Śląsk złapał wiatr w żagle! To jeszcze nie koniec meczu!

3
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Joan Angel Roman.

Cien nadziei dla Śląska! Pich doszedł do kapitalnego dośrodkowania Romana, miał sporo miejsca i spokojnie uderzył głową. Szmatuła nie uratował Piasta rozpaczliwą interwencją

15
8
83'

Kamil Biliński... Robert Pich znalazł kolegę w polu karnym, a napastnik Śląska przyjął piłkę, a raczej próbował ją przyjąć, bowiem odskoczyła mu na kilka metrów

2
1
81'

Śląsk próbuje się poderwać, ale nic z tego nie wynika. Mnożą się za to niedokładności i dośrodkowania do nikogo

1
2
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ryota Morioka.

4
79'

Pich w narożniku pola karnego szukał podaniem kolegów. Jego niezłe dogranie po ziemi wybili jednak defensorzy Piasta.

3
1
74'

Badia gra dzisiaj w innej lidze. Pomocnik Piasta skompletował hat-tricka

4
5
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Badia.

Śląsk miał rzut wolny, Szeliga wybił dośrodkowanie, Piast wyszedł z kontrą i Badia po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał zza szesnastki. Trafił w okienko, choć Kamenar mógł chyba zachować się lepiej

15
9
71'

Szansa dla Śląska. Rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego

7
2
69'

Madej próbował wyprowadzić kontrę. Akcja spaliła na panewce

4
2
66'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Maciej Jankowski.

65'
63'

Badia mógł ustrzelić hat-tricka. Gdyby tylko lepiej przyjął sobie piłkę w polu karnym

6
1
62'

Żivec o krok od kolejnego trafienia! Mocne uderzenie minęło słupek dosłownie o centymetry. Coraz ciekawiej we Wrocławiu

4
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Pich.

Senny mecz zamienił się w strzelaninę. Dość przypadkowo piłka dotarła Picha, a ten miał tyle miejsca na 10. metrze, że mógł zrobić z piłką niemal wszystko.

18
5
57'
GOOOOOOL!!!

Co za odpowiedź. Śląsk jeszcze myślał o poprzedniej akcji, a Badia wykorzystał prostopadłe podanie

18
9
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Kovacević.

Fantastyczne uderzenie w samo okienko!

17
4
54'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Pietrowski.

3
3
54'

Zwoliński ładnie przyjął piłkę przed polem karnym i Pietrowski musiał faulować. Rzut wolny niemal z linii szesnastego metra

2
1
53'

Żivec ma apetyt na bramkę. Kolejne dzisiaj uderzenie z dystansu. Tym razem znaczenie lepsze. Piłka o centymetry minęłą poprzeczkę

3
52'

Pich przyjął dośrodkowanie na klatkę piersiową, miał czas, by się obrócić, ale nieczysto trafił w piłkę i Szmatuła ze spokojem złapał strzał.

2
49'

Papadopulos przepychał się na prawej stronie z Celebanem. Zdaniem sędziego, Czech faulował. Napastnik Piasta nie może pogodzić się z tą decyzją

1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Uros Korun. Asystował mu Gerard Badia.

Obrońca Piasta dopadł do bezpańskiej piłki, dośrodkowanej z rzutu wolnego i przy biernej postawie defensorów Śląska wpechnął futbolówkę do siatki

11
9
46'

Piłkarze wrócili do gry

3
45+2'

Koncertowo zmarnowana okazja do kontry przez Śląsk. Z piłką wyszedł Morioka, podał do Picha, a Słowak zwlekał z dograniem i z  akcji nic nie wyszło

3
1
45+1'

Vranjes spróbował szczęścia z wolnego. Kamenar nie musiał interweniować

1
2
18:07

Sędzia dolicza dwie minuty

2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec. W ostatniej chwili zatrzymał faulem kontrę Piasta po swojej stracie

1
3
43'

Obudził się Śląsk. Przypadkową piłkę przed polem karnym zgarnął Zwoliński. Strzelił jednak wprost w Szmatułę

2
1
43'

Dobry mecz Pietrowskiego. Obrońca Piasta przeciął podanie Lewandowskiego do Zwolińskiego

3
41'

Piast. Schodzi: Patrik Mraz. Wchodzi: Adam Mójta.

