ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Laskowski.

2
90+2'

Mateusz Broź chciał teraz przelobować nie najlepiej ustawionego Tobjasza, jednak nie trafił w bramkę.

90'

Doliczone 3 minuty.

1
90'

Mariusz Wierzbowski padł w polu karnym Warty, jednak sędzia był bardzo blisko i słusznie puścił grę.

1
1
87'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Marcin Bochenek.

Polonia Warszawa
87'

Znów piłka w siatce Warty, ale Pieczara dobił strzał Kosiorowskiego ze spalonego.

1
86'

Warta już tylko się broni, poloniści natomiast nie ustają w atakach. Ich remis kompletnie nie satysfakcjonuje.

1
85'

Z ostrego kąta mocno, ale nad bramką uderzył Mariusz Wierzbowski.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Petasz.

1
1
82'

Cieszyli się już gospodarze, bo z bliska do siatki trafił Krystian Pieczara. Sędzia główny podjął jednak konsultację z asystentem i ostateczne gola nie uznał, orzekając, że miał miejsce spalony.

2
1
1
1
80'

Po dośrodkowaniu Petasza z rzutu rożnego groźnie główkował Rafał Zembrowski, ale spudłował z kilku metrów. Polonia złapała wiatr w żagle.

77'

Kąśliwie z narożnika boiska uderzył Michał Ciarkowski, piłka leciała pod poprzeczkę i na rzut rożny wybił ją Mateusz Tobjasz.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Pawela.

Wyrównanie! Tomasz Laskowski obronił strzał Sauczka z ostrego kąta, ale piłka poleciała w górę, spadła ostatecznie pod nogi Paweli i ten umieścił ją w siatce precyzyjnym uderzeniem przy słupku.

5
10
1
1
4
75'

Fabian Pawela zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła, główkował jednak ze sporej odległości, w dodatku niecelnie.

73'

Po indywidualnej szarży płasko z narożnika pola karnego uderzył Mateusz Broź - Mateusz Tobjasz na posterunku.

70'

Z rzutu rożnego groźnie dośrodkował Michał Ciarkowski, do strzału głową sposobił się Adrian Laskowski, w ostatniej chwili uprzedził go jednak Piotr Kosiorowski.

64'

Artur Marciniak oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Marczaka z rzutu wolnego.

62'

Soczyście sprzed pola karnego huknął Piotr Petasz, piłka kozłowała, ale minęła dalszy słupek o około pół metra.

60'

Pierwszy kwadrans drugiej połowy to szarpane akcje Polonii. Ofiarnie bronią się poznaniacy i na razie są w tym skuteczni.

56'

Błąd Brzostowskiego w środku pola, na czystą pozycję mógł wybiec Daniel Gołębiewski, ale konsekwentnie gonił go Wojciech Onsorge i ostatecznie górą obrońca Warty.

53'

Mocny płaski strzał z rzutu wolnego oddał Piotr Petasz, ale piłka zatrzymała się na murze poznańskich obrońców.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Piotr Ćwik uderzył mocno sprzed pola karnego, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

47'

Mariusz Marczak źle przyjął piłkę w polu karnym i spokojne do linii końcowej odprowadził ją Wojciech Onsorge.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

2
2
2
2
2
44'
NIESTRZELONY KARNY

Nieprawdopodobne! Marcin Kluska uderzył niecelnie! Wciąż 0:1.

5
5
3
3
3
43'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jakub Kiełb.

Warta Poznań
4
3
3
3
3
43'

Rzut karny dla Polonii! Kiełb zdaniem sędziego faulował Bochenka, ale to jest duża kontrowersja.

1
1
41'

Żółtą kartkę za faul na Gołębiewskim otrzymał Bartosz Kieliba.

41'

Poznaniacy nie forsują tempa, spokojnie czekają na ruch gospodarzy, a ci wciąż nie zachwycają.

38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Marciniak.

35'

Na czystą pozycję wychodził teraz Ciarkowski, jednak Tobjasz był przy piłce zdecydowanie szybciej.

2
1
1
1
1
32'

Mogło być 0:2! Po szybkiej kontrze i bilardzie w polu karnym Michał Ciarkowski trafił mocnym strzałem z ostrego kąta w słupek.

2
31'

Mateusz Tobjasz złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Goździka z prawego skrzydła.

2
29'

Mariusz Marczak ładnie obsłużył Pawelę, ten miał jednak bardzo trudną pozycję na 15. metrze i strzelił w niebo.

1
1
1
1
1
28'

Daniel Gołębiewski padł w polu karnym Warty, jednak o faulu Onsorge nie było mowy i sędzia słusznie puścił grę.

1
26'

Pogubili się teraz na własnej połowie zieloni, w polu karnym zrobiło się bardzo gorąco, ale Polonii znów zabrakło dokładnego ostatniego podania i piłkę złapał Tomasz Laskowski.

1
25'

Piłkarze Warty są bardzo ruchliwi, a to znacznie utrudnia Czarnym Koszulom rozgrywanie akcji.

1
21'

Zakotłowało się w polu karnym Polonii po rzucie wolnym dla Warty, ale zagrożenie oddalił Daniel Gołębiewski.

1
20'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Rafał Zembrowski.

1
17'

Marcin Kluska mógł mieć bardzo dobrą okazję w polu karnym Warty, jednak źle przyjął piłkę, przeszkodził mu jeszcze Krzysztof Biegański i akcja w ogóle nie zakończyła się strzałem.

1
16'

Polonia próbuje odpowiedzieć, jednak na razie brakuje jej dokładności w rozegraniu.

1
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Ciarkowski.

Ależ cudowny gol! Ciarkowski zdecydował się na strzał bezpośrednio z rzutu rożnego, piłka przeleciała nad Tobjaszem i ugrzęzła w siatce.

16
11
6
7
5
12'

Z prawego skrzydła nieźle dośrodkował Piotr Ćwik, ale Daniel Choroś główkował wyraźnie nad bramką.

1
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Kiełb.

2
9'

Wyrównany i dość dynamiczny początek meczu w Warszawie.

6'

Mateusz Broź łatwo wypracował sobie pozycję w polu karnym, jednak z ostrego kąta uderzył na wiwat i wyraźnie chybił.

5'

Z rzutu wolnego w światło bramki zagrał Michał Ciarkowski, ale Mateusz Tobjasz wypiąstkował piłkę.

3'

Mateusz Broź przeciął dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego z narożnika boiska.

2'

Bartosz Kieliba dość ostro potraktował Bochenka. Na razie sędzia oszczędził zawodnika zielonych.