AS Monaco
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Boschilia. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

0:7! Mbappe Lottin podał do wychodzącego na czystą pozycję Boschilii, a ten pięknie podciął piłkę nad wychodzącym Didillonem - wprost do siatki.

88'

Teraz gola mógł zdobyć Kamil Glik, ale po uderzeniu Polaka piłkę wybił z linii bramkowej Balliu!

88'

Falette przeciął w polu karnym płaską centrę Guido Carrillo.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Guido Carrillo.

0:6! Boschilia ruszył do prostopadłego podania, odgrywał w polu karnym do Carrillo, piłka całkowicie zmieniła tor po rykoszecie od Didillona i pozostało tylko dopełnić formalności wślizgiem z kilku metrów.

82'

Sprzed pola karnego obok słupka strzelił Thomas Lemar.

80'

Monaco spokojnie kontroluje boiskowe wydarzenia.

76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Djibril Sidibe.

75'

Mogło być 1:5, ale Mollet minimalnie spudłował potężną bombą sprzed pola karnego.

73'

Metz. Schodzi: Mevlut Erdinc. Wchodzi: Florent Mollet.

wchodzi Wchodzi
Florent Mollet #19
schodzi Schodzi
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Guido Carrillo. Asystował mu Bernardo Silva.

Ależ pogrom! Silva dośrodkował z prawego skrzydła do Carrillo, a ten z dziecinną łatwością zwiódł Bisevaca i pokonał Didillona płaskim strzałem.

71'

Sparingowa atmosfera w drugiej połowie, gospodarze zwiesili głowy.

68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabinho.

0:4! Fabinho całkowicie zmylił Didillona i pokonał go uderzeniem w lewy róg.

AS Monaco
67'

Rzut karny dla Monaco! Germain sfaulowany przez Cohade'a.

66'

Metz. Schodzi: Gauthier Hein. Wchodzi: Habib Diallo.

Habib Diallo #17
Gauthier Hein #7
63'

Bernardo Silva dośrodkował w polu karnym do Lemara, ale ten skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta.

60'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Cheick Doukoure. To efekt brutalnego faulu na N'Doramie.

Cheick Doukoure #10
FC Metz
57'

Nieźle z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Djibril Sidibe, ale dobrze ustawiony Didillon złapał piłkę.

53'

Przewaga po stronie Metz, jednak gospodarze mają ogromną stratę, a wciąż nie potrafią zdobyć choć jednego gola.

49'

Z dośrodkowania Falette'a wyszedł strzał za kołnierz Subasicia, jednak bramkarz Monaco skorygował pozycję i złapał piłkę przed linią.

48'

Świetna interwencja Glika, który zdjął piłkę z nogi Erdincowi. Napastnik Metz zamykał płaską centrę Sarra.

48'

Soczyście z dystansu uderzył Doukoure, ale Danijel Subasić złapał piłkę.

47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Metz. Schodzi: Franck Signorino. Wchodzi: Benoit Assou-Ekotto.

Franck Signorino #13
46'

Monaco. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Kevin N'Doram.

Kevin N'Doram #35
45'

Doliczone 2 minuty.

44'

Robi się wymiana ciosów, Metz już nie kalkuluje, a goście mają okazje do kontr.

41'

Gospodarze mogli zmniejszyć straty, ale tuż obok słupka główkował Falette.

40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Almamy Toure. Asystował mu Bernardo Silva.

Już 0:3! W pole karne Metz dośrodkował Toure, Carrillo znakomicie przepuścił piłkę do Silvy i ten wykonał egzekucję pewnym uderzeniem.

39'

Falette ograł na skrzydle Toure, dośrodkował płasko do Erdinca, ale ten w asyście obrońcy uderzył niecelnie.

38'

Teraz po drugiej stronie boiska centrował Sarr, ale zastopował to Jemerson.

36'

Balliu zablokował centrę Sidibe z lewego skrzydła.

33'

Subasić póki co wraca do gry, ale De Sanctis cały czas w gotowości.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Renaud Cohade.

Renaud Cohade #24
FC Metz
32'

Rozgrzewkę zaczął Morgan De Sanctis.

31'

Kolejne kłopoty w Monaco, uraz mięśnia ma Danijel Subasić, pomocy medyków potrzebuje też Joao Moutinho.

28'

Przerwa w grze. Cohade dość ostro zaatakował Glika i Polak przez chwilę utykał.

26'

Mevlut Erdinc zatańczył w polu karnym Monaco, zwiódł Sidibe, ale miał trudną pozycję i uderzył w boczną siatkę.

23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Joao Moutinho.

2:0 dla Monaco! Germain kapitalnie wymienił podania z Moutinho, a następnie pokonał Didillona mocnym strzałem sprzed pola karnego. Znakomita próba!

19'

Monaco nie forsuje przesadnie tempa, ale kontroluje boiskowe wydarzenia.

15'

Signorino przeciął groźną centrę Bernardo Silvy z lewego skrzydła.

14'

Zablokowany strzał Doukoure z kilkunastu metrów. Gospodarze na razie nie potrafią odpowiedzieć na gola dla Monaco.

10'

Teraz Thomas Lemar nieznacznie spudłował strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów.

8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Lemar.

Pogubiła się teraz kompletnie obrona Metz. Didillon źle przeciął dośrodkowanie ze skrzydła, piłka trafiła pod nogi Lemara i ten dość łatwo skierował ją do siatki.

7'

Monaco powoli opanowuje sytuację, gra przeniosła się do środkowej strefy.

4'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Bisevac.

3'

Ekipa Metz zaczęła bardzo dynamicznie i goście mają kłopoty. Nie najlepiej w zawody wszedł Kamil Glik, który zdążył już przegrać pojedynek na skrzydle.