Premier League: 13. kolejka
26 lis 2016 16:00
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Milner. Jak rzut karny, to etatowy wykonawca James Milner, który nie myli się w takich sytuacjach. Anglik zmylił bramkarza i wpakował futbolówkę do siatki.

Liverpool FC
90'

Rzut karny dla Liverpoolu! Ndong sfaulował mane we własnym polu karnym.

87'
83'

Liverpool długo utrzymuje się przy piłce i już wyśrubował 79 procent.

76'

Dla Origiego to szósty gol w Premier League i piąty jako rezerwowy.

75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Divock Origi. 1:0 dla LFC! 75 minut bronili się goście, mając zaledwie 22 procent posiadania piłki. W końcu rezerwowy Origi oddał bardzo ładny strzał i Pickford musiał wyjąć piłkę z siatki.

75'

Van Aanholt świetnie zablokował Mane.

74'

Rzut wolny dla Liverpoolu 20 metrów od bramki Sunderlandu. Strzelał Henderson, ale nad bramką, a czas ucieka The Reds.

71'

Watmore miał olbrzymią szansę na zdobycie gola, ale tylko odważne wyjście Kariusa zapobiegło utracie gola przez The Reds.

69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Lovren.

65'

Klopp jest niesamowity przy linii bocznej. Widzi, że jego drużynie nie idzie dzisiaj, więc domaga się od kibiców większego wsparcia.

63'

Czarne Koty mimo iż są w strefie spadkowej i potrzebują punktów, to z pocałowaniem ręki wezmą remis na Anfield. W tym sezonie z pięciu meczów Liverpool wygrał cztery na swoim stadionie.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Lamine Kone.

Sunderland AFC
59'

Firmino poradził sobie z Pienaarem, ale z jego strzałem nie miał problemów Pickford.

55'

Kolejna dobra interwencja O'Shea. Trzeba przyznać, że Irlandczyk jest dzisiaj nieźle dysponowany.

53'

Teraz mogła paść bramka dla LFC po tym jak Can świetnie zagrał do Wijalnduma, chociaż ten nie trafił czysto w piłkę, ale mało zabrakowało, żeby Milner wślizgiem wpakował futbolówkę do siatki.

15:33

Dzisiaj na Anfield zawitał sam Steven Gerrard.

1
1
1
51'

Dobrą akcję przeprowadził Mane, ale tylko do momentu strzału - te dzisiaj nie wychodzą graczom The Reds.

49'

Nadal nie zmienia się obraz - atakuje Liverpool, ale niewiele z tego wynika.

46'

Początek drugiej połowy.

45+4'

Sadio Mane uderzył zbyt lekko, żeby pokonać Pickforda. Takimi strzałami tylko nabija statystykę bramkarzowi.

45'

Cztery minuty doliczone.

41'

Korner dla The Reds, ale po dośrodkowaniu Pickford nie musiał interweniować.

39'

To nieco frustrujące popołudnie dla Liverpoolu. Tak ofensywnie grający zespół The Reds dzisiaj nie kreuje sobie zbyt dużą liczbę okazji do zdobycia bramki.

37'

Origi wywalczył rzut wolny, po którym Henderson dośrodkował do niepilnowanego Lovrena, który głową uderzył nad poprzeczką.

32'

Problemy ze stopą ma Coutinho i nie wygląda to dobrze dla zawodnika LFC.

1
1
1
30'

Na zwycięstwo Liverpoolu liczy m.in. Łukasz Fabiański i jego Swansea City, ponieważ to właśnie Sunderland gonią Łabędzie.

27'

Henderson zagrał do Clyne'a, który zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, a tam Wijnaldum z woleja uderzył nad poprzeczką.

23'

Mocne uderzenie Firmino z dystansu poleciało nad poprzeczką bramki Sunderlandu.

22'

Kolejne zagranie w pole karne i ponownie Pickford nie popełnia błędu. Tym razem dośrodkowywał Jordan Henderson.

20'

Wysokie zagranie Cana w pole karne, które pada łupem golkipera Sunderlandu.

16'

Matip dobrze zablokował strzał Defoe z 25 metrów.

14'

Coutinho zszedł z piłką do środka, ta trafiła do Wijnalduma, którego strzał obronił Pickford.

12'

Denayer wybił piłkę po dośrodkowaniu Coutinho z rzutu rożnego.

10'

Coraz wyższy pressing The Reds sprawia problemy Czarnym Kotom.

8'

Teraz groźniejszy atak Liverpoolu i Sunderland wybił piłkę przed siebie.

6'

Liverpool stara się narzucić swoje tempo, ale Sunderland jest ostatnio w dobrej formie.

4'

Dośrodkowanie Van Aanholta z rzutu wolnego było bardzo kiepskie i Matip bez problemu wybił piłkę.