Inter jeszcze atakuje, ale nie przynosi to żadnego efektu.

Trzy minuty doliczone do II połowy.

89'

Nie przynoszą zagrożenia ataki Interu. Roma coraz bliżej sukcesu.

87'

Handanović przedłuża nadzieje Interu, broniąc groźny strzał Dzeko! Świetna interwencja!

86'

Roma wywalczyła rzut wolny z boku pola karnego i zyskała cenne sekundy.

83'

Inter w ataku pozycyjnym, rzymianie czekają na kontrataki.

1
81'

Spalletti wciąż trzyma na ławce Francesco Tottiego, który znajduje się w świetnej formie. Możliwe jednak, że "Il Capitano" w ogóle nie wejdzie dzisiaj na boisko.

1
79'

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Leandro Paredes.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kostas Manolas. Asystował mu Alessandro Florenzi. Roma znów na prowadzeniu! Florenzi dośrodkował z rzutu wolnego, a Manolas strzałem głową pokonał zasłoniętego Handanovicia!

72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ever Banega. Wyrównanie! Banega zwiódł rywala w polu karnym i stanął oko w oko ze Szczęsnym. Argentyńczyk uderzył tuż przy słupku i Polak skapitulował.

1
69'

Szansa przed Gnoukourim. Młody pomocnik uderzył jednak fatalnie z kilkunastu metrów.

66'

Z rzutu wolnego uderzył Ivan Perisić. Szczęsny kontrolował tor lotu piłki.

64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Juan Jesus.

63'

Ever Banega huknął z dystansu nad poprzeczką.

62'

Dzeko strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nieznacznie chybił.

61'

Rykoszet po strzale Salaha i piłka przeleciała nad poprzeczką.

60'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Assane Gnoukouri.

59'

Salah dośrodkował w pole karne, gdzie Kevin Strootman zdołał oddać strzał głową, ale nie trafił w światło bramki.

57'

Strzał Banegi z dystansu, ale piłka przeszła obok słupka.

53'

Wojciech Szczęsny sparował piłkę na rzut rożny po groźnym strzale Perisicia z ostrego kąta.

51'

Szybki kontratak Interu, w którym niedokładnie zagrywał Perisić. Chorwat szukał wybiegającego na czystą pozycję Icardiego.

50'

Salah źle rozwiązał kontratak stołecznego zespołu, ale Roma lepiej zaczęła II połowę.

49'

Dośrodkowanie Jesusa do Dzeko, ale Brazylijczyk zagrał zbyt mocno i piłkę przejął Samir Handanović.

46'

Początek II połowy.

45+1'

Szczęsny obronił niezbyt groźny strzał Perisicia.

43'

Indywidualna akcja Dzeko! Bośniak minął dwóch rywali, lecz uderzył zbyt lekko dla Handanovicia.

42'

Strzał głową Mirandy i piłka minimalnie minęła bramkę Szczęsnego. Polak tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

Chwilę wcześniej Szczęsny poradził sobie z groźnym strzałem Candrevy.

41'

Świetna okazja dla Romy! Florenzi stanął oko w oko z Handanoviciem, ale pośpieszył się ze strzałem i nie trafił w bramkę! Mogło być 2:0.

38'

Techniczny strzał Perottiego z narożnika pola karnego. Piłka minęła słupek bramki.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Ansaldi.

35'

Dośrodkowanie Candrevy spod linii końcowej nie dotarło do żadnego zawodnika Interu. Dobry okres gry drużyny z Mediolanu.

31'

Zupełnie niekryty w polu karnym był Antonio Candreva i otrzymał dokładne dośrodkowanie! Pomocnik strzelał z powietrza, ale chybił!

28'

Strzał Dzeko z kilkunastu metrów sprawił problemy Handanoviciowi, który na raty złapał piłkę.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Santon.

25'

Ivan Perisić zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i ta opuściła plac gry. Wszystko kontrolował Szczęsny.

22'

Odpowiedź Interu! Groźna akcja w polu karnym Szczęsnego, ale goście ostatecznie nie oddali celnego strzału.

22'

Dwie świetne parady Handanovicia! Wrażenie zrobiła zwłaszcza interwencja po strzale Florenziego.

21'

Kapitalna okazja dla Romy! Salah ubiegł obrońców i w sytuacji sam na sam z Handanoviciem oddał strzał w słupek!

19'

Strzał Candrevy z dystansu nie mógł zagrozić Szczęsnego.

15'

W kwadransie otwarcia Inter pokazał, że potrafi być groźny. Szczęsny musi być czujny.

13'

Dośrodkowanie Candrevy przed bramkę, gdzie piłkę bezpiecznie sparował Wojciech Szczęsny.

12'

Tym razem nieudany strzał Banegi z rzutu wolnego. Piłka zatrzymała się na murze piłkarzy Romy.

9'

Ależ groźny strzał Banegi z 25 metrów! Piłka zatrzymała się na słupku bramki Szczęsnego!

8'

AS Roma w przypadku zwycięstwa awansuje na trzecie miejsce w tabeli.

7'

Dzeko w roli dośrodkowującego. Po jego wrzutce Salah nie zdołał zamknąć akcji, ale było groźnie.

5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Roma już prowadzi! Peres wpadł w pole karne i dograł przed bramkę do Dzeko, któremu pozostało dopełnić formalności. Zaspali obrońcy Interu.