Liga Mistrzów: Grupa E
27 wrz 2016 20:45
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Glik. Wyrównanie, a autorem gola Kamil Glik! Polak uratował dla Monaco remis po podaniu Carrillo. Piłka uderzona przez Glika z 17 metrów z woleja wpadła do bramki przy słupku, Leno bezradny.

2
90+2'

Przyblokowany strzał Carrillo i tylko rzut rożny dla Monaco. Nie rezygnują gospodarze!

90'

Arbiter doliczył aż cztery minuty do II połowy.

89'

Gubią się w ofensywie gospodarze. To nie jest dobry występ tej formacji AS Monaco.

87'

Aptekarze mają sporo przestrzeni w ofensywie i próbują szybkich kontrataków.

84'

Mehmedi dostrzegł wysuniętego Subasicia i chciał go przelobować. Piłka wylądowała na górnej siatce.

83'

Monaco będzie próbować doprowadzić do wyrównania dzięki atakowi pozycyjnemu. Bayer cofnięty na własną połowę.

78'

Gospodarze nieco śmielej ruszyli do przodu, ale nie mają pomysłu na sforsowanie defensywy Bayeru.

74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Javier Hernandez. Asystował mu Admir Mehmedi. Świetna zmiana Mehmediego! Szwajcar dośrodkował przed bramkę, gdzie Chicharito uwolnił się spod krycia i "główką" nie dał żadnych szans Subasiciowi!

Bayer 04 Leverkusen
73'

Bayer. Schodzi: Kevin Volland. Wchodzi: Admir Mehmedi.

72'

Javier Hernandez prostopadłym podaniem szukał Kiesslinga, ale zagrał zbyt mocno i piłkę przejął Subasić.

72'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła padło łupem Leno.

69'

Nieznaczną przewagę osiągnęli podopieczni Rogera Schmidta, jednak zupełnie nic z tego nie wynika.

66'

Jeden i drugi zespół atakuje bezowocnie. Brakuje spięć podbramkowych.

61'

Brawa dla Glika, który ofiarną interwencją wybił piłkę po dośrodkowaniu Vollanda spod linii końcowej.

59'

Celnie z kilkunastu metrów uderzył Charles Aranguiz. Subasić nie miał problemów z interwencją.

57'

Cały czas obserwujemy bardzo wyrównany pojedynek. Żaden zespół nie osiągnął przewagi.

52'

Hakan Calhanoglu strzelał z 20 metrów. Również w porę interweniowali obrońcy i Subasić nie musiał interweniować.

51'

Świetna kombinacyjna akcja piłkarzy Monaco! Finalizował ją Bernardo Silva, ale w ostatniej chwili zablokowali go obrońcy.

50'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

AS Monaco
48'

Hernandez zdołał oddać strzał, jednak został przyblokowany przez Glika i Subasić nie musiał interweniować.

47'

Indywidualna akcja Raggiego na prawym skrzydle, ale Włoch zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

46'

Początek II połowy spotkania.

45+2'

Szansa dla Chicharito! Meksykanin wpadł w pole karne i oddał płaski strzał, który z trudem obronił Subasić!

45'

Doliczone dwie minuty do II połowy.

45'

Mocny strzał Lemara sprzed pola karnego i piłka o centymetry minęła słupek bramki Leno!

44'

Toprak jako ostatni obrońca powstrzymał szarżującego Fabinho.

43'

Po dośrodkowaniu bez trudu piłkę złapał Danijel Subasić.

42'

Składna akcja Bayeru i tylko korner dla Aptekarzy, który wywalczył Julian Brandt.

41'

Kamil Glik świetnie powstrzymał Hernandeza w polu karnym, ale niezależnie od tego arbiter odgwizdał spalonego.

38'

Moutinho został trafiony łokciem w głowę przez Kampla. Arbiter nie zdecydował się na pokazanie Słoweńcowi żółtej kartki.

37'

Świetna interwencja Jemersona na 20. metrze. Brazylijczyk umiejętnie współpracuje z Kamilem Glikiem.

34'

Teraz groźnie zaatakował Bayer! Po dośrodkowaniu Calhanoglu przed szansą stanął Chicharito, jednak jego strzał poszybował prosto w Subasicia.

32'

Leno pierwszy raz zmuszony do wysiłku. Bramkarz poradził sobie z próbą Germaina, do którego dogrywał Silva.

29'

Wciąż wieje nudą z murawy Stade Louis II. Który zespół jako pierwszy zdecyduje się na bardziej zdecydowane ataki?

26'

Bayer stara się grać z kontry, ale na razie ten element zupełnie Niemcom nie wychodzi.

23'

Obiecująco zapowiadał się kontratak Bayeru, ale już w strefie środkowej podopiecznym Schmidta zabrakło dokładności w rozegraniu piłki.

21'

Pierwsze 20 minut rozczarowało. Żaden zespół nie pokazał niczego godnego uwagi w ofensywie, solidnie grają za to obrońcy.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Tah.

16'

Dobrze zapowiadała się akcja Monaco, ale w porę na swoje pozycje wrócili Niemcy. Wciąż bez celnych strzałów.

14'

Gospodarze wywalczyli pierwszy rzut rożny w meczu.

13'

Inicjatywa po stronie Bayeru, ale Monaco powstrzymuje ataki gości jeszcze przed własnym polem karnym.

10'

Mocny strzał Calhanoglu z rzutu wolnego z ponad 25 metrów. Turek wyraźnie chybił.

6'

Urazu doznał Toprak i konieczna jest pomoc medyczna.

4'

Subasić nie wyłapał dośrodkowania  Vollanda z prawego skrzydła, jednak akcji nie zamknął żaden z piłkarzy Bayeru.

2'

W pierwszej akcji Niemców strzelał Volland, ale jego próba została przyblokowana. Od bramki Subasić.

20:08

Faworytem jest zespół Kamila Glika, który świetnie spisuje się w Ligue 1. Aptekarze w Bundeslidze na razie grają w kratkę i zajmują odległą pozycję.

20:08

AS Monaco ma 3 punkty po wygranej 2:1 nad Tottenhamem, z kolei Bayer Leverkusen na inaugurację zremisował 2:2 z CSKA Moskwa.