uderzył płasko z okolic linii pola karnego, ale minimalnie przestrzelił.

2
4
16'

Póki co... sparingowa gra, niewiele emocji. Pozostaje pozazdrościć... warunków atmosferycznych.

2
5
11'

Z dystansu przymierzył Guilherme, ale wyraźnie przestrzelił.

9
3
7'

Guiliani uciekł obronie Legii, Malarz odważnym wyjściem zatrzymał akcję.

6
3
4'

Spokojne pierwsze minuty, gra toczy się w środku pola, nieznaczna przewaga Zenitu.