0:2
Zakończony
AS Roma
90+3'

Marcello Trotta nie dał odpocząć w doliczonym czasie Wojciechowi Szczęsnemu! Potężne uderzenie i Polak wygrał tę sytuację ustawieniem.

3
90+1'

Rozpoczął się doliczony czas. Sędzia dorzucił zawodnikom 4 minuty.

3
2
90+1'

Roma. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Diego Perotti.

88'

Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Mario Rui.

86'

Ma jeszcze dwie zmiany do wykorzystania trener Luciano Spalletti i za moment będzie kraść gospodarzom cenny czas.

2
83'

Już bez przekonania FC Crotone, o czym świadczyło bardzo złe uderzenie zza pola karnego ponad bramką Wojciecha Szczęsnego. Polak jest blisko następnego czystego konta.

1
81'

FC Crotone. Schodzi: Aleksandar Tonev. Wchodzi: Andrea Nalini.

wchodzi Wchodzi
Andrea Nalini #9
schodzi Schodzi
1
80'

Roma. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Daniele De Rossi.

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Mohamed Salah.

Edin Dzeko zrehabilitował się częściowo za zmarnowanie rzutu karnego! Bośniak strzelił na 2:0 z bliska po płaskim podaniu Mohameda Salaha. Całe rozegranie akcji przez AS Roma mogło się podobać!

76'

FC Crotone. Schodzi: Noe Dussenne. Wchodzi: Marcello Trotta.

Noe Dussenne #23
1
1
75'

Kwadrans do końca i wciąż obaj trenerzy mają zmiany w zanadrzu. Trener FC Crotone wprowadził jednego dublera, a Luciano Spalletti żadnego.

2
1
71'

Aleksandar Tonev dośrodkował płasko w pole bramkowe AS Roma. Bliżej do piłki miał obrońca. Po chwili ponowienie FC Crotone i udana pułapka ofsajdowa gości.

1
70'

Gra wznowiona i AS Roma próbowała kombinacyjnie pograć przed polem karnym przeciwnika. Przeczytali to wszystko rywale z Crotone.

1
68'

Kostas Manolas upadł na boisko i jest wymuszona przerwa w grze spowodowana urazem defensora AS Roma. Mają chwilę na przemyślenia inni piłkarze.

1
63'

Dwa ostrzeżenia dla AS Roma. Stołeczna drużyna przeniosła grę na przeciwną stronę boiska, a tam Edin Dzeko wpadł w pułapkę ofsajdową.

1
60'

Ma co robić Wojciech Szczęsny. Bramkarz AS Roma przesunął się na czas i zatrzymał uderzenie zza linii 16. metra. Próbował zaskoczyć Boadu Maxwell Acosty.

4
58'

Aleksandar Tonev miał świetną szansę, by sensacyjnie wyrównać. Sędzia asystent podniósł jednak chorągiewkę i zasygnalizował spalonego, więc próba napastnika FC Crotone nie miała znaczenia!

1
57'

Gorąco jest po przerwie w polu karnym FC Crotone. Poluje tam Edin Dzeko, co zaskakujące nie jest, ale towarzyszy mu nawet ostatni obrońca Federico Fazio. Po jego strzale piłka zatrzymała się na słupku!

2
1
55'

FC Crotone. Schodzi: Djamel Mesbah. Wchodzi: Mario Sampirisi.

Mario Sampirisi #31
1
1
51'

Edin Dzeko nie może się wstrzelić. Tym razem Bośniak przeniósł piłkę nad poprzeczką, a miejsce do spróbowania szczęścia znalazł przed polem karnym FC Crotone.

3
1
49'

FC Crotone zostawia już więcej miejsca przed własnym polem karnym, które próbuje wykorzystać przeciwnik ze stolicy Włoch. Najpierw mierzył Leandro Paredes, a następnie był rzut wolny z niebezpiecznej pozycji.

1
1
47'

Dośrodkowanie na drugi słupek, gdzie przyczaił się Mohamed Salah. Zdołał oddać strzał z ostrego kąta, ale nie zdołał zaskoczyć Alexa Cordaza.

2
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
1
12:07

Radja Nainggolan rozpoczął strzelanie w Crotone.

6
1
43'

Federico Fazio nie ryzykuje, gdy widzi Diego Falcinelliego we własnym polu karnym. Dwukrotnie wyekspediował futbolówkę na korner. Sytuację po stałych fragmentach wyjaśnił Wojciech Szczęsny.

2
42'

Niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne Wojciecha Szczęsnego. Nikt nie zmienił toru lotu piłki i ta nieomal skręciła w narożnik bramki Polaka.

4
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radja Nainggolan.

Świetnie to zmieścił Radja Nainggolan! Belg wbiegł w pole karne, miał obok siebie dwóch przeciwników, między którymi znalazł miejsce do oddania strzału. Po płaskim uderzeniu piłka trafiła w boczną siatkę!

