Bundesliga: 3. kolejka
17 wrz 2016 15:30
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emre Mor. Jeszcze jeden gol dla Borussii! Tym razem debiutancką bramkę strzelił Emre Mor po dośrodkowaniu Pulisicia.

Borussia Dortmund
2
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Rode. Kolejna bramka dla BVB! Tym razem po płaskiej centrze z prawego skrzydła Rode piętą, bardzo podobnie do Castro, pokonał Essera. Pogrom!

1
1
82'

Kapitalna akcja Pulisicia na lewym skrzydle. Akcję miał kończyć Ramos, ale pogubił się w polu karnym.

81'

Mocny strzał Pulisicia z narożnika pola karnego. Amerykanin nie trafił w bramkę.

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. 4:0! To musiało się w końcu stać. Dogrywał Pulisić, a efektownego gola piętką strzelił Castro.

77'

Ależ okazja dla Borussii, ale Esser najpierw zatrzymał strzał Pulisicia, a następnie Kagawy. Obaj uderzali z 4-5 metrów.

76'

Bardzo dobre wrażenie sprawia Emre Mor. Wyszkolenie techniczne i przyśpieszenie Turka imponują.

74'

Jedna z nielicznych akcji gości. Uderzał Colak i miał całkiem niezłą pozycję, ale nie trafił w światło bramki.

71'

. Schodzi: Sven Schipplock. Wchodzi: Antonio Colak.

70'

Efektowna akcja Emre Mora. Turek minął paru rywali, a jego strzał sprawił duże problemy Esserowi.

65'

Borussia prowadzi zdecydowane ataki, obrońcy Darmstadt mają mnóstwo pracy.

63'

Borussia. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Emre Mor.

60'

Borussia nie traci ochoty na ataki i kolejne gole wydają się tylko kwestią czasu.

57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul na Dembele i w konsekwencji czerwoną otrzymał Peter Niemeyer.

SV Darmstadt 98
56'

Zakotłowało się pod bramką Essera, tym razem jednak dortmundczycy nie zdołali oddać celnego strzału.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Składna akcja Borussii trzeci gol. Pulisiciowi piłkę dograł jeden z ofiarnie interweniujących obrońców, a reprezentantowi USA pozostało posłać futbolówkę do pustej bramki.

52'

Ładna akcja Bezjaka i ładny strzał Słoweńca. Na posterunku był jednak Roman Burki.

50'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Florian Jungwirth.

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Ramos. Drugi gol dla Borussii! Esser obronił strzał Guerreiro, ale do piłki dopadł Ramos i wpakował ją do siatki.

1
46'

. Schodzi: Mario Vrancić. Wchodzi: Roman Bezjak.

46'

Początek II połowy.

45'

Tym razem odgwizdany ofsajd po dośrodkowaniu Guerreiro.

45'

Ostro grają przyjezdni i Borussia ma dzisiaj wiele rzutów wolnych.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Immanuel Hoehn.

40'

Z rzutu wolnego uderzył Guerreiro. Celnie, lecz zbyt słabo, by zaskoczyć Essera.

39'

. Schodzi: Aenis Ben-Hatira. Wchodzi: Sandro Sirigu.

36'

Borussia ma w ostatnich minutach poważne problemy ze stwarzaniem dogodnych sytuacji.

33'

Castro nie przebił się przez mur złożony z zawodników gości.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Milosević, a Borussia ma rzut wolny z 18 metrów.

29'

Świetnie gra na lewym skrzydle Dembele, ale w decydujących momentach akcji czasami brakuje mu precyzji.

26'

Minimalnie zbyt mocne dośrodkowanie Dembele do Ramosa. Kolumbijczyk nie może dojść do idealnej pozycji strzeleckiej.

25'

Spokojniejszy okres dla defensywy gości, bo gra przeniosła się do strefy środkowej.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Aenis Ben-Hatira.

21'

Groźny strzał Guerreiro z dystansu. Esser zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

19'

Zakotłowało się przed bramką Darmstadt po "główce" Sokratisa. Naciskany przez obrońcę Ramos nie potrafił jednak oddać strzału.

16'

Trener Tuchel dał odpocząć dzisiaj kilku kluczowym zawodników, ponieważ w środku tygodnia Borussię czeka ważny mecz ligowy z VfL Wolfsburg.

14'

Dortmundczycy już osiągnęli ogromną przewagę w posiadaniu piłki. To blisko 80 procent.

12'

Esser skutecznie piąstkował po dośrodkowaniu Guerreiro z rzutu wolnego. Borussia nadal w natarciu.

10'

Borussii gra się równie łatwo jak z Legią Warszawa! Tym razem do gola zabrakło niewiele - Esser świetną interwencją powstrzymał Ramosa.

7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. Borussia już prowadzi! Po dograniu Dembele na środek pola karnego Castro doszedł do piłki i pokonał zasłoniętego Essera.

1
7'

Dośrodkowanie Hellera z prawego skrzydła padło łupem Burkiego.

5'

Goście nastawiają się na kontrataki. Z Eintrachtem Frankfurt wygrali 1:0, mając nieco ponad 20 procent posiadania piłki!

3'

Niecelny strzał sprzed pola karnego oddał Marcel Schmelzer.

2'

Świetna akcja Guerreiro już w polu karnym Darmstadt. Portugalczyk wywalczył korner.

1
14:51

Borussia i Darmstadt mają na koncie po 3 punkty, lepszym bilansem bramkowym może pochwalić się zespół Thomasa Tuchela.