II liga: 21. kolejka
11 mar 2017 14:00
90+3'

Warta czeka na ostatni gwizdek, a Odra atakuje. Ekwilibrystyczna interwencja Filipowiaka uratowała gospodarzy przed stratą gola. Uderzał Skrzypczak.

3
90+1'

Doliczone zostały trzy minuty.

90+1'

Odra. Schodzi: Marek Gancarczyk. Wchodzi: Marcin Stasiowski.

wchodzi Wchodzi
Marcin Stasiowski #14
schodzi Schodzi
1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Wolny. Zawodnik Odry dopadł do bezpańskiej piłki i strzałem z ostrego kąta pokonał Filipowiaka.

Dawid Wolny #16
Odra Opole
6
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Marciniak.

Warta Poznań
1
87'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Wartę zakończone strzałem Ciarkowskiego. Pewnie obronił golkiper Odry.

1
84'

Wolny w sytuacji sam na sam z Filipowiakiem strzelił obok bramki.

2
83'

Goździk podał do Biegańskiego, a ten oddał niecelny strzał.

80'

Strzał Brzostowskiego został zablokowany.

80'

Opolanie reklamowali zagranie ręką w polu karnym Onsorge. Sędzia pozostał jednak niewzruszony na protesty.

1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marek Gancarczyk. Asystował mu Mateusz Bodzioch. Warta cofnęła się do defensywy i przypłaciła to stratą gola. Żaden z obrońców nie doskoczył do Bodziocha, ten dośrodkował ze skrzydła, a głową piłkę do siatki wpakował Gancarczyk.

75'

Gancarczyk centrował z rzutu wolnego, ale podanie przeciął Onsorge.

1
73'

Odra jest podrażniona utratą bramki, próbuje atakować i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Groźnymi kontrami odpowiada Warta.

2
72'

Odra. Schodzi: Gabriel Nowak. Wchodzi: Dawid Wolny.

69'

Z rzutu rożnego bezpośrednio na bramkę uderzył Gancarczyk. Filipowiak był źle ustawiony, ale w ostatniej chwili wybił piłkę.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Biegański. Po dośrodkowaniu ze skrzydła piłkę trącił Biegański, który prawdopodobnie chciał zgrać ją do klubowego kolegi, ale wyszedł z tego bardzo trudny do obrony strzał.

3
2
62'

Skrzypczak wystartował do prostopadłego podania, ale fatalnie przyjął piłkę i złapał ją Filipowiak.

60'

Po dośrodkowaniu Ciarkowskiego lekki strzał oddał Brzostowski. Pewnie interweniował bramkarz Odry.

57'

Odra w drugiej połowie czeka na kontry. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła niepewnie interweniował Filipowiak. Piłka wyślizgnęła mu się z rąk, a z linii bramkowej wybił ją Onsorge.

53'

Przerwa w grze. Z pomocy medycznej skorzystać musiał Winiarczyk.

51'

Brzostowski w polu karnej próbował odegrać do Białożyta, lecz piłkę przejął obrońca Odry.

47'

Wielki jęk zawodu na trybunach w Poznaniu. Powinno być 1:1, ale w dobrej sytuacji Broź strzelił nad poprzeczką.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Zablokowany strzał z dystansu Marciniaka.

1
44'

Warta próbuje atakować, ale piłkarzom z Poznania brakuje dokładności.

39'

Warta ruszyła do ataków. Strzał Biegańskiego z ostrego kąta został zablokowany.

37'

Filipowiak złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Brusiły.

1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Skrzypczak. Napastnik Odry uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali płaskim strzałem w środek bramki. Błąd w tej sytuacji popełnili obrońcy Warty.

10
3
34'

Wodecki musiał przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji.

33'

Lekkie uderzenie Ciarkowskiego. Problemów z interwencją nie miał bramkarz Odry.

30'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową strzelił Kowalski. Piłkę z linii bramkowej wybił gracz Warty. Chwilę później po dograniu ze skrzydła piłka trafiła do Skrzypczaka, a ten uderzył nad poprzeczką.

27'

Po dośrodkowaniu Biaałożyta z rzutu rożnego główkował Onsorge. Trafił prosto w bramkarza.

26'

Marciniak dograł w kierunku Brozia. Zawodnika Warty uprzedził jednak bramkarz Odry.

21'

Dobrze zapowiadająca się akcja Warty. Biegański wypuścił Siwka, ten starał się dośrodować, ale został zablokowany. Gospodarze nie wywalczyli nawet rzutu rożnego.

18'

Po rozegraniu rzutu rożnego piłka trafiła do Brozia, który nieczysto uderzył piłkę i został zablokowany.