Pogramy jeszcze 3 minuty.

3
2
90'

Korona już nie będzie w stanie odmienić losów meczu. Wisła kontroluje przebieh gry.

5
85'

Powinno być 3:0. Brożek znalazł się w dogodnej okazji, jednak uderzył wprost w dobrze ustawionego Peskovicia!

1
2
81'

Załuska złapał piłkę przed linią i został sfaulowany przez Pilipczuka.

1
1
80'
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński.

1
2
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Strzał z rzutu karnego Brożka odbił Pesković, jednak dobitka znalazła drogę do bramki!

Wisła Kraków
16
1
2
78'

Boguski uciekał Diaw i został sfaulowany w polu karnym! Rzut karny!

1
2
76'

Z rzutu wolnego dośrodkował Sadlok, jednak piłkę wybili obrońcy Korony.

2
1
72'

Korona przeważa, jednak nie potrafi poważniej zagrozić bramce Wisły. Wszystko dobrze wygląda jedynie do pola karnego.

2
69'
67'

Z dystansu płasko i anemicznie uderzył Siergiej Pilipczuk.

2
1
66'
65'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Patryk Małecki.

3
2
63'

Kontra Wisły, Małecki tym razem nie uderzał, ale dograł do Brożka. Rezerwowy Wisły chciał przerzucić piłkę ponad bramkarzem, ale źle uderzył i przestrzelił.

2
1
57'

Mateusz Możdżeń uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur stworzony z graczy Wisły.

5
53'

W ataku Korona, jednak to wyjścia Wisły wyglądają w ostatnich minutach groźniej.

3
48'

Groźny strzał oddał Palanca, Załuska musiał wykazać się sporymi umiejętnościami.

4
47'

Po błędzie Możdżenia piłkę przejęli gracze Wisły. W pole karne wpadł Małecki, ale jego strzał w kierunku dalszego słupka minął cel!

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
46'
43'

Dobry mecz w Krakowie. Dużo więcej emocji niż w pierwszych dwóch "wiosennych" spotkaniach.

6
39'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły. Wydawało się, że będzie 1:1, ale w ostatnim momencie jeden z obrońców wybił piłkę z linii bramkowej po strzale z niespełna metra w wykonaniu Diawa!

3
2
38'

Kallaste powinien doprowadzić do remisu! Jednak górą Załuska. Korona coraz groźniejsza.

2
37'

Akcja Małeckiego, który jednak zbyt późno decydował się na uderzenia i został zablokowany.

1
35'

Uderzał Nabil Aankour, jednak Marokańczyk nie trafił w bramkę.

2
31'

Potężny strzał z dystansu oddał Możdżeń. Czujny w bramce był Załuska, który obronił.

2
4
30'

Groźnie zapowiadała się akcja Wisły. Zachara wychodził naprzeciwko bramkarza, ale został złapany na spalonym.

4
25'

Spokojniejszy fragment meczu. Korona starała się odrobić straty, ale już nie atakuje z taką pasją.

4
21'

Składna akcja kielczan, jednak Ilijan Micanski nie zdołał wbić piłkii do bramki. Krakowian uratował Gonzalez. Bułgarowi dogrywał Nabil Aankour.

5
3
19'

Po dośrodkowaniu w pole karne uderzał Głowacki, jednak trafił w obrońcę. Wydawało się, że obrońca Korony zagrał ręką, ale wydaje się, że arbiter podjął dobrą decyzję.

6
2
14'

Korona stara się odrobić straty, ale Wisła nie zamierza bronić skromnego prowadzenia.

6
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Małecki. Wisła wyszła na prowadzenie! Kapitalnym strzałem z woleja, niemal w samo okienko, popisał się Małecki. Pesković nie był w stanie odbić piłki!