Jęk zawodu na trybunach! Po płaskim strzale Callejona gości uratował słupek!

90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Otwarta końcówka w Neapolu. Gospodarze rzucili się do ataku, a Sassuolo szuka szansy w kontrach.

86'

Napoli nie potrafiło zadać drugiego ciosu i płaci za to wysoką cenę. Gospodarze wyraźnie oszołomieni.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Marcelo Gazzola.

1:1 po pięknej akcji! Z prawego skrzydła dośrodkował Gazzola, a zakończył to idealnym dołożeniem nogi Defrel. Znakomity strzał z pierwszej piłki i Reina skapitulował.

US Sassuolo
Asysta:
Marcelo Gazzola #23
81'

Kolejny kontratak Napoli, Lorenzo Insigne uderzył płasko z 25 metrów, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Consigliego.

78'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

75'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Hamsika z boku pola karnego. Consigli odbił piłkę.

73'

Zablokowane uderzenie Mertensa z 20 metrów.

70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonino Ragusa.

Antonino Ragusa #90
US Sassuolo
69'

Andrea Consigli odbił piłkę do boku po strzale z dystansu Mertensa.

68'

Strzał Callejona z ostrego kąta zamienił się w podanie do Lorenzo Insigne, ten miał jednak trudną pozycję i spudłował.

67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dries Mertens.

64'

Teraz mogło być 1:1! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Missiroli główkował w poprzeczkę! Reina tylko patrzył.

62'

Sassuolo nie stwarza sytuacji pod bramką Reiny, dużo groźniejsze są kontry Napoli.

60'

Sassuolo. Schodzi: Luca Mazzitelli. Wchodzi: Lorenzo Pellegrini.

wchodzi Wchodzi
Lorenzo Pellegrini #6
schodzi Schodzi
57'

Andrea Consigli pewnie obronił anemiczne uderzenie Hamsika.

53'

Po kontrataku soczyście sprzed pola karnego uderzył Manolo Gabbiadini, jednak Andrea Consigli odbił piłkę do boku.

52'

Napoli rzadko dopuszcza do zagrożenia pod własną bramką i na razie skutecznie neutralizuje wszelkie ofensywne zapędy gości.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne.

47'

Przerwa w grze, cierpi Lorenzo Insigne. To efekt faulu Ricciego.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

1:0 dla Napoli! Najaktywniejszy w szeregach gospodarzy Insigne oddał świetny strzał sprzed pola karnego i piłka wpadła do siatki tuż pod poprzeczką. Był tam jeszcze niewielki rykoszet od Cannavaro.

39'

Z rzutu wolnego z 17 metrów wprost w mur obrońców uderzył Lorenzo Insigne.

38'

Sassuolo. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Federico Ricci.

Federico Ricci #27
Matteo Politano #16
37'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Hamsiku otrzymał Luca Mazzitelli.

34'

Ależ okazja gospodarzy! Po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne koszmarny błąd popełnił Peluso, lecz nie połapał się w tym Jose Callejon i nie oddał strzału z kilku metrów.

32'

Z prawej strony dośrodkował Jose Callejon, piłka odbiła się od obrońcy Sassuolo i wylądowała w rękach Consigliego.

28'

Groźnie z boku pola karnego dośrodkował Kalidou Koulibaly, ale wywalczył tylko rzut rożny.

25'

Podkręcili nieco tempo gospodarze i teraz oni sprawiają lepsze wrażenie.

22'

Teraz dużo lepsza próba Lorenzo Insigne! Zawodnik Napoli oddał techniczny strzał z narożnika pola karnego i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

19'

Zupełnie nieudana próba lobowania Consigliego przez Insigne. Bramkarz Sassuolo zdążył wrócić między słupki, a piłka i tak poleciała wysoko nad bramką.

17'

Soczyście z dystansu uderzył Jose Callejon, ale Andrea Consigli interweniował bardzo pewnie.

14'

Elseid Hysaj zablokował mocny strzał Ragusy z ostrego kąta. Od kilku minut przeważają goście.

13'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Peluso otrzymał Allan.

SSC Napoli
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Francesco Acerbi.

10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Strinić.

10'

Politano centrował z prawego skrzydła w kierunku Ragusy, "wyczyścił" to jednak Elseid Hysaj.

6'

Spokojny początek w Neapolu, nie było jeszcze groźnych spięć.

3'

Miękko z rzutu wolnego dośrodkował Jorginho, ale faul w ofensywie popełnił Kalidou Koulibaly i sędzia przerwał grę.

Jaki będzie wynik?
Wygra Napoli
Padnie remis
Wygra Sassuolo
1
18:45

Piotr Zieliński zasiądzie na ławce rezerwowych SSC Napoli. Igor Łasicki poza kadrą meczową.