35'

Przesunęli się wyżej gracze beniaminka. Diego Falcinelli był ustawiony w złym miejscu i nie zakończył strzałem wrzutki Lorenzo Crisetiga.

1
34'

AS Roma coraz mniej pomysłowa, a coraz bardziej poirytowana. Tymczasem FC Crotone próbuje zmontować jakiś kontratak, ale problem w tym, że najwyżej ustawieni gospodarze są w kole środkowym.

1
29'

Federico Fazio wrzucił miękkie, kreatywne podanie w pole karne FC Crotone. Był tam oczywiście Edin Dzeko, któremu towarzyszył do końca defensor i nie pozwolił na oddanie strzału.

1
27'

Djamel Mesbah nie przebierał w środkach i ostro potraktował Bruno Peresa. Sędzia na razie pobłażliwie i nie upomniał żadnego piłkarza żółtym kartonikiem.

1
25'

Nie wygląda na zadowolonego Luciano Spalletti. Najwięcej trosk zafundował mu Edin Dzeko. Z golem przewagi rzymianom grałoby się o niebo lepiej.

23'

Sfaulowany Radja Nainggolan na 30. metrze przed bramką Alexa Cordaza i stołeczna drużyna mogła zaskoczyć Alexa Cordaza z rzutu wolnego. Mogła, ale nie zaskoczyła, ponieważ Leandro Paredes huknął prosto w mur.

1
21'

Niewiele później druga w tym pojedynku interwencja Wojciech Szczęsnego. Bramkarz AS Roma jest czujny i nie robi zbędnego problemu ze strzałów gospodarzy z dystansu.

1
20'

Mohamed Salah zaskoczył obrońców FC Crotone, wybiegł zza ich pleców i uderzył minimalnie nad poprzeczką. Można to było lepiej wykorzystać.

1
17'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Edin Dzeko!

Nie popisał się najlepszy strzelec Serie A. Piłka po uderzeniu Bośniaka z 11. metra poleciała obok bramki Alexa Cordaza! AS Roma nie ułatwia sobie zadania.

1
1
1
6
16'

Będzie rzut karny dla AS Roma! Mohamed Salah spełnia swoje zadanie na boisku. Właśnie sprowokował do faulu we własnej szesnastce Gianmarco Ferrariego.

4
15'

Pokazał się Diego Falcinelli i nawet miał dużo miejsca na połowie przyjezdnych. Nie skontrolował jednak linii obrońców i został na spalonym. Banalna strata napastnika FC Crotone.

14'

Zbyt gęsto było w okolicy chorągiewki. Próbowali się tam przebić Mohamed Salah oraz Bruno Peres, ale niewiele zdziałali i FC Crotone wyrzuciło rzymian z własnej połowy.

11'

Riposta FC Crotone i pierwsza interwencja Wojciecha Szczęsnego na linii bramkowej. Nieźle mierzył zza 16. metra Aleksandar Tonev, pomocnik z przeszłością w Lechu Poznań.

8'

Edin Dzeko opanował piłkę w polu karnym po zagraniu z lewego skrzydła i miał bardzo dobrą szansę, by otworzyć wynik. W ostatnim momencie, gdy już złożył się do strzału, interweniował obrońca.

6'

Nerwowo główkował Kostas Manolas w pobliżu własnego pola karnego. Na szczęście miał obok siebie skoncentrowanego Federico Fazio.

4'

W jedenastce rzymian Mohamed Salah. Ma za zadanie rozrywać swoimi szarżami gęsto ustawioną defensywę FC Crotone.

1
2'

Rozgrywa AS Roma, która występuje w białych strojach. Obserwują sobie pierwszy atak faworyta piłkarze w czerwono-granatowych koszulkach.

Kto wygra mecz?
FC Crotone
AS Roma
6
12:07

Wojciech Szczęsny i spółka nie mogą pozwolić sobie na potknięcie, jeżeli chcą pozostać wiceliderem.

1
12:07

Sędzia: Carmine Russo.

2
1
12:07

Ławka rezerwowych AS Roma: Alisson, Bogdan Lobont - Daniele De Rossi, Stephan El Shaarawy, Clement Grenier, Juan Jesus, Diego Perotti, Mario Rui, Gerson, Thomas Vermaelen.

2
12:07

Ławka rezerwowych FC Crotone: Marco Festa, Aniello Viscovo - Andrea Barberis, Machado Claiton, Andrej Kotnik, Bruno Martella, Andrea Nalini, Mario Sampirisi, Cazim Suljić, Simy, Marcello Trotta.

1
12:07

Absolutny beniaminek i mocny kandydat do spadku będzie przeciwnikiem AS Roma w 24. kolejce Serie A. W bramce stołecznego zespołu nie zabraknie Wojciecha Szczęsnego.