88'

Z rzutu wolnego obok słupka uderzył Gylfi Sigurdsson.

5
86'

Niesamowite szczęście Swansea! W zamieszaniu w polu karnym piłka odbiła się od poprzeczki, po chwili Daniel Sturridge dośrodkował do Lallany, a ten z kilku metrów główkował nad bramką!

6
85'
84'

Zablokowany płaski strzał z dystansu Roberto Firmino.

7
1
81'

Groźnie z dystansu uderzył Dejan Lovren, jednak Łukasz Fabiański przeniósł piłkę nad poprzeczką.

13
79'

Swansea. Schodzi: Martin Olsson. Wchodzi: Angel Rangel.

77'

Kapitalna jest druga połowa! Teraz Łukasz Fabiański instynktownie zatrzymał płaski strzał Origiego z ostrego kąta.

6
1
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson.

Nieprawdopodobne! Łabędzie znów prowadzą! Po akcji Carrolla w polu karnym źle interweniował jeden z obrońców i Sigurdsson trafił do siatki z ostrego kąta.

18
4
74'

Piłka zatańczyła w polu bramkowym Swansea, ale złapał ją Łukasz Fabiański.

6
71'

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Divock Origi.

69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

A jednak mamy wyrównanie i znów po akcji oskrzydlającej! Dośrodkowywał Wijnaldum, a bardzo ładnym strzałem z obrębu pola karnego do siatki trafił Firmino.

67'

Jak po grudzie idzie gospodarzom. O ile szybko udało im się strzelić bramkę kontaktową, to już pójście za ciosem stanowi dla nich niemały problem.

1
2
63'

Liverpool w ataku pozycyjnym, jednak ma problem ze stwarzaniem sytuacji.

2
2
58'

Lekki płaski strzał Hendersona sprzed pola karnego i Łukasz Fabiański złapał piłkę.

10
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu James Milner.

Liverpool wraca do gry! Po dośrodkowaniu Milnera z lewego skrzydła Firmino wyskoczył zza pleców Olssona i trafił do siatki głową. Obrońca Swansea powinien w tej sytuacji interweniować lepiej.

52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fernando Llorente. Asystował mu Tom Carroll.

Niesamowite! Już 0:2! Z lewego skrzydła dośrodkował Carroll, perfekcyjnie do strzału głową złożył się Llorente i Mignolet znów skapitulował.

52'

Georginio Wijnaldum zagrał prostopadle do Philippe Coutinho, ten jednak źle wycofał piłkę w polu karnym i zagrożenie oddalił obrońca.

2
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fernando Llorente. Asystował mu Wayne Routledge.

Sensacja! W zamieszaniu po rzucie rożnym Routledge wyłożył piłkę Llorente i ten pokonał Mignoleta z kilku metrów.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

2
41'

Adam Lallana dośrodkował za plecy obrońców do Roberto Firmino, ten jednak źle złożył się do uderzenia głową i Łukasz Fabiański nie musiał interweniować.

2
39'

Łabędzie były skazywane na pożarcie, ale na razie świetnie neutralizują ofensywne atuty gospodarzy i toczą z nimi całkiem wyrównany bój.

3
36'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Olsonie otrzymał Ragnar Klavan.

Liverpool FC
3
3
33'

Alfie Mawson ofiarnie zablokował strzał Roberto Firmino z 14 metrów.

3
30'

Philippe Coutinho padł w polu karnym Swansea, jednak sędzia puścił grę, sam Brazylijczyk zresztą nie protestował.

2
27'

Roberto Firmino minął się z piłką w polu karnym po centrze Milnera z lewej strony boiska.

1
2
24'

Znów mamy spokojniejszy fragment, nieźle na razie bronią się Łabędzie.

2
20'

Zamarli teraz kibice Liverpoolu, bo piłka odbiła się od kolana Lovrena i trafiła w słupek! Skończyło się tylko na rzucie rożnym dla Swansea, po którym goście nie oddali strzału.

5
17'

Co za akcja! Adam Lallana zamknął dośrodkowanie Roberto Firmino i uderzył przewrotką z 8 metrów. Na szczęście dla ekipy Fabiańskiego piłka poleciała nad poprzeczką.

3
16'

Z szybką akcją wyszli teraz gospodarze, jednak Adam Lallana całkowicie zepsuł dośrodkowanie z prawego skrzydła i piłka opuściła boisko.

1
13'

Federico Fernandez przeciął groźne dośrodkowanie Lallany z prawego skrzydła.

2
11'

Wolno rozkręca się mecz na Anfield, na trybunach też panuje na razie spokojna atmosfera.

2
9'

Emre Can zamknął akcję oskrzydlającą, jednak główkował obok słupka. Błąd w tej sytuacji popełnił sędzia asystent, który nie wychwycił spalonego zawodnika Liverpoolu.