Zakończony
Walia
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marc Janko. To powinna być czerwona kartka. Napastnik Austrii na wysokości kolana zaatakował rywala.

90+1'

Walia. Schodzi: Neil Taylor. Wchodzi: Emyr Huws.

90'

Pięć minut doliczonych.

87'

Austria. Schodzi: Marko Arnautović. Wchodzi: Louis Schaub.

wchodzi Wchodzi
Louis Schaub #16
schodzi Schodzi
85'

Walijczycy powoli zabierają się do wykonania rzutu rożnego. Alaba nie wytrzymał i sam ustawił im piłkę przy chorągiewce.

82'

Arnautović huknął z 14 metrów, ale wyraźnie obok bramki.

80'

Aut Walijczyków, wrzucał Bale, ale Austriacy wybili piłkę.

77'

Walia. Schodzi: Sam Vokes. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

76'

W końcu uaktywnił się Gareth Bale, wpadł w pole karne i dograł na piąty metr. Tam jednak nie było żadnego gracza Walii.

72'

Chester dobrze zablokował Alabę we własnym polu karnym i na dodatek był faulowany.

70'

Dobra szasna dla Austrii. Alaba zagrał do Arnautovicia, który był jednak na spalonym.

69'

Pierwsza okazja dla Walii w drugiej połowie. Po rzucie rożnym niepilnowany był Chester, ale z sześciu metrów nie trafił w światło bramki.

67'

Trzeba przyznać, że w ostatnich minutach spadło tempo meczu.

63'

W drugiej połowie Walia rzadko gości pod polem karnym Austriaków.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Davies.

58'

Austria. Schodzi: Robert Almer. Wchodzi: Ramazan Ozcan.

56'

Walia. Schodzi: Joe Allen. Wchodzi: David Edwards.

56'

Austriacy atakują coraz groźniej. Aktywny jest zwłaszcza Arnautović.

53'

Korner dla Austrii, ale nie przyniósł żadnego efektu.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Arnautović.

47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Arnautović.

2:2! Błąd obrońcy Walii, który źle przyjął piłkę i w efekcie Arnautović wyszedł sam na sam z bramkarzem i technicznym strzałem zdobył gola.

46'

Początek drugiej połowy.

45'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kevin Wimmer.

2:1 dla Walii! Po rzucie z autu głową uderzył Vokes. Bramkarz instynktownie nogą obronił ten strzał, ale piłka odbiła się od Wimmera i wpadła do siatki Austrii.

43'

Piekielnie silny strzał Arnautovicia, ale i tak był na spalonym.

40'

57 procent posiadania piłki mają zawodnicy z Austrii.

38'

Znów groźnie w polu karnym Walii, ale Wayne Hennessey wyjaśnił sytuację.

34'

Zlatko Junuzović huknął sprzed pola karnego i bramkarz z trudem sparował piłkę.

33'

Walijczycy mieli rzut z autu, ale po wyrzucie Bale'a piłka została wybita.

31'

Arnautović ponownie w polu karnym Walii, ale nie udało mu sie oddać strzału.

28'
GOOOOOOL!!!

1:1! Szybka odpowiedź Austriaków. Wstrzelenie piłki w pole karne przez Alabę i Arnautović z siedmiu metrów głową wpakował futbolówkę do siatki.

26'

Wydaje się, że jakiś problem mięśniowy ma bramkarz Austriaków. Możliwe, że konieczna będzie zmiana.

25'

Jak odpowie Austria? Póki co większą liczbą zawodników podeszli pod pole karne Walii. Przypomnijmy jednak, że Wyspiarze grają aż piątką defensorów.

22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joe Allen.

1:0 dla Walii! Piłka została zgrana przed pole karne, gdzie Joe Allen zdecydował się na uderzenie swoją słabszą - lewą - nogą i bramkarz nie miał żadnych szans. Fantastyczny strzał pomocnika Stoke City.

19'

Po interesującym początku teraz tempo meczu wyraźnie spadło.

17'

Dośrodkowanie do Janko, ale zdecydowanie za wysokie.

14'

Kibice Austrii zaczęli coraz głośniej gwizdać, gdy przez dobrą chwilę Walijczycy rozgrywali piłkę w strefie obronnej.

12'

Teraz obie drużyny starają się dłużej utrzymać przy piłce. Najpierw robili to Austriacy, a teraz Walijczycy.

8'

Żywe tempo meczu. Teraz Ashley Williams wybił piłkę na piątym metrze.

7'

Ależ odpowiedź Walijczyków! Wybitny refleks Almera po strzale Bale'a głową. To powinien być gol. To z pewnością będzie jedna z najlepszych parad w tych kwalifikacjach.

6'

Groźnie w polu karnym Walijczyków. Po rzucie rożnym z pięciu metrów główkował Wimmer, ale golkiper gości nie dał się pokonać.