Sędzia postanowił doliczyć 4 minuty do regulaminowego czasu.

Bytovia. Schodzi: Omar Monterde. Wchodzi: Artur Formela.

87'

Słupek uratował Drutex-Bytovię! Po dośrodkowaniu Marcina Kaczmarka główkował Damian Ciechanowski i centymetrów zabrakło do szczęścia.

84'

Przewagę ma Olimpia Grudziądz, która jednak nie potrafi stworzyć sobie dobrej okazji strzeleckiej.

81'

Bytovia. Schodzi: Jakub Bąk. Wchodzi: Alen Ploj.

76'

Drutex-Bytovia Bytów nie zamierza bronić wyniku, ale stara się atakować.

73'

Kolejne niecelne uderzenie. Tym razem w wykonaniu Jakuba Bąka.

71'

Z dystansu niecelnie strzelał Mateusz Klichowicz.

69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michał Rzuchowski.

63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Rzuchowski.

Michał Rzuchowski wpadł w pole karne Olimpii i strzelił w samo okienko!

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Mandrysz. Mandrysz wpadł w pole karne gospodarzy i utrzymał się przy piłce, a po chwili strzelił gola.

Bytovia Bytów
57'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Efir.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Smoliński. Wyrównało się to spotkanie. W ostatnich minutach swoje szanse mieli zarówno jedni, jak i drudzy.

Olimpia Grudziądz
50'

Świetna szansa teraz dla gospodarzy. Marcin Kaczmarek już minął bramkarz gości, lecz piłkę z linii bramkowej wybił Wróbel.

50'

Goście starają się atakować. W ich grze jednak sporo niedokładności.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Warchoł.

46'

Początek drugiej połowy.

45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Warchoł. Piłka zagrana za plecy obrońców Drutex-Bytovii Bytów. Ostatecznie trafiła do Warchoła, który skierował ją do pustej bramki.

43'

Bardzo groźnie było teraz w polu karnym Olimpii. Świętną interwencją stracie gola zapobiegł Jakub Wrąbel.

40'

Bramkarza Olimpii starał się zaskoczyć Michał Rzuchowski. Ten znów jednak popisał się dobrą interwencją.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Mandrysz.

35'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Michał Efir.

34'

W ostatnich minutach śmielej zaatakowali gospodarze. Przed chwilą zablokowany został strzał Marcina Kaczmarka.

30'

Tym razem niecelnie zza pola karnego strzelał Jakub Serafin.

28'

W odpowiedzi z dystansu przymierzył Robert MandryszJakub Wrąbel nie dał się zaskoczyć.

26'

Spore zamieszanie przed bramką gości. Ostatecznie strzał Marcina Smolińskiego został zablokowany.

24'

Z rzutu wolnego w pole karne Drutex-Bytovii Bytów niecelnie dośrodkował Marcin Kaczmarek.

20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Wróbel. Asystował mu Sebastian Kamiński. Sebastian Kamiński z rzutu wolnego zagrał do Wróbla, a ten pewnie skierował piłkę do bramki.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Michalik.

12'

Kolejny niecelny strzał w wykonaniu Jakuba Bąka.

12'

Sporo pracy ma defensywa Drutex-Bytovii Bytów. Olimpia co chwilę groźnie atakuje.

9'

Tym razem strzelał Łukasz Wróbel, lecz wywalczył tylko rzut rożny. Po nim nie było zagrożenia pod bramką Olimpii.

8'

Gerard Bieszczad musiał daleko wyjść z bramki, aby wybić piłkę. To była dobra interwencja.

6'

W odpowiedzi na bramkę Olimpii strzelał Jakub BąkJakub Wrąbel nie miał jednak problemów z interwencją.

4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Woźniak. Po dośrodkowaniu akcję zamknął Marcin Woźniak, który oddał mocny strzał, po którym piłka wpadła do bramki.

2'

Od poczatku spotkania oba zespoły starają się atakować.

17:33

- Drutex-Bytovia Bytów to bardzo trudny rywal. Nietypowo grający - mówi Jacek Paszulewicz

17:33

Spotkanie poprowadzi Łukasz Szczech (Warszawa).

17:33

Olimpia Grudziądz podejmie Drutex-Bytovię Bytów. Trener biało-zielonych Jacek Paszulewicz był w przeszłości asystentem Tomasza Kafarskiego, który prowadzi ćwierćfinalistę Pucharu Polski.