Na boisko wszedł Konrad Kołodziej (Stal).

90+2'

Na trybuny został odesłany trener Stali Stalowa Wola, Rafał Wójcik.

90+2'

Kolejna bardzo groźna kontra Stali, którą gospodarze zmarnowali w prosty sposób.

90+1'

Ależ okazję mieli goście! Po zgraniu piłki Damian Ałdaś z 4 metrów strzelił nad bramką.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

90'

Adam Zawierucha znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Odry, ale nie zdołał oddać nawet strzału. To powinien być gol!

89'

Michał Mistrzyk dośrodkował z rzutu rożnego. Tobiasz Weinzettel w ostatniej chwili zdołał ją wybić, bo ta zmierzała do bramki.

88'

Piłkarze Stali starają się szanować piłkę, ale nie bronią się na własnej połowie.

86'
GOOOOOOL!!!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Przemysław Stelmach. 2:1 dla Stali!

Stal Stalowa Wola
85'

Zanosi się na emocjonującą końcówkę. Oba zespoły śmiało atakują.

83'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Adrian Gębalski.

80'

Do odbitej piłki dopadł Przemysław Stelmach i przymierzył na bramkę Odry. Pewnie interweniował jednak Tobiasz Weinzettel.

77'

Mateusz Gancarczyk wpadł w pole karne Stali, ale po jego strzale piłka przeleciała nad bramką.

75'

Zmiana także w zespole Odry. Na boisko wszedł Bartosz Sobczyński.

wchodzi Wchodzi
Bartosz Sobczyński #15
schodzi Schodzi
Przemysław Brychlik #11
75'

Na boisko wszedł Adam Zawierucha (Stal).

73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartką za faul ukarany Kacper Piechniak (Stal).

71'

Kacper Piechniak zmienił kontuzjowanego Kamila Bętkowskiego (Stal).

70'

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Bętkowski nie będzie mógł kontynuować gry.

69'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Stali.

67'

Marka Gancarczyka zmienił Mateusz Gancarczyk (Odra).

Mateusz Gancarczyk #14
65'

Po stracie Stali Odra ruszyła z groźną kontrą. Rafał Brusiło źle jednak przyjął piłkę i z akcji nic nie wyszło.

62'

Damian Ałdaś wszedł na boisko. Zszedł z niego Tomasz Wepa (Odra).

Tomasz Wepa #6
60'
GOOOOOOL!!!

Błąd obrony Stali Stalowa Wola. Jeden strzał na bramkę gospodarzy został zablokowany, piłka trafiła jednak do Przemysława Brychlika, który mocnym uderzeniem z ostrego kąta nie dał szans Konckiemu.

Odra Opole
57'

Z dystansu niecelnie strzelał Konrad Korczyński.

56'

Stal stara się atakować i gra wysokim pressingiem. Odra ma problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

55'

Dawid Wolny zmienił Adriana Krysiana (Odra).

Dawid Wolny #17
54'

Żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany Mateusz Bodzioch (Odra).

51'
GOOOOOOL!!!

1:0 dla Stali Stalowa Wola! Kamil Bętkowski bardzo pewnie wykorzystał rzut karny.

51'

Rzut karny dla Stali po zagraniu ręką jednego z zawodników Odry!

48'

Oba zespoły od początku drugiej połowy śmiało ruszyły do ataku.

46'

Dość przypadkowo goście wypracowali sobie dobrą okazję. Po strzale Marka Gancarczyka z 16 metrów świetnie interweniował jednak bramkarz Stali, który uchronił swój zespół przed stratą gola.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

43'

Ładny strzał z dystansu oddał Michał Dobkowski. Tobiasz Weinzettel pewnie jednak złapał piłkę.

40'

Przemysław Brychlik strzelał z kilkunastu metrów. Uderzenie w ostatniej chwili zostało zblokowane i piłka przeleciała obok bramki. To była bardzo dobra okazja dla Odry.

38'

Żółtą kartką ukarany Konrad Korczyński (Stal).

34'

W ostatnich minutach tempo meczu opadło. Brakuje dobrych sytuacji strzeleckich.

30'

Gospodarze domagali się rzutu karnego po faulu na Gębalskim. Sędzia nie zareagował.

27'

Z około 25 metrów strzelał Adrian Dziubiński. Bramkarz Odry nie dał się zaskoczyć.

26'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Stali. Ostatecznie jednak piłkę złapał Bartosz Koncki.

23'

Kolejna dobra akcja Dobkowskiego z Gębalskim. Temu drugiemu w polu karnym na nierówności podskoczyła piłka i nie zdołał w nią trafić.

23'

Kontra Stali, po której Adrian Gębalski skierował piłkę do bramki. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego i gola nie uznał.

22'

Ładna wrzutka w pole karne Odry - minimalnie zbyt mocna. Michał Dobkowski nie zdołał przejąć piłki.

21'

Żółtą kartką ukarany został Adrian Krysian (Odra).

20'

Z około 25 metrów minimalnie niecelnie strzelał Tomasz Wepa.

16'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Mateusz Bodzioch. Piłkę pewnie złapał bramkarz Stali.

14'

Stal oddaliła grę od własnego pola karnego.

10'

Stal została zamknięta przez Odrę na własnej połowie. Przed chwilą z dystansu strzelał Trznadel, lecz dobrze interweniował Koncki.

9'

Groźne dośrodkowanie Waldemara Gancarczyka z rzutu rożnego. W ostatniej chwili piłkę wybił Gębalski.

7'

Waldemar Gancarczyk dośrodkował piłkę w pole karne Stali, lecz tę pewnie wybił jeden z obrońców gospodarzy.

7'

Stal w ostatnich minutach śmielej ruszyła do ataku. Odra jest jednak bardzo dobrze zorganizowana w defensywie i nie dopuszcza do zagrożenia we własnym polu karnym.

4'

Zanosiło się na groźną kontrę Stali, lecz Michał Dobkowski zamiast zdecydować się na strzał z 18 metrów, odgrywał piłkę do kolegi z zespołu. Z całej akcji ostatecznie nic nie wyszło.

3'

Jak na razie wyrównany początek meczu. Gra toczy się głównie w środku pola, chociaż lekką przewagę ma Odra.

12:38

Początek spotkania chwilę się opóźni. Jest problem z jedną z siatek w bramce.

12:38

W niedzielę Stal rozegra ostatni mecz na stadionie przy ulicy Hutniczej przed modernizacją obiektu. Niebawem jedna ze starych trybun zostanie zburzona, a na jej miejscu powstanie nowa. Cały obiekt w Stalowej Woli ma zmienić się nie do poznania.

12:38

W Stalowej Woli pochmurno, ale dość ciepło. Stal zagra w strojach zielono-czarnych, Odra w niebiesko-czerwonych.

12:38

W pierwszym spotkaniu, 30 lipca, Odra Opole pokonała 3:0 Stal ze Stalowej Woli.

12:38

Przypomnijmy, że runda jesienna zakończyła się w minioną niedzielę. Piłkarzom zostały jeszcze do rozegrania awansem dwie kolejki z wiosny. Ta jest pierwszą z nich.

12:38

Raków Częstochowa nie jest już klubem, który zdobywa najwięcej punktów na własnym stadionie. Po remisie 0:0 z Olimpią Elbląg może stracić również pozycję lidera, jeżeli w niedzielę Odra Opole wygra ze Stalą Stalowa Wola.