41'

Mraz jednak musi opuścić plac

2
40'

Mraz wraca do gry, a Piast buduje akcję od linii obrony

2
38'

W jednym ze starć ucierpiał Mraz. Obrońca Piasta nie podnosi się z murawy

2
1
36'

Roman zdołał przejąć dośrodkowanie Lewandowskiego. Próbował strzelać, ale skończyło się jedynie na strachu. Piast ciągle prowadzi 1:0

3
1
34'

Zivec sprawdził Kamenara. Słowak "wypluł" piłkę przed siebie, na szczęscie dla Śląska czuwal Celeban

1
2
32'

Groźne uderzenie Dankowskiego. Szmatuła końcówkami palców odbił futbolówkę

2
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Badia. Faulowany Pawelec. Rzut wolny z okolicy 25 metra

3
1
30'

Prostopadła piłka do Szeligi, Kamenar uprzedził piłkarza Piasta

2
27'

Madej zrobił sobie trochę miejsca w środku pola, oddał strzał, ale Szmatuła tylko popatrzył, jak piłka mija bramkę. Śląsk wciąż bez celnego uderzenia

2
26'

Dośrodkowania Śląska nie przynoszą dziś wiele pożytku. Tak jak w wypadku kolejnej wrzutki Lewandowskiego

1
25'

Szczęścia spróbował Papadopulos. Celeban zgasił akcję w zarodku

1
23'

Śląsk chwilowo zepchnął Piasta do obrony. Goście czekają na okazję do kontry

1
1
20'

Bodaj po raz pierwszy Śląsk przeniósł cieżar gry na lewą stronę. Dośrodkowanie Lewandowskiego zablokowane

1
19'

Śląsk szuka kluczowego podania do Zwolińskiego. Napastnik walczył z Hebertem, ale defensor Piasta nie pozostawił wątpliwości

3
16'

Błyskawiczna odpowiedź Śląska. Prawą stroną pobiegł Roman, dośrodkował wzdłuż linii bramkowej, ale Śląskowi brakło zawodnika, który zamknie akcję

1
15'

Piotr Celeban uratował Śląsk. Pilka wyłożona do Ziveca na 16 metr, soczyste uderzenie, jednak obrońca wrocławian stanął na drodze futbolówki

1
12'

Uderzenie na wiwat Kovacevicia. Strzał minął poprzeczkę o dobry metr

2
11'

Bardzo aktywny na prawej stronie Śląska jest Roman. Hiszpan zdecydował się na rajd przez pół boiska. Obrońcy Piasta byli na miejscu

1
9'

Uros Korun w ostatniej chwili przejął dośrodkowanie do Romana. Hiszpan już składał się do strzału

2
7'
GOOOOOOL!!!

Zawodnik Piasta dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym i uderzył po ziemi w lewy róg bramki Kamenara. Pierwsza akcja gliwiczan i gol!

20
6
6'

Morioka doszedł do piłki tuż przed linią końcową, ale zdaniem sędziów był na spalonym

1
1
5'

Zakotłowało się pod bramką Piasta. Roman próbował dośrodkować do Zwolińskiego. Skończyło się rzutem rożnym

3
2'

Dwójkowa akcja Dankowskiego z Romanem. Dośrodkowanie do Zwolińskiego przeciął jednak Pietrowski

1
1'

Śląsk konstruuje pierwszą akcję

1
czas Start meczu
17:39

Piłkarze wychodzą już do prezentacji

1
Kto zwycięży w spotkaniu Śląsk Wrocław - Piast Gliwice?