Pierwsza połowa potrwa dłużej o trzy minuty.

89'

Monaco. Schodzi: Jemerson. Wchodzi: Andrea Raggi.

88'

AS Monaco blisko zdobycia czwartej bramki, ale po strzale Carrillo piłka odbiła się od słupka.

87'

Akcję AS Monaco zatrzymała defensywa gości.

84'

Zablokowane dośrodkowanie Sidibe, ale od rzutu rożnego grę wznowią gospodarze.

82'

Obie drużyny sprawiają wrażenie, jakby czekały na ostatni gwizdek sędziego.

79'

AS Monaco z łatwością wymienia podania na połowie przeciwnika, ale nie potrafi sobie stworzyć groźnej sytuacji pod bramką przeciwnika.

76'

Fernandes stara się nakręcać ofensywne natarcie CSKA, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

74'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

73'

Nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła. Piłkę przejęli goście.

71'

CSKA. Schodzi: Zoran Tosić. Wchodzi: Georgij Milanow.

71'

AS Monaco nadal ma przewagę, ale w drugiej połowie gospodarze są zdecydowanie mniej skuteczni.

70'

Po dośrodkowaniu Mendy'ego piłkę wypiąstkował Akinfiejew.

66'

Subasić dalekim wyjściem z bramki uratował swój zespół przed stratą gola.

65'

Minimalny spalony i sędzia przerwał dobrze zapowiadającą się akcję AS Monaco.

62'

Kolejny niecelny strzał Falcao.

61'

Akcja Fernandesa zakończona wybiciem na rzut rożny.

58'

Uderzenie Bakayoko nad poprzeczką. AS Monaco nie zamierza zadowolić się trzema bramkami.

55'

Monaco przejęło inicjatywę. Akcja została przerwana ze względu na spalonego.

53'

Po dośrodkowaniu ze skrzydła i kiksie obrońcy piłkę pewnie chwycił Akinfiejew.

52'

Po dośrodkowaniu Mendy'ego obok bramki strzelił Falcao.

51'

Od początku drugiej połowy Monakijczycy są zepchnięci do defensywy. Nie przekłada się to jednak na groźne sytuacje ze strony gości.

48'

CSKA ruszyło do ataków, ale sytuacja nie zmienia się. Wciąż Rosjanie nie mogą się przedrzeć przez defensywę rywali.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Pierwsza połowa potrwa dłużej o minutę.

44'

Monaco spokojnie rozgrywa swoją akcję. Gospodarze bez problemu wymienili kilkanaście podań na połowie przeciwnika.

41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Valere Germain. I jeden z kontrataków przyniósł gospodarzom trzecią bramkę. Dwójkowa akcja Germaina i Falcao zakończona golem.

39'

Mecz stracił na tempie. Goście swoich szans szukają w długich dograniach. Gospodarze nastawili się na kontrataki.

37'

Znów daleka wrzutka w wykonaniu Rosjan i pewna interwencja Subasicia.

36'

Niedokładne podanie gracza CSKA i pewna interwencja Subasicia. Goście są bezradni w ofensywie.

33'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Glik.

31'

Stracony gol podciął gościom skrzydła. AS Monaco kontroluje przebieg spotkania.

29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Benjamin Mendy. Zabójczy kontratak AS Monaco. Po dograniu Mendy'ego ze skrzydła piłkę do siatki skierował Falcao.

28'

Kombinacyjna akcja gości zatrzymana przez obrońców AS Monaco.

25'

Gorąco pod bramką gospodarzy. Subasić obronił uderzenie Standberga.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

AS Monaco
24'

Kolejne nieudane rozegranie stałego fragmentu gry przez zawodników CSKA.

23'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę pewnie chwycił Subasić.

22'

CSKA próbuje odrobić straty. Rosjanie nie są jednak w stanie przedrzeć się przez dobrze grającą defensywę AS Monaco.

19'

Po dośrodkowaniu Szczennikowa piłkę przechwycili gospodarze.

18'

Wysoki pressing gospodarzy, którzy zepchnęli przeciwników do defensywy.

15'

Goście mieli okazję by błyskawicznie wyrównać, ale Tosić nie zdołał pokonać Subasicia.

13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Valere Germain. AS Monaco potwierdziło swoją przewagę. W polu karnym idalne podanie otrzymał Germain, który pokonał Akinfiejewa.

12'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłkę pewnie wypiąstkował Akinfiejew.

10'

Akcja CSKA przerwana. Na spalonym był Jonow.

8'

Groźna akcja AS Monaco zakończona minimalnie niecelnym strzałem Falcao.

8'

Wyraźna przewaga gospodarzy, którzy częściej są przy piłce i mozolnie konstruują swoje akcje.

6'

Goście mieli dwa rzuty rożne, ale po żadnym z nich nie sprawili zagrożenia pod bramką przeciwnika.

5'

Natcho zagrał w kierunku Tosicia, ale tego ubiegł obrońca gospodarzy i wybił piłkę na rzut rożny.

3'

Groźnie pod bramką gości, ale Akinfiejew pewnie interweniował po uderzeniu Germaina.

czas Start meczu
19:51

Sędzia: Matej Jug (Słowenia)

19:51

Zawodnicy obu drużyn są już na boisku. Na stadionie w Monako rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów.

19:51

W wyjściowym składzie AS Monaco znalazł się Kamil Glik.

Kto wygra w tym meczu?
AS Monaco
Będzie remis
CSKA Moskwa
19:51

W grupie E Ligi Mistrzów wszystko jest jeszcze możliwe. AS Monaco ma na swoim koncie 5 punktów i zajmuje pierwszą pozycję, a CSKA Moskwa z dorobkiem 2 "oczek" zamyka stawkę.