1:2
Zakończony
Legia Warszawa
90+2'

Strzał Budzińskiego z dystansu, było groźnie, bo piłka po rykoszecie od Cetnarskiego znacznie zmieniła kierunek. Pewnie interweniował Malarz.

17
14
6
6
8
90+1'

Z rzutu wolnego dośrdokował Brzyski, piłkę złapał Malarz, a Malarczyk wybił ją z rąk bramkarza Legii. Rzut wolny dla gości.

14
9
5
5
6
90'

Arbiter doliczył 3 minuty

14
10
3
1
2
90'

Szansa dla Cracovii, z rutu rożnego dośrodkował Brzyski, a Szczepaniak strzelił głową nieznacznie nad poprzeczką. Malarz kontrolował sytuację.

8
6
2
1
4
90'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Tomasz Jodłowiec.

21
10
5
4
5
86'
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kasper Hamalainen. Pomocnik Legii kopnął prypadkowo Sandomierskiego. Kontrowersyjna sytuacja.

10
4
4
5
20
85'

Ciekawie zapowiadała się akcja Legii. Zakończył ją dośrodkowaniem doHamalainena Guilherme, ale piłkę złapał Sandomierski.

7
3
2
2
9
82'

Dobra okaja Legii. Goście wyszli z szybką kontrą, ale skończył ją fatalnym "strzałem" Moulin. Piłka przeturlała się obok bramki Sandomierskiego.

8
6
5
5
7
80'

Legia. Schodzi: Tomas Necid. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

24
9
7
16
9
78'

rzut rożny dla Cracovii. Dośrodkował Cetnarski, legioniści wybii piłkę, ale ta wróciła w pole karne gości. Z dystansu uderzył Budziński, ale Maciej Dąbrowski ofiarną interwencją uratował swój zespół. Kolejny rzt rożny dla Cracovii, ale dosrodkowane Brzyskiego nie znalazło odpowiedniego adresata.

13
6
4
2
2
77'

Z dystansu strzelał Steblecki, ale wysoko nad bramką Malarza

13
15
3
4
3
75'

Strzał Damiana Dąbrowskiego z dystansu, piłka przeleciała metr od słupka bramki Malarza.

9
18
2
3
5
73'

niezła okazja Legii, Moulin sprytnie w pole karne do Guilherme, ale Brazylijczyk, dziś raczej słaby, nie opanował piłki

10
7
4
4
2
71'
69'

Świetna kontra Legii, Moulin zagral do Jędrzejczyka, ten do Nagy'ego, ale asystent sędziego pokazał spalonego.

15
9
3
6
7
67'

Ależ szansa dla Cracovii. Brzyski uderzył z wolnego, powstało duże zamieszanie w polu karnym Malarza, z bliska próbował dobić Krzysztof Piątek, ale piłkę z linii wybił Pazdan. Tylko rzut rożny.

29
12
4
4
6
66'

rzut wolny dla Cracovii, Dąbrowski fauluje Piątka tuż przed polem karny. Szansa dla gospodarzy.

10
6
2
2
9
63'

Guilherme dośrodkował z rzutu rożnego, ale gospodarze bez problemu opanowali sytuację.

12
5
5
4
11
59'
59'
58'

Rozny dla Cracovii, ale bez zagrożenia. Legia wyszła z bardzo groźną kontrą, ale podanie Radovicia do Moulina za mocne. Francuz odegrał jeszcze do Necida, ale również zabrakło mu precyzji.

10
8
4
11
5
55'

Dobra okazja Guilherme, strzał z wolnego z około 20 metrów, ale Brazylijczyk trafił w mur.

13
8
12
7
9
54'

Polczak faulował Necida. Piłkarze Legii domagali się drugiej żółtej kartki dla brońcy Cracovii, ale sędzia go oszczędził.

13
10
4
7
18
53'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Kanach. Pomocnik Cracovii zatrzymał dobrze zapowiadającą się akcję Radovicia.

17
11
4
5
8
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Necid. Asystował mu Miroslav Radović. Czeski napastnik dostał piłkę od Radovicia, pięknie puścił piłkę między nogami Malarczyka i z łatwością pokonał Sandomierskiego. Na takie akcje tego snajpera czekali kibice Legii.

140
80
24
26
51
48'

Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowywał Guilherme, ale wyszedł z tego nieudany strzał i Sandomierski z łatwością łapie piłkę.

12
5
4
3
8
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

24
10
4
3
4
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Dąbrowski. Pomocnik Cracovii strzelił z jedenatu metrów mocno w środek bramki, Malarz rzucił się w swoją lewą stronę i mamy remis.

89
44
32
53
114
42'

Pazdan zablokował atak Cracovii. Rożny dla gospodarzy. Brzyski dośrodkowuje, piłka trafia wrękę Jędrzejczyka. Rzut karny!

34
17
9
9
16
40'

niezła akcja Cracovii zakończona strzałem Budzińskiegopo podaniu Wójcieckiego, zablokowanym

24
14
6
8
5
37'

Rzut rożny dla Cracovii po przerwaniu akcji przez Pazdana. Dośrodkowuje Brzyski, Budziński próbuje uderzać z dystansu, ale bezskutecznie.

14
8
1
3
6
35'

Techniczne uderzenie Moulina z około 25 metrów, nad bramką Sandomierskiego.

13
5
4
3
6
31'

Dośrodkowuje Moulin, ale piłkarze Cracovii spokojnie wybijają piłkę

16
8
4
7
6
28'

Szybki atak Cracovii, ale żaden z kolegów nie wyszedł do dośrodkowania Wójcickiego. Stracona szansa gospodarzy.

16
12
3
2
8
26'

Dąbrowski strzela efektownie z około 35 metrów, ale efektownie broni Malarz

22
14
4
4
6
25'

Wójcicki trafia w polu karnym w rękę Dąbrowskiego. Piłkarze Cracovii domagają się karnego, ale sędzia Jarosław Przybył każe grać dalej.

20
11
2
3
6
23'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Polczak. Piłkarz Cracovii faulował Necida. W następnym meczu drużyny z Krakowa Polczak nie wystąpi.

25
20
4
6
7
22'

Strzał Deleu z dystansu, ale bez problemu broni Malarz

22
9
3
3
4
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominik Nagy. Asystował mu Thibault Moulin. Fantastyczne około 50-metrowe podanie Moulina za linię obrony Cracovii. Do piłki wychodzi Nagy i w sytuacji sam na sam pokonuje Sandomierskiego.

173
104
32
20
44
14'

Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowuje Moulin, próbuje strzelać Nagy, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców Cracovii.

28
19
9
8
14
12'

Guilherme strzela z bliska z przewrotki, niecelnie.

32
16
10
11
12
11'

Kolejna akcja Legii, z ostrego kąta z kilku metrów strzela Nagy, ale broni Sandomierski. Bramka dla Legii wisi w powietrzu, goście na razie mają dużą przewagę.

31
21
7
4
3
10'

Dobra akcja Radovicia, który mija kilku rywali i zagrywa do Necida a ten traci piłkę