Mocno, ale wprost w ręce Hrdlicki uderzył z dystansu Tamas Kadar.

W zamieszaniu w polu karnym poznaniacy zablokowali strzał Niezgody.

2
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Pawłowski. Asystował mu Radosław Majewski.

Pogrom! Kapitalne prostopadłe podanie wykonał Majewski, a Pawłowski w sytuacji sam na sam z Hrdlicką podciął nad nim piłkę i trafił do siatki przy dalszym słupku.

84'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Jan Bednarek.

1
84'

Paulus Arajuuri zablokował strzał z dystansu Konczkowskiego.

1
80'

Szymon Pawłowski miał dobrą okazję w polu karnym, ale tak długo dryblował, że w końcu osaczyło go trzech rywali i stracił piłkę.

1
78'

Mogło być 0:5! Po dośrodkowaniu Majewskiego z rzutu rożnego Maciej Gajos główkował idealnie przy słupku, ale piłkę wybił z linii Łukasz Moneta!

2
76'

Na trybunach stadionu w Chorzowie pojawiło się 7629 widzów.

3
1
75'

Ruch. Schodzi: Piotr Ćwielong. Wchodzi: Kamil Mazek.

75'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

74'

Z rzutu wolnego wprost w mur obrońców Lecha uderzył Piotr Ćwielong.

1
73'

Mecz się nieco uspokoił. Lech już nie forsuje tempa, a ofensywne akcje Ruchu nie przynoszą wielkiego zagrożenia pod bramką Putnocky'ego.

2
68'

Radosław Majewski skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta.

2
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak.

0:4! Pewny płaski strzał Robaka w lewy róg, Hrdlicka zmylony i piłka w siatce.

Lech Poznań
6
2
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grodzicki.

2
66'

Rzut karny dla Lecha! Grodzicki sfaulował Robaka.

4
64'

Lech. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Marcin Robak.

63'

W strzałach mamy 16:2 dla Lecha. Ta statystyka mówi wszystko.

2
63'

Zbyt lekko z kilkunastu metrów uderzył Radosław Majewski i Hrdlicka złapał piłkę.

1
61'

Ruch. Schodzi: Eduards Visnakovs. Wchodzi: Jakub Arak.

59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Maciej Makuszewski.

0:3 po perfekcyjnej kontrze! Makuszewski uruchomił na lewym skrzydle Majewskiego, a ten wbiegł w pole karne i trafił do siatki precyzyjnym płaskim strzałem przy dalszym słupku.

58'

Teraz płynnie wymienili podania chorzowianie, jednak dośrodkowanie Ćwielonga z boku pola karnego było anemiczne i niedokładne, w efekcie zagrożenie oddalił Jan Bednarek.

1
1
55'

Ruch. Schodzi: Łukasz Surma. Wchodzi: Patryk Lipski.

53'

Po dośrodkowaniu Majewskiego z rzutu rożnego groźnie główkował Paulus Arajuuri, ale piłkę wybił sprzed bramki Martin Konczkowski i Matus Putnocky nie musiał interweniować.

2
51'

Nie ma na razie naporu Ruchu, akcje chorzowian nie kończą się strzałami.

2
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
47'

Groźna akcja Lecha, ale strzał Jevticia z 17 metrów w ostatniej chwili przyblokował Martin Konczkowski i piłka poleciała obok słupka.

2
46'

Początek drugiej połowy.

2
44'

Teraz sprzed pola karnego tuż obok słupka huknął Darko Jevtić.

1
1
43'

Mogło być już 0:3! Libor Hrdlicka z trudem obronił soczyste uderzenie z dystansu Makuszewskiego.

3
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kownacki.

0:2! Kownacki przebiegł z piłką pół boiska, pomógł mu Jevtić, którego ruch na skrzydło zdezorganizował obronę Niebieskich i napastnik Kolejorza trafił do siatki płaskim strzałem przy słupku.

7
2
38'

Bardzo dobrze z lewego skrzydła dośrodkował Łukasz Moneta, ale Tamas Kadar kapitalnie uprzedził zamykającego to Visnakovsa.

2
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Darko Jevtić.

Po dośrodkowaniu Kędziory z prawego skrzydła beznadziejnie interweniował Konczkowski i Jevtić skierował piłkę do siatki mocnym strzałem z 10 metrów. 0:1! Była tam mała kontrowersja, bo Kownacki łokciem zaatakował Grodzickiego.

Lech Poznań
9
1
35'

Majewski znakomicie dośrodkował do Kędziory, ten długo układał sobie piłkę do strzału z ostrego kąta, po czym posłał ją dokładnie tam, gdzie stał Libor Hrdlicka.

2
31'

Z rzutu wolnego dośrodkował Radosław Majewski, próbowali to zamykać Paulus Arajuuri i Jan Bednarek, jednak przeszkodzili sobie nawzajem i piłkę złapał Libor Hrdlicka.

2
28'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Jan Bednarek.

Lech Poznań
2
1
28'

Ależ okazja Ruchu! Jarosław Niezgoda dośrodkował spod końcowej linii, powinien to zamknąć na 8. metrze Eduards Visnakovs, jednak nie trafił w piłkę.

2
1
24'

Błąd w obronie Ruchu, natychmiastowy strzał z 12 metrów oddał Dawid Kownacki, ale wyszło z tego fatalne pudło.

3
23'

Poznaniakom brakuje dokładności pod polem karnym Ruchu. Oglądamy sporo dośrodkowań, ale mało groźnych strzałów.

2
1
20'

Utrzymuje się przewaga Lecha, Ruch ma w tyłach spore kłopoty.

4
17'

Pogubili się we własnym polu karnym chorzowianie, ale Maciej Makuszewski miał zerowy kąt i nie był w stanie oddać celnego strzału.

3
15'

Zbyt głęboko dośrodkował z lewego skrzydła Łukasz Moneta i piłkę bez trudu złapał Matus Putnocky.

3
14'

Z rzutu wolnego nieźle, ale pół metra obok słupka uderzył Paweł Oleksy.

3
10'

Lech ma przewagę w polu, dłużej rozgrywa piłkę, a Ruch odgryza się kontrami.

3
7'

Sprzed pola karnego obok słupka uderzył Maciej Gajos. Zwód i wypracowanie pozycji bardzo dobre, wykończenie już nie.

3
7'

Piotr Ćwielong zamknął akcję oskrzydlającą, główkował jednak zdecydowanie za lekko, by zaskoczyć Putnocky'ego.

3
4'

Mocny początek w wykonaniu poznaniaków, to oni mają przewagę w pierwszych minutach.

3
2'

Po dośrodkowaniu Makuszewskiego piłka trafiła na 17. metr do Gajosa, ten jednak uderzył blisko środka bramki i na posterunku Libor Hrdlicka.