Nice I liga: 24. kolejka
01 kwi 2017 16:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eusebio Bancessi. Pod bramkę Pogoni zawędrował Bieszczad, goście przejęli piłkę i Bancessi kontrę sfinalizował golem dla Pogoni! 1:3.

Pogoń Siedlce
1
2
90+3'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Omar Monterde. Przepychanki w nerwowej końcówce.

Bytovia Bytów
1
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

88'

Gospodarze dążą do wyrówania, ale to kontry gości wyglądają groźniej.

1
1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Cóż za zwrot w meczu! Strata piłki przed własnym polem karnym, futbolówka trafiła do Tomasiewicza, który pokonał Bieszczada! 1:2!

2
1
81'

Bytovia. Schodzi: Alen Ploj. Wchodzi: Omar Monterde.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Żytko. Żytko wykorzystał rzut karny i w Bytowie remis 1:1!

2
1
80'

Rzut karny dla Pogoni!

1
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klichowicz.

75'

Dogrywał Wilk, główkował Ploj, Misztal pewnie obronił.

1
73'

Ostra wrzutka Jakuba Bąka omal nie wpadła za plecy bramkarzowi Pogoni!

73'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wilk.

70'

Strzał jednego z graczy gości obronił Bieszczad. Uderzenie wyglądało groźnie.

1
65'

Mroziński biegł sam z piłką i zdecydował się na strzał, który był niecelny.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bąk.

61'

Gospodarze kontrolują mecz, Pogoń nie potrafi poważniej zagrozić Bytovii.

1
1
58'

Bytovia. Schodzi: Łukasz Wróbel. Wchodzi: Martin Cseh.

56'

Urazu doznał Wróbel, który na noszach opuścił boisko.

55'

Szansę na oddanie strzały miał Wrzesiński, jednak został w ostatnim momencie zablokowany przez Frana.

53'

Wilk do Klichowicza ten spokojnie obok bramkarza na 2:0. Gol? Nie! Spalony. Grę wznowią goście.

1
1
47'

Zjawiński znalazł się w dobrej sytuacji, ale sędzia przerwał grę. Gracz gości był na spalonym.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

2
2
1
1
1
40'

Tomasiewicz chciał wymusić rzut karny, sędzia nie dał się nabrać na ten popis aktorstwa zawodnika Pogoni.

1
1
36'

Tomasiewicz uderzył sprzed pola karnego, jednak piłka przeleciała daleko od celu.

1
34'

Wciąż więcej do powiedzenia mają gospodarze, którzy szans na powodzenie w dalszym ciągu szukają w częstych wrzutkach w pole karne.

1
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Wacławczyk.

1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alen Ploj. Asystował mu Łukasz Wróbel. Wilk dograł do Wróbla, ten głową do Ploja, który bliska trafił do siatki gości!

9
3
3
2
4
23'

Strzał Wrzesińskiego, ale piłka przeleciała daleko od bramki Drutex-Bytovii.

1
18'

Błąd Misztala, który minął się z piłką. Futbolówka spadła pod nogi Wróbla, ale ten nie zorientował się w sytuacji.

1
18'

Wilk uderzył z rzutu wolnego, Misztal z problemami wybił piłkę na róg! Było blisko gola.

1
14'

Z dystansu szczęścia próbował Serafin, jednak nie trafił w bramkę.

1
11'

Niepewna interwencja Bieszczada, do piłki miał szansę dojść Grzegorz Tomasiewicz, ale nie udało mu się trafić w futbolówkę.

1
8'

Piłkarze Drutex-Bytovii często wrzucają piłkę w pole karne gości. Przed momentem do dośrodkowania doszedł Bąk, ale jego strzał złapał Misztal.

1
1
3'

Ataku próbowali goście, ale źle rozegrali piłkę i od bramki rozpocznie Bieszczad.