16
32
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Angel Correa. Jest remis!!! Correa posłał piłkę między dwóch zawodników Realu do Griezmanna, który strzelił po ziemi obok interweniującego Navasa. Niespodziewany gol dla Atletico!

192
111
44
63
158
82'

Atletico nie ma pomysłu na Real. "Królewscy" bardzo dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

37
18
7
18
17
81'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

24
10
10
8
10
78'
18
13
9
12
9
76'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

28
11
11
4
8
74'

Antoine Griezmann był na spalonym, ale popisał się fenomelanym strzałem z przewrotki, który z trudem zatrzymał Navas. WOW!

36
11
10
6
16
73'

Marcelo z woleja strzelił wysoko nad bramką.

17
5
2
2
11
73'

Gareth Bale strzelił po ziemi obok bramki Atletico. Walijczyk był troszkę popychany w momencie uderzenia, jednak sędzia nie wskazał na "wapno".

10
5
2
2
6
70'

Atletico ma olbrzymie problemy ze skonstruowaniem groźnej akcji! Real wciąż w natarciu.

36
18
10
10
12
67'

21
66'

Pepe nie może kontynuować gry.

23
15
7
36
17
64'

Pepe zderzył się z Kroosem i ma wyraźne problemy z żebrami. Strzelec bramki jest opatrywany przez lekarzy.

28
14
13
35
16
62'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Angel Correa.

17
4
7
4
6
60'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin.

28
17
10
14
17
60'

Powinien być remis!!! Fernando Torres wybiegł do sytuacji sam na sam, ale jego uderzenie nogami obronił Keylor Navas.

24
12
10
14
14
59'

Saul Niguez uderzył silnie z dystansu, ale piłka poleciała w sam środek i na raty złapał ją golkiper Realu.

15
10
6
7
10
55'

Real idzie za ciosem! Dani Carvajal przyjął piłkę na klatkę i strzelił z półwoleja nad poprzeczką.

38
17
11
13
14
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pepe. Asystował mu Toni Kroos. Bramka dla Realu!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kroosa z główki do siatki trafił Pepe! Kapitalny strzał Portugalczyka!

Real Madryt
196
117
39
55
113
52'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

24
17
8
10
14
51'

Real bardzo dobrze rozpoczął drugą połowę i ciągle atakuje.

32
10
5
10
12
48'

Jan Oblak wyrasta na bohatera meczu! Cristiano Ronaldo zgrał głową piłkę na długi słupek, a tam z bliskiej odległości strzelał Karim Benzema. Francuz miał jednak za mało miejsca, ponieważ fantastycznym wyjściem popisał się słoweński golkiper.

24
13
6
5
15
47'

Cristiano Ronaldo zawisł w powietrzu, ale strzelił z główki tuż obok słupka Atletico!

24
18
10
12
10
46'

II połowa!

20
11
3
3
4
44'

Końcówka pierwszej połowy dla Realu Madryt. "Królewscy" od kilku minut znów są jednak skutecznie wybijani z rytmu przez armię Simeone.

17
10
4
8
12
40'

Diego Godin główkował metr obok słupka.

24
32
10
20
13
39'

Antoine Griezmann! Po fatalnym zagraniu Sergio Ramosa Francuz ruszył z piłką, minął rywala i soczyście strzelił z 20. metrów. Keylor Navas z problemami odbił futbolówkę na korner.

19
16
10
17
13
37'

33
35'

Fernando Torres mógł znaleźć się w idealnej sytuacji, lecz po akcji Carrasco piłka przeleciała pod podeszwą napastnika Atletico i akcja spaliła na panewce.

18
25
12
22
18
34'

Aktywny Luka Modrić znów został zablokowany. Chorwat jest jedną z najjaśniejszych postaci w środku boiska.

30
18
7
12
14
32'

Po centrze z lewego skrzydła wprost w Oblaka główkował Gareth Bale. Real zaczyna atakować!

39
23
11
13
16
31'

NIESAMOWITE!!! Cristiano Ronaldo znalazł się osamotniony w polu karnym, strzelił obok interweniującego Oblaka, ale na linii bramkowej głową piłkę wybił Stefan Savić.

34
21
12
12
15
28'

Ależ blisko!!! Karim Benzema przeprowadził kapitalną akcję z Cristiano Ronaldo, a jego strzał z linii pola karnego fenomenalnie obronił Jan Oblak!

39
27
13
15
11
27'

Saul Niguez zdecydował się na strzał z dystansu, ale źle trafił w piłkę i ta poleciała daleko obok bramki Realu.

14
21
8
14
12
26'

Gareth Bale uderzył z ok. 25 metrów i znów piłka zatrzymała się na pierwszym rywalu. Bardzo dobra gra w defensywie Atletico.

23
19
8
12
9
22'

Bardzo groźnie w pole bramkowe dośrodkował Koke. Antoine Griezmann minął się z piłką i efektownie piąstkował Keylor Navas.

16
22
9
11
14
19'

Po akcji Carrasco w słupek trafił Antoine Griezmann. Francuz był jednak na ewidentnym spalonym, co zauważył sędzia liniowy.

28
19
10
18
15
18'

Kolejna próba Modricia z dystansu. Tym razem piłkę głową na korner zbił Diego Godin.

22
15
11
12
9
15'

Cristiano Ronaldo! Portugalczyk silnie huknął z narożnika pola karnego w kierunku bliższego słupka, jednak na posterunku był Jan Oblak, który zdołał odbić piłkę.

44
28
16
18
17
15'

Luka Modrić odebrał piłkę na połowie Atletico, strzelił z ponad 20 metrów, ale został zablokowany.

22
18
10
15
12
12'

Drugi rzut wolny w okolicy pola karnego Realu. Tym razem piłkę po dośrodkowaniu Griezmanna przejęli gospodarze.

33
25
14
17
13
9'

Bardzo uważna gra na tyłach, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty Zapraszamy!

18
16
9
11
15
6'

Jan Oblak zdjął piłkę z głowy Bale'a po groźnej wrzutce z lewego skrzydła.

33
24
18
25
15
5'

Sergio Ramos złożył się do przewrotki na linii pola karnego, lecz nie była to udana próba stopera Realu.

34
26
14
20
19
3'

Pierwsza groźna sytuacja! Koke dośrodkował z rzutu wolnego, piłka prześlizgnęła się po czuprynie Saula Nigueza i przeleciała nieznacznie obok słupka bramki Realu.