Gol! Strzelił Angel Correa. Asystował mu Koke.

Zabójcza kontra. Koke zawiesił piłkę nad głowami obrońców, a akcję zamknął rezerwowy Correa.

Atletico Madryt
Asysta:
1
87'

Giuseppe Rossi przed szansą na debiutackiego gola. Rezerwowy otrzymał chytre podanie piętą, ale koszmarnie przestrzelił z kilku metrów.

86'

Celta Vigo. Schodzi: Theo Bongonda. Wchodzi: Pape Diop.

wchodzi Wchodzi
Pape Diop #28
schodzi Schodzi
Theo Bongonda #7
84'

Celny strzał w wykonaniu gospodarzy. Akcję na dalszym słupku zamykał Hernandez, ale główkował prosto w Oblaka.

82'

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Tiago Mendes.

80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Juanfran.

Trzecie dośrodkowanie z prawej flanki i trzeci gol! Tym razem precyzyjnie na głowę kolegi zagrał prawy obrońca gości.

2
75'

Celta Vigo. Schodzi: Josep Sene. Wchodzi: Pione Sisto.

Josep Sene #23
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Saul Niguez.

Już 0:2! Ponownie centra z prawego skrzydła. Tym razem akcja zakończona celną główką.

71'

Coś nieprawdopodobnego! Kevin Gameiro przestrzelił w niewiarygodnej sytuacji! Po serii pomyłek rywali, rezerwowy otrzymał piłkę jak na tacy, do tego minął bramkarza i chybił z kilku metrów.

70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa. Wycięty równo z trawą Pablo Hernandez.

68'
66'

Celta w żaden sposób nie potrafi odpowiedzieć. Gospodarze rzadko goszczą pod bramką Oblaka. Wydaje się, że konieczne będą zmiany.

63'

Atletico. Schodzi: Fernando Torres. Wchodzi: Kevin Gameiro.

Bardzo słaby występ El Ninio.

60'

Yannick Ferreira Carrasco sam przed bramkarzem! Pomocnik powinien strzelić obok wybiegającego bramkarza, ale niespodziewanie upadł na murawę. Arbiter uznał, że Hugo Mallo nie faulował. Nie ma jedenastki!

56'

Dobra okazja na podwyższenie prowadzenia! Filipe Luis idealnie wyłożył piłkę na 16. metr, ale tam fatalnie skiksował Saul Niguez. Piłka wysokim lobem poszybowała nad poprzeczką.

53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Koke. Asystował mu Antoine Griezmann.

Fantastyczne podanie z prawego skrzydła. Zupełnie przysnęli obrońcy Celty, a wbiegający Koke huknął pod poprzeczkę.

1
49'

Filipe Luis faulował Bongondę na prawej flance, na wysokości pola karnego. Centrował Daniel Wass, ale piłkę przechwycili obrońcy. Nie było to dobre dośrodkowanie.

47'

Dośrodkowanie spod chorągiewki, ale Diego Godin główkował bardzo niecelnie.

46'

I niemal natychmiastowo po wznowieniu gry, długie podanie w pole karne do Torresa, ale ten był na spalonym.

46'

Początek II połowy.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Josep Sene. Kara za przytrzymywanie rywala.

Celta Vigo
42'

Podaniem z głębi pola poszukiwano Torresa. El Ninio nie dogonił futbolówki i natychmiast pokazał, żeby koledzy zagrywali do nogi, a nie na wolne pole.

39'

Stały fragment po faulu na Niguezie. Centra Koke trafiła jednak do rąk Alvareza. Złe, zbyt głebokie dośrodkowanie pomocnika gości.

37'

Więcej z gry ma Atletico, ale to Celta miała groźniejsze sytuacje.

34'

Zmarnowana szansa Celty! Dobre podanie za plecy obrońców do szybkiego Bongondy. Następca Nolito, uprzedził Savicia, ale strzelił już niecelnie.

32'

Trudno podopiecznym Simeone sforsować obronę gospodarzy. Przed momentem w polu karnym przedzierali się Yannick Ferreira Carrasco i Antoine Griezmann. W obu przypadkach bez powodzenia.

30'

Podanie na wolne pole do Torresa. Napastnik pobiegł ile sił, ale bliżej do piłki miał Sergio Alvarez. Przytomna interwencja poza polem karnym, oddaliła zagrożenie.

27'

Z dystansu mocno strzelał Sene, ale piłka trafiła w plecy jednego z rywali.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi. Pomocnik, w walce o górną piłkę, uderzył łokciem Hernandeza.

12:38

Jak myślicie?

Kto strzeli pierwszą bramkę?
Celta
Atletico
nie będzie goli
21'

Yannick Ferreira Carrasco wpadł w pole karne z jego lewej strony i płasko zagrał wzdłuż bramki. Bliski wepchnięcia piłki do siatki był Torres, ale ostatecznie nikt nie zdołał jej sięgnąć.

19'

Antoine Griezmann w indywidualnej akcji zakończonej strzałem z 20 metrów. Piłka zmierzała w sam środek bramki i Sergio Alvarez nie miał z nią kłopotów.

16'

Płaskie zagranie Juanfrana, tuż przed bramkę gospodarzy, ale czujny Alvarez przeciął to podanie, chwytając piłkę.

15'

Kontrę Celty wyprowadzał Iago Aspas ale został zdecydowanym wejściem powstrzymany przez Filipe Luisa. Trybunom to się nie spodobało, ale sędzia nie widział tu faulu.

13'

Gra toczy się głównie w środku pola. Tempo nie zachwyca.

10'

Świetna okazja Celty! Prostopadłe podanie do Sene. Ten minął już Oblaka, ale trafił tylko w boczną siatkę!

1
8'

Widowiskowy rajd Nigueza przeprowadzony lewą flanką. Pomocnik mijał rywali jak tyczki, ale na wysokości pola karnego zabrakło siły na solidne dośrodkowanie.

4'

Ostra gra na samym początku. Już dwa faule zasługiwały na pokazanie kartek, ale arbiter na razie upomina słownie.

3'

Długie podanie do Torresa. Ten przyjął piłkę w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

12:38

Minuta ciszy poświęcona ofiarom wypadku kolejowego, który wydarzył się w ostatnim tygodniu w Galicji.

1
12:38

Spotkanie poprowadzi Santiago Jaime Latre.

12:38

Zaczynamy piłkarską sobotę. Na przystawkę mecz La Liga i Estadio Balaidos w Vigo, gdzie miejscowa Celta podejmie Atletico Madryt. Śerdecznie zapraszamy na wspólne śledzenie boiskowych wydarzeń.