Sporo chaosu na boisku w ostatnich minutach, jednak to odpowiada gospodarzom.

Próba wyjścia z kontrą w wykonaniu Swansea, jednak Schmeichel dobrze interweniował poza polem karnym.

80'

Leicester City pozostaje już 10 godzin bez strzelonej bramki w Premier League.

78'

Teraz w dobrej sytuacji znalazł się Vardy, ale z 15 metrów uderzył wręcz fatalnie.

75'

Ucieka czas Leicester City, które ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową.

3
2
72'
70'
67'

Ranieri szykuje ostatnią zmianę. Na boisku pojawi się Amartey.

1
1
64'

Kompletnie nieudany strzał z dystansu oddał Ndidi.

5
63'

W końcu akcję przeprowadziło Leicester. Mahrez zagrał w pole karne do Slimaniego, który miał przed sobą tylko Fabiańskiego, ale to Polak był górą w tej sytuacji.

8
2
60'

Strasznie męczy się Leicester City. Goście nie są w stanie zagrozić bramce Fabiańskiego.

4
1
57'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ben Chilwell. Faulowany Llorente.

Leicester City
2
2
54'

Gray pośliznął się przy dośrodkowaniu i Fabiański bez problemu złapał piłkę.

4
53'

Mahrez płasko dośrodkował w pole karne, jednak piłka została wybita.

1
50'

Nie zmienia się obraz gry w drugiej części.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'
46'
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Olsson. Asystował mu Gylfi Sigurdsson. 2:0! Bardzo składna akcja Swansea, Sigurdsson podał do Olssona, który wpadł w pole karne i chociaż huknął niemal w środek bramki, to zaskoczył Schmeichela. Warto dodać, że źle w tej sytuacji zachował się Albrighton.

45'

Cztery minuty doliczone.

2
44'

Vardy wpadł w pole karne, chciał zagrać na piąty metr, ale został przyblokowany.

1
1
16:04

To już trzeci gol Mawsona w tym sezonie.

3
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Cork. Brzydki faul na Mahrezie.

Swansea City
2
3
38'

Łabędzie nadal atakują i długo utrzymują się przy piłce.

5
1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alfie Mawson. Asystował mu Federico Fernandez. 1:0 dla Swansea! Po rzucie wolnym Fernandez zgrał piłkę głową na dziesiąty metr, gdzie potężnym wolejem gola zdobył Mawson.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Huth. Faulowany Carroll.

2
1
35'

Gylfi Sigurdsson z 20 metrów uderzył obok bramki Lisów.

1
2
34'

Wayne Routledge soczyście uderzył z woleja z 14 metrów i Schmeichel z trudem sparował piłkę do boku.

2
32'

Dobra interwencja Fabiańskiego na przedpolu, chociaż nie była to wymagająca sytuacja.

3
1
31'

Dobre piąstkowanie Schmeichela po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
1
29'

Swansea stara się dłużej utrzymać przy piłce, jednak nie jest w stanie przedostać się pod pole karne rywali.

3
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Fer. Faulowany Vardy.

3
25'

Lepszy okres w wykonaniu Lisów, jednak Fabiański jest nadal bezrobotny.

1
2
23'

Znów kontra Leicester City. Piłka trafiła na prawą stronę do Mahreza, który zszedł z nią do środka, ale jego strzał został zablokowany.

2
21'

Jamie Vardy był przed polem karnym, przełożył sobie piłkę na lewą nogę, ale został zablokowany.

3
17'

Niewiele dzieje się póki co na Liberty Stadium. Łukasz Fabiański póki co bez interwencji.

2
2
14'

Kontra Leicester City, jednak Vardy zagrał niedokładnie do Graya.

4
1
11'

Po dośrodkowaniu Mahreza z rzutu wolnego piłka została wybita przez graczy Swansea.

3
1
10'

Ndidi przymierzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

2
1
7'

Swansea. Schodzi: Nathan Dyer. Wchodzi: Wayne Routledge.

5'

Przerwa w grze, ponieważ Dyer potrzebuje pomocy medycznej i najprawdopodobniej konieczna będzie zmiana.