Lotto Ekstraklasa: 18. kolejka
04 gru 2016 15:30
90+3'

Piłka meczowa! Covilo zgrał do Szczepaniaka, a ten nie trafił w bramkę z sześciu metrów!

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

87'

Płaski strzał Szczepaniaka wprost w środek bramki i Małecki pewnie obronił.

86'

Jeszcze próbuje Cracovia, ale gracze gospodarzy bardzo nerwowo rozgrywają piłkę.

84'

Wójcicki zgrał piłkę do Stebleckiego, ten jednak uderzając z ok. 14 metrów nie trafił w bramkę!

80'

Sprzed pola karnego uderzył Piątek, piłka przeleciała daleko od bramki gości.

76'

Mocny strzał Szczepaniaka, piłka jednak przeleciała daleko od bramki.

75'

Piłkę w polu karnym otrzymał Jakub Wójcicki, który jednak przestrzelił z ok. 10 metrów.

74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Miroslav Covilo.

72'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Miroslav Covilo. Górnik niespodziewanie doprowadził do wyrównania. Po dograniu Grzegorza Piesio Miroslav Covilo chciał wybić piłkę, ale skierował ją do własnej bramki!

69'

Strzelał Sebastian Steblecki, Małecki odbił piłkę, a na dobitkę nie pozwolili obrońcy.

1
68'

Górnik po stracie gola stara się przyspieszyć grę, ale goście nie mają jakości z przodu.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Jakub Wójcicki. Cóż za wejście Piątka! Niezdecydowanie obrony Górnika wykorzystał Wójcicki, który dogral do Piątka, a ten pewnie trafił do bramki!

59'

Ponownie uderzał Deleu, ale kolejny raz w środek bramki, gdzie stał Małecki.

58'

Optyczna przewaga Cracovii, ale gracze Pasów nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Małeckiego.

56'

Deleu uderzył z ok. 30 metrów, wprost w "koszyk" Małeckiego.

54'

Żadna z drużyn nie chce się otworzyć przed rywalem. Wyraźnie miejsce w tabeli obu ekip determinuje wydarzenia na placu gry.

50'

Z woleja bardzo niecelnie uderzył Hubert Wołąkiewicz. Żadna z drużyn nie kwapi się do przyspieszenia tempa meczu.

1
49'

Cracovia długo rozgrywa piłkę, goście nie kwapią się z jej przejęciem. Statyczny początek drugiej części.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
45'

Strzelał Grzelczak, ale piłkę po uderzeniu z boku pola karnego złapał Sandomierski.

1
44'

Płaski strzał Cetnarskiego, ale piłka przeleciała obok słupka. Małecki kontrolował wszystko.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Santos Deleu.

42'

Jakub Wójcicki uderzył mocno, ale dwa metry ponad bramką.

1
39'

Cetnarski uderzył z rzutu wolnego, Małecki efektownie złapał lekki strzał.

38'

Łęcznianie mieli szansę na wyprowadzenie groźnej kontry, ale Bonin zwolnił akcję i po chwili Górnik stracił piłkę.

35'

W Krakowie kibice nie oglądają wielkiego widowiska. Akcje zespołów są przewidywalne. Więcej z gry ma Cracovia, ale wciąż jej czegoś brakuje.

32'

Gra toczy się w środku pola, łęcznianom udało się kilka razy przedostać pod bramkę rywali, ale nie potrafili stworzyć większego zagrożenia.

1
29'

Z dystansu uderzył Cetnarski. Piłka płakała jak toczyła się w kierunku bramki.

1
1
27'

Jakub Wójcicki uderzył z dystansu ponad poprzeczką. Cracovia przeważa, ale brakuje jej piłkarzom zdecydowania.

2
26'

Dobra interwencja w polu karnym Sasina, który wślizgiem uprzedził składającego się do strzału Szczepaniaka.

1
25'

Po wrzutce z lewej strony głową wprost w bramkarza uderzył Jendrisek.

2
23'

Jakub Wójcicki zamiast podawać do partnera uderzył z pola karnego. Uczynił to słabo i Małecki nie miał problemów z obroną.

1
14:56
1
23'

Niebezpieczne dośrodkowanie Ubiparipa, piłka przeleciała ponad głową Sandomierskiego.

1
21'

Szczepaniak uciekł Komorowi, a jego sytuacyjne uderzenie minęło bramkę Małeckiego o kilkadziesiąt centymetrów.

1
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Szmatiuk.

Górnik Łęczna
17'

Piłkarze Cracovii ponownie zepchnęli rywali na ich połowię, ale z przewagi Pasów niewiele wynika.

14'

Piłka w bramce Cracovii po strzale Bonina, który był jednak na wyraźnym spalonym.

12'

Leandro starał się urwać lewą stroną, ale jego dogranie przejęli defensorzy Cracovii.

10'

Przemysław Pitry trochę ogłuszony i musi na moment zejść z boiska.

8'

Łęcznianie starali się dłużej rozegrać piłkę na połowie Pasów. Jednak nie udało im się to.

6'

Cracovia prowadzi grę, Górnik nastawił się na wyprowadzanie kontr. Póki co goście raz znaleźli się pod bramka Sandomierskiego.

2'

Zamieszanie w polu karnym Górnika. Strzelał po indywidualnej akcji Wójcicki, bramkarz odbił piłkę, a dobitka Jendriska odbiła się od obrońcy i futbolówka wyszła na róg.

14:51

Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

14:51

Cracovia nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich ligowych spotkań i jej przewaga nad strefą spadkową stopniała do jednego punktu. Z kolei Górnik, który przegrał cztery ostatnie mecze, zamyka tabelę Lotto Ekstraklasy.