10 wrz 2016 18:00
90'

Doliczone 3 minuty.

88'

Wojciech Fabisiak musiał kontrolować do końca los strzału z dystansu. Bramkarz ma ochotę pozostać między słupkami również w następnych kolejkach.

86'

Statycznie wymieniają podania piłkarze z Kluczborka. Najchętniej udaliby się już pod prysznic i zniknęli z obiektywów kamer.

82'

Dogorywa spotkanie w Sosnowcu. Zagłębie ma przewagę, a o emocje zadbał co najwyżej Żarko Udovicić rajdem między partnerami przez całą szerokość pola karnego.

80'
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Matusiak. Asystował mu Robert Bartczak.

Trwa egzekucja MKS Kluczbork. Robert Bartczak wybiegł w tempo do podania z głębi pola, ale nie połakomił się na gola, a wystawił piłkę do pustaka Łukaszowi Matusiakowi! 4:0 i jest pozamiatane w Sosnowcu.

Zagłębie Sosnowiec
76'

Pokazał się w końcu Maciej Kowalczyk. Dośrodkowanie w kierunku weterana zatrzymał w ostatnim momencie Wojciech Fabisiak.

73'

Przerwa w grze spowodowana urazem Żarko Udovicicia. Na razie boczny obrońca Zagłębia Sosnowiec zamierza pozostać na boisku.

71'

Martin Pribula strzelił z kilkunastu metrów i MKS Kluczbork uratował dopiero stanowiący ostatnią instancję Oskar Pogorzelec.

70'

Pełna kontrola Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni Jacka Magiery wymieniają spokojnie podania w centrum boiska i zyskują cenny czas.

64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Niziołek.

MKS Kluczbork
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Pribula. Asystował mu Robert Bartczak.

Nokaut! Błyskawiczny kontrakt zakończony prostopadłym podaniem Bartczaka i płaskim strzałem Pribuli w sytuacji sam na sam z Oskarem Pogorzelcem. To już 3:0 dla Zagłębia Sosnowiec.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Sierczyński.

63'

Trudna sytuacja MKS Kluczbork. Czas ucieka, a Zagłębie Sosnowiec nie zostawi już teraz wolnych przestrzeni na własnej połowie.

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Bartczak.

Minutę po wejściu na boisko Bartczak podwoił przewagę Zagłębia Sosnowiec! Reprezentant Polski do lat 20 dobił do siatki odbite od poprzeczki uderzenie Sanogo. Wszystko zaczęło się od składnego rozegrania.

53'

Dla odmiany Tomasz Nowak pospieszył się z decyzją o strzale po przedarciu się w pole karne MKS Kluczbork. Mógł wystawić piłkę Martinowi Pribuli.

52'

Próbuje wyrównać MKS Kluczbork. Tomasz Swędrowski przedzierał się na 16. metrze i za długo zwlekał z oddaniem strzału.

50'

Dośrodkowanie Kamila Nitkiewicza z rzutu wolnego spadło na głowę jednego z obrońców z Sosnowca.

48'

Rafał Niziołek wiedział, co planuje Martin Pribula i interweniował wślizgiem wobec akcji pomocnika Zagłębia Sosnowiec.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Sanogo Vamara, a następnie Łukasz Matusiak mieli szansę na zdobycie drugiego gola. W obu przypadkach na posterunku zachował czujność Oskar Pogorzelec.

42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Matusiak. Asystował mu Sebastian Dudek.

Kolejna bomba Łukasza Matusiaka poleciała już prosto do bramki MKS Kluczbork! Doświadczony piłkarz huknął po krótkim podaniu Sebastiana Dudka z rzutu wolnego i jest 1:0 dla Zagłębia!

40'

Łukasz Matusiak huknął z 40. metra. Tym razem jeszcze zabrakło precyzji środkowemu pomocnikowi Zagłębia Sosnowiec.

35'

Jakub Szumski wrócił do gry po pomocy udzielonej przez medyków. Również Sebastian Dudek ma problem, ponieważ mocno zmroził sobie dłoń.

32'

Niebezpieczne dośrodkowanie w kierunku Michała Szewczyka. Oddanie strzału uniemożliwili w komitywie Jakub Szumski oraz Żarko Udovicić.

30'

Rafał Niziołek znalazł miejsce do strzału z półdystansu. Piłka poszybowała prosto do koszyczka Jakuba Szumskiego. Można było zrobić więcej w tej sytuacji.

28'

Mirosław Dymek namawia swoich podopiecznych do spokojnego rozgrywania piłki. MKS Kluczbork próbuje odgryzać się, ale brakuje precyzyjnego, ostatniego podania.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Kursa.

23'

Dobra szansa dla Zagłębia Sosnowiec z rzutu wolnego. Tomasz Nowak mierzył z 20. metra i futbolówkę zdążył podbić w ostatnim momencie jeden z piłkarzy w murze.

21'

Tomasz Nowak zabrał się z piłką po wrzucie z autu. W końcu doszedł do wniosku, że pozycja do uderzenia jest odpowiednia i byłoby niebezpiecznie, gdyby nie rykoszet.

18'

Sanogo Vamara pokazał się w przodzie. Jakby nie spodziewał się, że dostanie piłkę i raz nie trafił w nią czysto, a za drugim razem wpadł w pułapkę offsidową.

15'

Sebastian Dudek spróbował strzału zza pola karnego. Nie przymierzył w światło bramki, ale postraszył Oskara Pogorzelca.

12'

Tomasz Swędrowski nawinął jak juniora Krzysztofa Markowskiego i miał szansę na zdobycie gola dla MKS Kluczbork. Nieco zbyt lekkie uderzenie w zasięgu Jakuba Szumskiego!

10'

Zagłębie Sosnowiec obserwowało gości na początku pojedynku, ale już przejęło inicjatywę z ich rąk.

7'

Dawid Ryndak zamykał akcję po następnym dośrodkowaniu Żarko Udovicicia. Nie strzelił głową w światło bramki podobnie jak po chwili Martin Pribula, który złożył się do przewrotki.

5'

Żarko Udovicić rozpędził się w swoim stylu na lewej stronie boiska. Dośrodkowanie na krótki słupek w kierunku Sanogo, który został przyblokowany w ostatnim momencie.

3'

Niespodziewanie podania od tyłu wymieniają piłkarze w niebieskich strojach. Zagłębie Sosnowiec czeka na ruch przeciwnika.