Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

Zmiana w Pogoni. Za Świerblewskiego wchodzi Panufnik.

83'

Pogoń w ostatnim fragmencie spotkania zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Goście wyglądają na pogodzonych z losem.

80'

Żółta kartka dla Tomasiewicza (Pogoń).

79'

Schodzi Gancarczyk (GKS), wchodzi Szumilas.

74'

Grzeszczyk ładnie przełożył sobie piłkę, ale uderzył niecelnie z ok. 20 metrów.

72'

Podrażniony GKS rzucił się do odrabiania strat. Pogoń zepchnięta na własną połowę.

68'
GOOOOOOL!!!

1:0 dla Pogoni! Mamy efekt dużo lepszej gry Pogoni. Po centrze Jędrycha świetnie zachował się Świerblewski, który z bliska wpakował piłkę do siatki GKS-u!

66'

Kolejna składna akcja Pogoni. Demianiuk zacentrował do Świerblewskiego, który strzałem głową starał się zaskoczyć bramkarza gości. Florek był jednak na posterunku.

64'

Za Mączyńskiego wchodzi Kowalski (GKS).

63'

Najlepsza sytuacja Pogoni w tym meczu. Po centrze Tomasiewicza główkował Jędrych, a piłka zatrzymała się na słupku!

1
61'

Inicjatywę na boisku powoli przejmują piłkarze z Siedlec. Nie przekłada się to jeszcze na sytuacje podbramkowe.

1
59'

Po dośrodkowaniu Radzewicza bez problemu piłkę złapał Misztal.

55'

Demianiuk (Pogoń) zamienił Wójcika.

55'

Gołębiewski (Pogoń) zastąpił Kurbiela.

53'

Niecelny strzał Łukasza Grzeszczyka zza pola karnego.

51'

Spore zamieszanie w polu karnym Pogoni po centrze Radzewicza. Obrońcy gospodarzy wyjaśnili jednak sytuację.

1
49'

Obraz gry nie uległ zmianie. GKS w ataku pozycyjnym a Pogoń nastawiona na kontry.

46'

Gramy po przerwie!

1
41'

GKS Tychy dostosował się do poziomu gospodarzy. Od kilku minut z boiska w Siedlcach wieje nudą.

1
38'

Pogoń Siedlce w dalszym ciągu prezentuje się bardzo słabo. Siedlczanie grają jeden z gorszych meczów w sezonie.

1
34'

Pierwsza składna akcja Pogoni. W dobrej sytuacji mógł się znaleźć Świerblewski, jednak w porę zareagował Florek.

31'

Uderzenie Rafała Makowskiego z 25 metrów poszybowało wysoko nad poprzeczką.

26'

Makowski ponownie zacentrował do Świerblewskiego. Defensorzy tyszan zażegnali niebezpieczeństwo.

24'

Uderzenie z rzutu wolnego Seweryna Gancarczyka trafiło prosto w mur.

22'

Z dystansu uderzał Marcin Radzewicz. Bardzo niecelnie.

19'

Pierwsze gwizdy na stadionie w Siedlcach. Kibice są bardzo niezadowoleni z gry Pogoni.

1
16'

Po centrze Grzeszczyka główkował Boczek. Ponownie górą bramkarz Pogoni.

15'

Powinno być 1:0 dla GKS-u. Znakomite podanie Świerczoka do Mączyńskiego, który w sytuacji sam na sam nie pokonał Misztala.

12'

Pierwsza składniejsza akcja biało-niebieskich z Siedlec. Makowski uruchomił prostopadłym podaniem Świerblewskiego, który był jednak na spalonym.

10'

Mogło być groźnie pod bramką Pogoni, jednak w ostatnim momencie sytuację wyjaśnił Daniel Chyła.

1
7'

Początek meczu zdecydowanie dla GKS-u, który dłużej utrzymuje się przy piłce.

5'

Pierwszy celny strzał w meczu. Po uderzeniu Mączyńskiego z ok. 20 metrów, piłkę z problemami sparował Misztal.

3'

Pierwsze zagrożenie pod bramką Pogoni. Po dośrodkowaniu Marcina Radzewicza piłkę pewnie chwycił Rafał Misztal.

15:33

Spotkanie poprowadzi Adam Lyczmański (Bydgoszcz).

15:33

Warto cofnąć się do lipca, kiedy to oba zespoły rozegrały pierwsze spotkanie w tym sezonie. Mimo optycznej przewagi beniaminka z Tychów, cenne trzy punkty zdobyła wówczas Pogoń Siedlce, która triumfowała dzięki bramce Daniela Chyły. Jak się później okazało, wynik pierwszej kolejki miał olbrzymi wpływ na poczynania zespołów w dalszej części sezonu.