PSV. Schodzi: Davy Propper. Wchodzi: Ramon-Pascal Lundqvist.

schodzi Schodzi
82'

Atletico z łatwością wymienia dziesiątki podań na połowie PSV.

80'

Jedna z nielicznych szans PSV. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zakończyło się jednak stratą.

76'

Filipe Luis nabawił się kontuzji i musiał opuścić boisko.

75'

Atletico. Schodzi: Filipe Luis. Wchodzi: Juanfran.

75'

Atletico. Schodzi: Tiago Mendes. Wchodzi: Saul Niguez.

74'

Z technicznym strzałem Pereiro bez problemów poradził sobie Oblak.

73'

Strzał z dystansu Carrasco, pewna interwencja Zoeta.

73'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gameiro trafił w poprzeczkę.

71'

Gracze Atletico szybko operują piłką. Za podaniami nie nadążają piłkarze mistrzów Holandii.

69'

Atletico ma dużą przewagę. PSV wydaje się być bezradne.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Tiago Mendes. Mamy drugą bramkę dla Atletico. Znów piłkę stracił Propper, a tym razem przechwyt zaliczył Tiago Mendes, który odegrał do Griezmanna. Ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza PSV.

62'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale podanie nie znalazło adresata w polu karnym.

61'

PSV. Schodzi: Steven Bergwijn. Wchodzi: Luciano Narsingh.

Steven Bergwijn #27
61'

Potężne uderzenie Koke. Tyleż mocne, co niecelne.

60'

Niedokładne podanie Carrasco w pole karne, ale Atletico będzie miało rzut rożny.

57'

Atletico swoją przewagę udokumentowało bramką. Tym samym nie powtórzył się scenariusz z pierwszej połowy, gdy Atletico również miało przewagę, a po kilkunastu minutach wyraźnie spuściło z tonu.

55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Antoine Griezmann. Propper stracił piłkę, przejął ją Griezmann, który odegrał do Gameiro. Ten strzelił z okolic narożnika pola karnego, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

52'

Zoet uprzedził Griezmanna. Atletico coraz groźniejsze.

50'

Powinno być 1:0 dla Atletico! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głowkował Gimenez. Piłki do pustej bramki nie zdołał wbić Gameiro.

49'

Akcja Atletico przerwana. Godin na spalonym.

47'

Strzał z ostrego kąta Koke prosto w ręce bramkarza.

47'

Po strzale Gameiro piłka odbiła się od obrońcy PSV i wyszła na rzut rożny.

46'

Początek drugiej połowy spotkania w Madrycie.

46'

PSV. Schodzi: Jetro Willems. Wchodzi: Jordy De Wijs.

Jordy De Wijs #30
45'

Arbiter doliczył minutę.

43'

Nieudany kontratak Atletico. Podanie Koke zakończone stratą.

41'

W końcówce pierwszej połowy jest to dość senne widowisko. Irytują się kibice zgromadzeni na trybunach, którzy gwizdami domagają się lepszej gry Atletico.

39'

Gospodarze stosują wysoki pressing, co PSV utrudnia wyprowadzenie piłki z własnej połowy.

37'

Spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się głównie w środku pola.

34'

Niecelny techniczny strzał Pereiro.

33'

Kontratak Atletico zakończony niedokładnym podaniem Griezmanna do Carrasco.

30'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę chwycił Zoet, ale ta wyślizgnęła mu się z dłoni. Niebezpieczeństwu zapobiegł obrońca PSV, który wybił piłkę.

28'

Stoper PSV wrócił już do gry. Na szczęście nie stało mu się nic poważnego.

25'

Willems zderzył się walczącym o piłkę Zoetem. Stoper PSV bezwładnie osunął się na ziemie. Chwila przerwy, trwa opatrywanie gracza gości.

24'

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego Zinczenki. Piłkę złapał Oblak.

24'

Brzydki faul Tiago, ale obyło się bez kartki.

20'

Znów dobrą okazję miał Gameiro. Nie zdołał jednak oddać strzału, piłkę chwycił Zoet.

18'

Kontratak PSV zakończony świetną interwencją Oblaka.

16'

Mało brakło, by Gameiro był w sytuacji sam na sam. Na wysokości zadania stanął jednak obrońca PSV, który przeciął prostopadłe podanie.

14'

Pełna dominacja Atletico. Mistrzowie Holandii rzadko są na połowie gospodarzy.

12'

Po dograniu z rzutu wolnego głową uderzył Godin. Pewną interwencją popisał się Zoet.

9'

Kolejna akcja Atletico zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem.

7'

Groźnie pod bramką PSV. Carrasco dośrodkował ze skrzydła, a Gameiro strzelił tuż obok bramki.

6'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła w kierunku Carrasco, ale piłka nie dotarła do Belga.

5'

PSV mocno cofnięte do defensywy. Zgodnie z oczekiwaniami gospodarze mają znaczną przewagę.

3'

Spokojny początek meczu. Atletico nie forsuje tempa.

czas Start meczu
20:13

Obie drużyny są już na boisku. Na Estadio Vicente Calderon w Madrycie rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów.

20:13

Z kolei mistrzom Holandii pozostała walka o trzecią lokatę, która uprawnia do gry w 1/16 finału Ligi Europy. PSV ma na swoim koncie punkt i do trzeciego FK Rostów traci trzy "oczka".

20:13

Po czterech meczach Atletico Madryt jest liderem grupy D Ligi Mistrzów. Zespół ten na swoim koncie ma 12 punktów i jest już pewny awansu do kolejnej rundy. Punkt w starciu z PSV da Atletico pierwsze miejsce w grupie.