Kolejny wolny dla Turcji i tym razem spróbował Calhanoglu - celnie, ale zbyt lekko dla Piatowa.

90+2'

Mor zdecydował się na strzał i przeniósł piłkę nad bramką.

90+1'

Jeszcze raz kapitalnie zagrał Emre Mor i wywalczył dla swojej drużyny rzut wolny z 20 metrów.

90'

Aż 5 minut doliczonych do II połowy.

89'

Turcy nacierają na bramkę Piatowa i ukraińska defensywa ma mnóstwo pracy.

87'

Przepychanki na boisku i krótka przerwa w grze. Arbiter uspokoił zawodników.

86'

Więcej ochoty do prowadzenia ataków mają Turcy. Gospodarze są teraz w gazie.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Eduard Sobol.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Wyrównanie! Arbiter uznał, że w polu karnym faulowany był Tosun i wskazał na "wapno", a jedenastkę pewnie na gola zamienił Calhanoglu.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Stepanenko.

78'

Gospodarze nie rezygnują z walki o punkt! Teraz Tosun szarżował w polu karnym i wywalczył korner.

77'

Turcja. Schodzi: Ozan Tufan. Wchodzi: Volkan Sen.

75'

Potężny strzał z powietrza oddał Sydorczuk, ale turecki bramkarz popisał się efektowną paradą.

74'

Ukraina. Schodzi: Artem Kraweć. Wchodzi: Roman Zozulja.

71'

Kapitalna akcja Turków, po której Tosun w sytuacji sam na sam oddał potężny strzał w słupek! Ogrom szczęścia Ukraińców!

67'

Piatow sparował piłkę na rzut rożny po uderzeniu niezwykle aktywnego Mora.

65'

Strzał Ayhana sprzed pola karnego na bramkę Ukrainy. Piatow dał sobie radę i złapał piłkę.

63'

Ukraińcy przeważają i rozgrywają piłkę na połowie Turków.

60'

Sprzed pola karnego przymierzył Tolga Cigerci, ale Piatow nie musiał interweniować.

59'

Cudowna akcja Mora, który minął czterech rywali! Filigranowy zawodnik BVB celnie dograł do partnera, ale ten niecelnie podawał przed bramkę.

58'

Ofensywna akcja Sobola zakończona groźnym strzałem. Babacan sparował piłkę do boku.

55'

Odpowiedź Ukrainy! Po oskrzydlającej akcji piłka dotarła przed bramkę, gdzie Kraweć oddał strzał w poprzeczkę!

54'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową strzelał Kaan Ayhan, a piłka otarła się o słupek!

53'

Żółtą kartkę otrzymał Iwan Ordeć.

52'

Niesygnalizowany strzał Jarmolenki sprzed pola karnego. Piłka minimalnie minęła słupek bramki Turcji!

50'

Lepiej na początku II połowy prezentują się Ukraińcy.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu.

46'

Początek II połowy.

46'

Turcja. Schodzi: Hakan Balta. Wchodzi: Kaan Ayhan.

46'

Turcja. Schodzi: Enes Unal. Wchodzi: Tolga Cigerci.

45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ozan Tufan. Asystował mu Hakan Calhanoglu. Gol kontaktowy! Calhanoglu dośrodkował z rzutu rożnego, a Tufan strzałem głową nie dał szans Piatowowi!

45'

Fantastycznie drybluje Emre Mor, jednak wciąż nie potrafi wypracować partnerom dogodnej sytuacji strzeleckiej. Tymczasem II połowa potrwa 2 minuty dłużej.

43'

Z rzutu wolnego strzelał specjalista w tym elemencie Hakan Calhanoglu. Próba tureckiego pomocnika okazała się niecelna, Piatow kontrolował tor lotu piłki.

41'

Ależ okazję miał Kraweć po dośrodkowaniu ze skrzydła! Napastnik ubiegł obrońców, ale uderzył nad poprzeczką!

40'

Po lepszym okresie gry Turków znów inicjatywa należy do reprezentantów Ukrainy, który spokojnie rozgrywają piłkę.

37'

Rozkręca się Emre Mor, który robi co chce z ukraińskimi obrońcami. Później pomocnikowi brakuje jednak precyzji.

36'

Hakan Calhanoglu zdecydował się strzelać z dystansu. Piłka wyraźnie minęła bramkę.

35'

Mor powalony na linii pola karnego, jednak zdaniem niemieckiego arbitra przepisy nie zostały złamane. Gwizdy tureckich kibiców.

33'

Widowiskowa akcja Emre Mora w polu karnym. Zawodnik Borussii kapitalnie dryblował, ale rywale go potroili i zażegnali niebezpieczeństwo.

29'

Gospodarze znaleźli się w bardzo trudnym położeniu, a dzisiaj na poważnie nie zagrozili jeszcze bramce Piatowa.

27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artem Kraweć. Asystował mu Andrij Jarmolenko. Już 2:0 dla Ukrainy! Zaspała turecka obrona i Jarmolenko mógł dograć do wybiegającego na czystą pozycję Krawca, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Babacanem.

24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Pewnie wykonana jedenastka przez Jarmolenkę, Babacan bezradny i Ukraina prowadzi 1:0!

24'

Żółtą kartkę otrzymał Caner Erkin.

24'

Rzut karny dla Ukrainy! W polu karnym przewinił Erkin, podcinając rywala.

23'

Tempo rywalizacji na razie nie zachwyca. Brakuje też dogodnych sytuacji bramkowych.

21'

Unal próbował przelobować Piatowa sprzed pola karnego, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

18'

Konoplianka postanowił strzelać z ponad 20 metrów, ale to nie mogło zaskoczyć dobrze ustawionego Babacana.

16'

Reprezentanci Ukrainy przeszli do ataku pozycyjnego. Gospodarze cofnięci na własnej połowie.

12'

Pierwsza ofensywna próba Turków, ale z uderzeniem Topala sprzed pola karnego poradził sobie Andrij Piatow.

10'

Na strzał z dystansu zdecydował się Kowalenko, jednak była to bardzo nieudana próba pomocnika.

9'

Groźnie i szybko potrafią zaatakować Ukraińcy, ale na razie nie oddali celnego strzału na bramkę Babacana.

6'

Efektowna akcja ofensywna w wykonaniu Zinczenki. Młody zawodnik zdołał dośrodkować przed bramkę, gdzie poradzili sobie tureccy obrońcy.

4'

Z dystansu strzelał Jewhen Konoplianka, ale piłka wyraźnie minęła słupek tureckiej bramki.

20:36

Stadion w Konyi wypełniony po brzegi.

1
20:36

Spotkanie poprowadzi Manuel Graefe z Niemiec.

20:36

Na inaugurację eliminacji Turcja zremisowała 1:1 z Chorwacją, a Ukraina osiągnęła taki sam wynik w pojedynku z Islandią.