Sędzia doliczył trzy minuty.

1
1
87'

Było groźnie pod bramką GKS-u. Zjawiński uderzył mocno z woleja w polu karnym nad poprzeczką.

81'

Wielka szansa Pogoni Siedlce. Eusebio Bancessi podał do Wrzesińskiego, który posłał piłkę tuż obok słupka.

1
1
80'

Prokić wystawił piłkę Lebedyńskiemu na 10. metrze, ale futbolówka uciekła zawodnikowi gości.

1
78'

Strzał z dystansu Kalinkowskiego. Daleko od bramki Misztala.

72'

Dośrodkowanie Abramowicza nie znalazło adresata. Od bramki Misztal.

67'

Świetna interwencja Misztala po strzale Prokicia.

63'

Seria rzutów rożnych dla GKS-u, jednak bez groźnej sytuacji.

1
1
60'

Bardzo niecelny strzał Prokicia.

56'

Powinno być 2:0 dla GKS. Foszmańczyk podał do Abramowicza, który z idealnej pozycji posłał piłkę obok słupka Pogoni.

2
1
2
53'

Tomasiewicz starał się prostopadłym podaniem uruchomić Bajdura. Obrońcy GKS zażegnali niebezpieczeństwo.

2
1
51'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Goncerz.

1
1
1
1
49'

Gospodarze prezentują się dużo lepiej niż w pierwszej połowie. Ładną centrą popisał się Damian Świerblewski, jednak piłka opuściła boisko.

1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
42'

Kolejny strzał Bajdura. Tym razem z rzutu wolnego w mur.

1
2
1
40'

Michał Bajdur z 35 metrów strzelił wprost w bramkarza GKS.

1
2
1
38'

Pierwsza dogodna sytuacja dla gospodarzy. Zza pola karnego uderzył Daniel Chyła, jednak minimalnie niecelnie.

1
2
1
35'

Dużo słabszy fragment meczu. Sporo chaosu z obu stron.

31'

Słabe uderzenie Marcina Paczkowskiego z 25 metrów.

1
28'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła Czerwińskiego wybija Jakub Szrek.

1
26'

Wciąż czekamy na składne akcje Pogoni. GKS zdecydowanie dominuje na boisku w Siedlcach.

1
22'

Szybkie wznowienie gry GKS i doskonała okazja Wisia. Górą jednak bramkarz Pogoni.

2
1
1
2
1
20'

Obraz gry nie ulega zmianie. Pogoń zamknięta na własnej połowie.

1
1
16'

Całkowita dominacja GKS. Piłkarze z Siedlec mocno przytłoczeni.

1
14'

Znakomita interwencja Jędrycha, który zatrzymał piłkę zmierzającą do Goncerza.

13'

Czerwiński w sytuacji sam na sam pokonał Misztala, jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

1
10'

Mocno niecelne uderzenie Bajdura.

8'

Z 20 metrów przymierzył Foszmańczyk. Na raty piłkę łapie Misztal.

1
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andreja Prokić. Zawodnik GKS-u wykorzystał błąd defensorów Pogoni i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

5
3
2
3
2
6'

Groźnie pod bramką Pogoni. Po centrze Czerwińskiego główkował Wisio, jednak znakomicie spisał się Misztal.

5'

Od początku meczu przewaga po stronie GKS-u, który zepchnął gospodarzy do defensywy.