Cernych za daleko wypuścił sobie piłkę, co wykorzystał Budzyński.

1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Frankowski. Asystował mu Konstantin Vassiljev. Vassiljev uderzył po ziemi z rzutu wolnego. Jego strzał obronił Budzyński, ale przy dobitce Frankowskiego był już bez szans.

79'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Mariusz Pawełek. Bramkarz Śląska wyszedł do piłki i poza polem karnym staranował Cernycha.

Śląsk Wrocław
10
5
77'

Groźnie pod bramką Śląska. Frankowski strzelił nad poprzeczką.

2
1
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Celeban.

1
2
73'

Piłka w siatce, ale Sheridan był na spalonym.

1
1
71'

Cillian Sheridan strzelił głową tuż obok bramki.

1
70'
69'

Akcja Jagiellonii przerwana z powodu spalonego.

2
1
66'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. Sytuację wyjaśnił Pich.

1
1
64'

Fatalne zakończenie akcji przez Kokoszkę.

1
62'

Strzał Romana obok słupka.

1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jacek Góralski. Asystował mu Piotr Tomasik. Jagiellonia kilkoma podaniami w polu karnym rozklepała defensywę rywali. Tomasik odegrał do Góralskiego, a ten z trzech metrów dopełnił formalności i skierował piłkę do pustej bramki.

Jagiellonia Białystok
18
4
58'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Kokoszka.

4
57'

Dobra interwencja Sheridana po dośrodkowaniu Picha z rzutu wolnego.

2
55'

Lewandowski upadł w szesnastce. Arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

2
6
54'

Dośrodkowanie Sheridana, ale piłki nie zdołał strącić żaden z graczy Jagiellonii.

4
53'

Vassiljev podał do Sheridana, ten nie zdołał opanować piłki.

2
1
50'

Indywidualna szarża Picha zakończona niecelnym strzałem.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Zygmunt Gordon.

6
47'

Dwa dośrodkowania Tomasika z rzutów rożnych. W obu przypadkach strzelał Góralski.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
45'

Strzał z trzydziestu metrów Kovacevicia. Tuż obok słupka.

2
1
43'

Jagiellonia w ostatnich minutach ma dużą przewagę, którą udokumentowała dwiema bramkami.

2
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konstantin Vassiljev. Asystował mu Jacek Góralski. Góralski odebrał piłkę Romanowi na połowie Śląska i ruszył z akcją. Następnie dośrodkował w kierunku Vassiljeva, który strzałem z woleja pokonał Pawełka.

21
11
38'

Po dośrodkowaniu Tomasika piłkę chwycił Pawełek.

3
1
37'

Szybka odpowiedź gospodarzy. Vassiljev podał do Sheridana, a ten minimalnie spudłował.

3
37'

Strzał Zwolińskiego z czternastu metrów został zablokowany.

2
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Frankowski. Asystował mu Fiodor Cernych. Pawełek najpierw odbił przed siebie strzał Cernycha, ale przy dobitce Frankowskiego nie miał już szans.

19
14
32'

Powinno być 2:0! Madej dośrodkował z prawego skrzydła, a niepilnowany Pich trafił w słupek.

3
3
31'

Jagiellonia stara się doprowadzić do wyrównania, ale dobrze w defensywie grają goście.

3
1
28'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie ze skrzydła Dankowskiego.

1
2
27'

Po dośrodkowaniu z kornera piłkę strącił Celeban. Był to niecelny strzał.

2
1
26'

Ogromne zamieszanie pod bramką Jagiellonii. Strzał Kokoszki został jednak obroniony przez Kelemena.

2
25'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Vassiljeva piłkę na róg wybił Zwoliński.

1
2
24'

Faul Picha na Gordonie. Rzut wolny dla gospodarzy.

2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzyb.

4
3
19'

Dogranie Tomasika ze skrzydła zostało zablokowane.

1
2
17'

Pawełek pewnie złapał piłkę po dograniu w pole karne gracza gospodarzy.

5
2
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Pich. Lewandowski zdecydował się na strzał z 20. metra. Piłka odbiła się od Góralskiego i trafiłą do Picha, a ten strzałem po długim słupku pokonał Kelemena.

23
12
14'

Cernych odegrał do Tomasika, ale ten stracił piłkę w polu karnym rywala.

2
12'

Jagiellonia częściej jest przy piłce, ale nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

9'

Śląsk od początku spotkania nie potrafi przedrzeć się przez defensywę rywali.

1
1
7'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Sheridan.

2
4'

Spokojny początek meczu. Przewagę mają gospodarze.

czas Start meczu
15:11

Spotkanie poprzedzone zostało minutą ciszy poświęconą pamięci zmarłego wiceprezesa Jagiellonii - Jarosława Rudnickiego.