Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefan Radu. Asystował mu Ciro Immobile.

Błyskawiczny kontratak gospodarzy zakończony strzałem Stefana Radu z 13. metra obok Cipriana Tatarusanu do bramki!

87'

Ciro Immobile wygonił się za bardzo do boku i nie miał dużych szans, by umieścić piłkę między słupkami pomimo wymanewrowania Cipriana Tatarusanu.

1
85'

Lazio. Schodzi: Danilo Cataldi. Wchodzi: Alessandro Murgia.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Murgia #96
schodzi Schodzi
1
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Sanchez.

ACF Fiorentina
1
82'

Piłka w bramce Lazio Rzym i przyjezdni szaleli z radości z powodu wyrównania. Nie ma jednak gola. Zdaniem sędziów piłkarz Fiorentiny z premedytacją zagrał ręką.

1
77'

Lazio. Schodzi: Felipe Anderson. Wchodzi: Wallace.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Astori.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi.

73'

Odpowiedzialność wziął na swoje barki ten, który zdobył gola kontaktowego. Mauro Zarate huknął z rzutu wolnego prosto w mur gospodarzy.

1
71'

Drużyna z Florencji ma rzut wolny na 20. metrze przed bramką Lazio Rzym. Długo mierzą goście, przy piłce cała grupka chętnych do strzału.

1
68'
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mauro Zarate.

Zmiennik przywraca nadzieję w drużynie z Florencji. Mauro Zarate był w odpowiednim miejscu oraz czasie, by zakończyć akcję celnym uderzeniem.

2
59'
59'

Sędzia wykorzystał wolną chwilę, by porozmawiać z trenerem Lazio Rzym. Korzystny wynik nie sprawia, że Simone Inzaghi obserwuje mecz spokojnie.

1
57'

Niewiele pożytku mieli piłkarze ACF Fiorentina ze stałego fragmentu i Federico Marchetti mógł wznowić grę dalekim wykopem.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Bastos.

Lazio Rzym
1
54'

Lazio Rzym dostało ostrzeżenie od przeciwnika i próbuje grać zdecydowanie ostrożniej. Obecnie wymienia spokojne podania w okolicy koła środkowego.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Maximiliano Olivera.

Maximiliano Olivera #15
1
48'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Josip Ilicić!

Błyskawicznie goście mieli szansę, by wrócić do gry po przerwie. Bramkę kontaktową mogli zdobyć z rzutu karnego, ale Josip Ilicić przegrał pojedynek z golkiperem!

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
45+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Biglia.

Uderzenie z rzutu karnego do bramki ACF Fiorentina i gospodarze zaniosą na przerwę dwubramkową przewagę!

3
45+3'

Nenad Tomović wrócić na boisku pomimo urazu. Nie jest to udany powrót, ponieważ sędzia gwizdnął faul defensora i podyktował rzut karny dla Lazio Rzym!

1
45'

Z powodu licznych przerw sędzia zdecydował się doliczyć aż 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
42'

Nenad Tomović potrzebował wsparcia klubowych medyków. Na razie nie jest sygnalizowana zmiana, a pewnie tak zostanie do przerwy.

1
38'

Ostatnie minuty przed przerwą i ponownie w posiadaniu piłki byli rzymianie. Cristian Tello zdenerwował się i przerwał atak pozycyjny Lazio.

1
36'

Felipe Anderson zawiesił futbolówkę w polu karnym przeciwnika. Dobrze ustawili się goście z Florencji i odesłali skrzydłowego razem z partnerami w okolicę koła środkowego.

1
32'

Na zmobilizowanego wygląda Josip Ilicić. Po podaniu tego zawodnika Nikola Kalinić nie potrafił obrócić się z piłką i skończyło się stratą.

1
29'

Ciprian Tatarusanu przerwał najpierw wysokie dośrodkowanie Balde Diao Keity, a po chwili przeciął płaskie podanie od Felipe Andersona. Bramkarz próbuje zmobilizować partnerów z pola.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Nenad Tomović.

1
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Balde Diao Keita. Asystował mu Sergej Milinković-Savić.

Sergej Milinković-Savić błysnął przeglądem sytuacji i obsłużył podaniem Balde Diao Keitę, który miał czas, by precyzyjnie przymierzyć na 1:0!

21'

Lucas Biglia przeprowadzł akcję indywidualną. Coraz goręcej robi się na połowie ACF Fiorentina i zaczyna pachnieć prowadzeniem stołecznego zespołu.

1
18'

Ciro Immobile oszukał dobrym balansem ciała dwóch przeciwników, ale to nadal było za mało, by zdobyć prowadzenie dla Lazio Rzym. Nadbiegł jeszcze jeden obrońca i zatrzymał byłego napastnika Borussii Dortmund.

1
16'

Senad Lulić dośrodkował niebezpiecznie i to zagranie stanowiło wyzwanie dla obrońców z Florencji.

1
13'

Federico Bernardeschi zrewanżował się rzymianom swoją sytuacją podbramkową. Federico Marchetti nie dał sie pokonać niebezpiecznym strzałem!

1
10'

Ciprian Tatarusanu stanął na wysokości zadania i zatrzymał uderzenie Keity, które zmierzało w narożnik bramki ACF Fiorentina.

1
9'

Krótka przerwa w grze spowodowana kontuzją Sergeja Milinkovicia-Savicia. Pomocnik zgłosił sztabowi szkoleniowemu, że zamierza kontynuować grę.

1
7'

Akcje napastników po obu stronach boiska. Balde Diao Keita nie znalazł miejsca do oddania strzału w gąszczu obrońców, natomiast Nikola Kalinić wpadł w pułapkę ofsajdową.

1
4'

Pierwsze uderzenie w tym meczu to dzieło Biglii. Na drodze piłki w kierunku bramki stanął obrońca ACF Fiorentina i zneutralizował zagrożenie.