Zakończony
SM Caen
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Herve Bazile. Asystował mu Ivan Santini. Chorwat przepchnął obrońcę i odegrał do rezerwowego. Mocny strzał pod poprzeczkę i mamy kontaktowe trafienie.

Herve Bazile #20
SM Caen
90+2'

Potężne uderzenie Jemersona. Gdyby piłka zmierzała w światło bramki, Dreyer byłby w opałach.

90'

Piłkarze pograją 5 minut dłużej.

89'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Fabinho.

87'

Szarża Germaina... nieskuteczna.

84'

Ten mecz jest już rozstrzygnięty. Gracze Monaco długo rozgrywają piłkę. Przedostanie się pod bramkę nie stwarza problemu, ale brakuje ostatniego podania.

81'

Caen. Schodzi: Julien Feret. Wchodzi: Nicolas Seube.

79'

Centra z prawego skrzydła. Santini łatwo uporał się z Glikiem i uderzył po długim rogu... zabrakło centymetrów.

1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko. Soczysty strzał, po którym piłka zmierzała w środek bramki. Źle ustawiony Matthieu Dreyer starał się ją odbić, ale uczynił to nieudolnie.

72'

Caen. Schodzi: Jonathan Delaplace. Wchodzi: Herve Bazile.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
72'

Caen. Schodzi: Alaeddine Yahia. Wchodzi: Romain Genevois.

71'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Nabil Dirar.

68'

Niewiarygodne! Santini idealnym podaniem piętą otworzył Karamohowi drogę do bramki. Mocny strzał nogami obronił Subasić, ale piłka trafiła do Fereta. Wystarczyło trafić do "pustaka", ale kapitan gości fatalnie się pomylił.

67'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Delaplace.

65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik. Faul na Adeotim.

64'

Mocna, ale bardzo niecelna próba sprzed szesnatski. Rodelin posłał piłkę w trybuny.

62'

Kolejna "setka"! Kylian Mbappe Lottin trafił tylko w boczną siatkę.

61'

Rozklepana obrona Caen i sam przed bramkarzem stanął Thomas Lemar. Górą golkiper!

59'

Próba prostopadłego zagrania do Santiniego, ale na posterunku był Kamil Glik.

56'

Fatalnie rozpoczęli drugą połowę goście. Strata gola z karnego, którego nie było i gra w dziesiątkę. Można gorzej?

54'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe Lottin. Za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

53'

Z 24 metrów uderzył Joao Moutinho... obok lewego słupka.

51'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Damien Da Silva. Faul na Lottinie.

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Pewny strzał w środek bramki.

48'

Protestujący trener gości został wyrzucony na trybuny.

46'

Falcao nabrał sędziego, symulując faul bramkarza. Będzie jedenastka!

1
46'

Początek drugiej połowy.

42'

Po centrze z kornera nieczysto głową uderzał Almamy Toure.

1
41'

Wreszcie żwawiej z piłką przemieścili się gospodarze, ale dośrodkowanie Sidibe zostało zablokowane.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Radamel Falcao. Faul na Da Silvie.

38'

Po strzale Lemara piłka ugrzęzła w murze.

1
36'

Silva faulowany przez Bessata na linii pola karnego! Będzie dobra okazja do strzału na bramkę.

1
33'

Goście kolejny raz szybko przeszli z obrony do ataku. Vincent Bessat precyzyjnie dograł na 9. metr, ale nadbiegający Jonathan Delaplace nie trafił w piłkę głową.

1
30'

Bardzo niecelny strzał z 25 metrów oddał Ronny Rodelin. Francuz sam odebrał piłkę i podjął błyskawiczną decyzję.

1
28'

Po centrze Bessata, w polu karnym Monaco, Glikowi urwał się Alaeddine Yahia. Strzał głową na linii bramkowej zatrzymał Danijel Subasić.

1
24'

Rzut wolny w odległości 35 metrów od bramki Caen. Centrował Moutinho, ale dobrze na przedpolu zachował się Matthieu Dreyer.

1
22'

Prostopadłe podanie przez środek pola karnego i o mały włos Ivan Santini wyszedłby sam z Subasiciem. Ostatecznie jednak nerwowo, ale skutecznie interweniowali stoperzy.

1
19'

Lewą stroną pola karnego przedzierał się Kylian Mbappe Lottin, ale wyjechał z piłką poza boisko.

1
16'

Kontra przyjezdnych zakończona prostopadłym podaniem do Santiniego. Chorwat miał przy sobie Sidibe, ale zdołał uderzyć. Był rykoszet, a piłka przeleciała nad bramkarzem i trafiła w poprzeczkę!

1
15'

Kwadrans za nami. Dość niespodziewanie więcej z gry mają goście.

1
12'

Prostopadłe podanie, którego adresatem miał być Kylian Mbappe Lottin. Napastnik został umiejętnie przyblokowany.

1
9'

Pomysłowa akcja gości przeprowadzona prawym skrzydłem. Dogranie wzdłuż bramki przeciął Glik, ale piłka trafiła na 17. metr. Strzał Karamoha daleki jednak od doskonałości.

1
7'

Jonathan Delaplace posłał piłkę za linię obrony, ale jego koledzy wracali ze spalonego i nie podjęli próby przejęcia futbolówki.

1
5'

Sidibe faulował Santiniego z prawej strony boiska. W pole karne dośrodkował Bessat, ale górą obrońcy.

1
2'

Żółtą kartkę otrzymał Damien Da Silva. Atak wyprostowaną nogą na szarżującego Lemara. To mogło skończyć się tragicznie dla pomocnika gospodarzy.

20:12

Czerwono-białe stroje gospodarzy. Goście zagrają na czarno.

1
20:12

Znajdujące się tuż nad strefą spadkową SM Caen będzie kolejnym rywalem AS Monaco. Glik z kolegami muszą wygrywać, by zachować kontakt z liderującą Niceą. Jest też wina do odkupienia. Ostatnia porażka przed własną widownią z Lyonem negatywnie zaskoczyła kibiców.