6
6
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Oumar Niasse. Asystował mu David Meyler. 2:1 dla Hull! Marković zagrał do Meylera, który podał przed bramkę do Niasse, a ten trafił do "pustaka".

82'

Hull nieco przyspieszyło w ostatnich minutach.

3
1
79'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Wayne Rooney.

78'

Teraz gospodarze obijają poprzeczkę! Piłka trafiła w nią po strzale Niasse z pięciu metrów.

2
5
76'

Gospodarze chyba stracili nadzieje na końcowy triumf.

3
1
73'

Po rzucie rożnym z pięciu metrów strzał głową oddał Rojo i piłka trafiła w poprzeczkę!

4
3
72'

Ładny drybling Ibrahimovicia, ale strzał z ostrego kąta został już zablokowany.

2
1
70'
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paul Pogba. 1:1! Bramka z niczego dla Man Utd. Huddlestone tak pechowo wybił piłkę, że ta trafiła pod nogi Pogby, który tylko trącił ją z sześciu metrów.

34
7
64'

Hull City. Schodzi: Shaun Maloney. Wchodzi: Evandro Goebel.

wchodzi Wchodzi
Evandro Goebel #40
schodzi Schodzi
3
2
64'

Nadal nie układa się gra Manchesterowi United, a Jose Mourinho obchodzi dzisiaj urodziny.

3
2
61'

Piłka wycofana przed pole karne, gdzie strzał Herrery został zablokowany.

3
59'
56'

Gorąco zaczyna robić się na murawie. Przed chwilą nerwy puściły nawet Rashfordowi, ale sędzia szybko opanował emocje.

2
1
53'

Jose Mourinho tym razem nie wytrzymał. Jego zdaniem Smalling był faulowany w polu karnym rywali. Sędzia nie wskazał na "wapno". Wymowna reakcja Portugalczyka.

3
1
51'

Niasse próbował wywalczyć rzut rożny, jednak nie udało mu się nabić rywala.

1
48'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Diomande potrzebował pomocy medycznej.

2
1
46'

Pogba upada w polu karnym Hull City. "Jedenastka"? Sędzia jest innego zdania i wydaje się, że to dobra decyzja.

4
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
45+1'

To mogło być wyrównanie, ale Lingard źle przyjął piłkę w polu karnym gospodarzy.

3
4
45'

Minuta doliczona.

2
2
43'

Hull gra coraz szybciej, ale wciąż potrzebuje bramki do doprowadzenia do dogrywki.

3
1
40'

Man Utd nie jest w stanie odpowiedzieć. Tygrysy są dzisiaj dobrze dysponowane.

3
2
37'

Mogło paść wyrównanie, jednak techniczny strzał Ibrahimovicia, leczący tuż przy słupku, sparował bramkarz Hull.

6
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tom Huddlestone. 1:0 dla Hull! Precyzyjny strzał Huddlestone z "jedenastki". De Gea wyczuł intencje strzelca, ale nie był w stanie sparować uderzenia.

12
14
34'

Rzut karny dla Hull! Maguire był trzymany za koszulkę przez Rojol

8
3
31'

Tygrysy prowadzą grę, ale wciąż są daleko od finału na Wembley.

6
1
28'

Dobra sytuacja dla Hull z rzutu wolnego, ale Maloney z 20 metrów uderzył wyraźnie nad bramką.

3
2
27'

Piłka dość przypadkowo trafiła do Niasse na 14 metr, który huknął niesamowicie, ale wprost w de Geę.

8
25'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Herrery Ibrahimović zgrywał piłkę na piąty metr, ale tak nie było żadnego gracza Czerwonych Diabłów.

4
3
21'

Sporo gry w środkowej strefie boiska i niewiele ciekawych akcji w polach karnych.

3
1
17'

Strzał Rojo z 20 metrów, piłka odbiła się od Dawsona i wyszła na korner.

4
2
15'

Wyrównany pojedynek w Hull. Tygrysy walczą o pierwszą bramkę w starciu z Man Utd.

2
1
12'

Celny strzał Clucasa z rzutu wolnego, jednak wprost w de Geę.

2
2
11'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Jones.

9
10'

Harry Maguire doszedł do piłki po centrze z rzutu rożnego, ale uderzył bardzo, bardzo wysoko nad poprzeczką.

3
8'

Dawson oberwał łokciem od Ibrahimovicia i sędzia odgwizdał faul.

4
5
6'

Długie podanie do Niasse, ale zbyt silne i piłka w rękach de Gei.

4
2
4'

Na razie niewiele dzieje się na KC Stadium, a w pierwszym meczu Man Utd wygrał 2:0.