. Schodzi: Mateusz Czapłygin. Wchodzi: Karol Orłowski.

schodzi Schodzi
90+4'

Poprzeczka uratowała teraz drużynę Błękitnych! Strzelał Bartłomiej Wasiluk.

90+2'

Niesamowita okazja! Świetną akcją popisał się Kacper Piechniak, lecz w ostatniej chwili zamiast strzelać zdecydował się na podanie i gospodarze nie zdołali strzelić gola!

90'

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kolbusz.

Stal Stalowa Wola
87'

Z rzutu wolnego strzelał Mateusz Czapłygin. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

83'

Akcja za akcję. Co chwile groźnie jest raz w jednym, raz w drugim polu karnym.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Mistrzyk.

78'

Obie drużyny starają się atakować. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

75'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

70'

. Schodzi: Wojciech Fadecki. Wchodzi: Maciej Więcek.

Maciej Więcek #18
Wojciech Fadecki #6
69'

Piłkarze Stali teraz sami nie potrafią przeprowadzić groźnej akcji.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Brzeziański. Piłka trafiła do Przemysława Brzeziańskiego, a ten od razu zdecydował się na strzał. Bartosz Koncki nie zdołał uratować Stali przed stratą gola.

Przemysław Brzeziański #13
Błękitni Stargard
62'

Teraz to Stal głównie się broni, a goście przeprowadzają groźne akcje.

59'

Z dystansu niecelnie strzelał Adrian Gębalski.

58'

Coraz więcej błędów popełnia defensywa Stali. Co chwilę groźnie jest w polu karnym zielono-czarnych.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Brzeziański. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Przemysław Brzeziański.

55'

Goście śmielej zaatakowali. Wojciech Fadecki w dobrej sytuacji strzelił jednak prosto w bramkarza.

53'

Błąd defensywy Stali. Mateusz Wójcik w ostatniej chwili popisał się jednak dobrą interwencją w obronie.

50'

Sta od początku drugiej połowy dalej stara się atakować. Zielono-czarni mieli już dwie dogodne okazje na podwyższenie prowadzenia.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Flis.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

. Schodzi: Rafał Gutowski. Wchodzi: Przemysław Brzeziański.

46'

. Schodzi: Patryk Baranowski. Wchodzi: Grzegorz Rogala.

Patryk Baranowski #7
45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

44'

Fatalne błędy w defensywie popełnia zespół Błękitnych. Stal nie potrafi jednak z tego skorzystać.

42'

Z dystansu strzelał Adrian Gębalski. Piłkę pewnie złapał bramkarz Błękitnych.

39'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Stali. Gospodarze pewnie wybili piłkę.

36'

Piłkarze Stali śmiało atakują. Gospodarze stwarzają zdecydowanie groźniejsze akcje.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Gębalski. Po zespołowej akcji piłkę otrzymał Adrian Gębalski, który zdołał strzelić obok wychodzącego Przemysława Wróbla. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

30'

27'

Znów strzelał Michał Magnuski. Tym razem trafił w boczną siatkę.

24'

Michał Mistrzyk dośrodkował z rzutu rożnego, a Przemysław Stelmach oddał strzał głową. Świetną interwencją popisał się jednak bramkarz gości, który zdołał obronić to uderzenie.

21'

Przemysław Wróbel w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę. Nabiegał już na nią Adrian Gębalski.

20'

Mocny, aczkolwiek niecelny strzał oddał Michał Magnuski.

19'

Groźnie było pod bramką Stali. W ostatniej chwili dobrą interwencją w defensywie popisał się jednak Mateusz Kolbusz.

16'

Mimo prowadzenia Stali, cały czas wyrównane jest to spotkanie.

13'

Jeden z zawodników gości potrzebuje pomocy medycznej. W Stali jak na razie pierwszoplanową postacią jest Mohamed Essam.

12'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Stali piłkę pewnie złapał Bartosz Koncki.

10'

Stal wyraźnie nastawiła się na grę z kontry. Ich akcje są jednak bardzo groźne.

8'

Blisko kolejnego gola była Stal. Tym razem jednak minimalnie niecelnie strzelał Adrian Gębalski.

6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Mistrzyk. Asystował mu Mohamed Essam. Mohamed Essam popisał się świetnym podaniem do Mistrzyka, a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza Błękitnych.

4'

Od pierwszych minut goście śmiało zaatakowali. Stal na razie skupiona głównie na defensywie.