Akrobatyczny strzał Gestede, jednak nie trafił w światło bramki.

2
3
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Sergio Aguero. 2:2! Brazylijczyk głową wykończył dośrodkowanie Aguero. Wszystko w tym meczu jest jeszcze możliwe.

34
8
4
8
12
82'
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling. Faulowany Traore.

Manchester City
4
2
1
2
1
80'

Przyblokowany strzał Jesusa po dograniu Sane.

2
1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Calum Chambers. 2:1 dla Middlesbrough! Ogromną pracę wykonał Negredo, który przy dośrodkowaniu przeszkadzał Caballero, a z pięciu metrów gola zdobył Chambers.

Middlesbrough
13
8
2
4
5
77'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi. Faulowany Traore.

2
2
1
2
3
76'

Dla obu drużyn remis nie jest zadowolający. Boro, jeśli myśli jeszcze o utrzymaniu, musi po prostu wygrać.

1
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 1:1! Argentyńczyk długo czekał aż sędzia zezwoli mu na wykonanie "jedenastki", ale i tak pewnym strzałem w lewy róg zdobył gola.

21
7
6
7
11
68'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Sane.

4
2
1
2
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Marten de Roon. Piłkarz Boro jest wściekły na sędziego.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio da Silva. Gorąco zrobiło się na boisku.

1
67'

Rzut karny dla Man City! Sane upadł po starciu z Martenem De Roonem.

4
1
1
64'

Boro rzadko już opuszcza własną połowę. Gospodarze w pełni skupili się na defensywie.

1
1
60'

Forshaw, który ma już żółtą kartkę na koncie, faulował De Bruyne. Sędzia nie pokazał mu drugiego napomnienia, ale gracz Boro musi uważać.

2
1
58'

Man City zepchnął rywali na ich połowę, ale to wciąż Middlesbrough prowadzi.

4
1
1
56'

Zbyt dużo miejsca miał przed polem karnym De Bruyne, jednak nie wykorzystał tego, ponieważ oddał niecelny strzał.

2
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Forshaw. Faulowany był Sane.

1
51'

Jest kolejny celny strzał gospodarzy. Płasko uderzył Clayton, ale Caballero nie dał się zaskoczyć.

2
1
50'

Man City. Schodzi: Manu Garcia. Wchodzi: Leroy Sane.

50'

Man City. Schodzi: Gael Clichy. Wchodzi: Raheem Sterling.

47'

Sane i Sterling intensywnie rozgrzewają się przy linii bocznej.

3
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
45'

Minuta doliczona.

1
43'

De Bruyne nie był w stanie przebić się z piłką przez mur z rzutu wolnego.

2
3
1
40'

Kolejna okazja dla Middlesbrough, jednak tym razem Negredo nie trafił w światło bramki.

1
1
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Negredo. Asystował mu Stewart Downing. 1:0 dla Boro! Downing zagrał płaski do Negredo, który strzałem od słupka daje prowadzenie gospodarzom.

26
15
11
11
14
35'

Kilka lepszych minut Middlesbrough, ale kończy się tylko na rozgrywaniu piłki.

1
33'

Fatalne dośrodkowanie Downinga i pomruk niezadowolenia na Riverside Stadium.

2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Kompany. Faulowany był Negredo.

2
1
1
26'

Po dośrodkowaniu De Bruyne z rzutu rożnego piłka została wybita.

3
3
24'

Clayton oberwał łokciem od Fernandinho. Wprawdzie gospodarze otrzymali rzut wolny, ale Brazylijczykowi chyba się należała żółta kartka.

2
1
1
19'

Man City cierpliwie buduje swoje akcje, a wciąż nie mieliśmy żadnego celnego strzału.

3
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Stuani. Faulowany De Bruyne.

1
2
4
15'

Kolejny niecelny strzał z dystansu. Tym razem próbował De Roon.

4
1
12'

Man City przeważa, długo utrzymuje się przy piłce i często wykorzystuje Navasa oraz Clichy'ego.

2
1
3
8'

Sporo tych strzałów na początku meczu. Tym razem Aguero zabrał się z piłką po dograniu Fernandinho, jednak uderzenie lewą nogą było niecelne.

1
5'

Odpowiedź Middlesbrough i niecelna próba Frienda.

1
4'

Zbyt dużo miejsca przed polem karnym miał Aleksandar Kolarov, jednak uderzył nad poprzeczką.

1
2
1'

Już przed szansą stanęli goście i po zagraniu Aguero z Fernandinho piłka trafiłaby do Jesusa, który ostatecznie nie sięgnął futbolówki.