Luksemburg. Schodzi: David Turpel. Wchodzi: Dwayn Holter.

5
2
2
84'

Francja w coraz poważniejszych tarapatach. Gospodarze już od kilku minut nie stworzyli groźnej okazji.

6
18
1
1
1
81'
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Francuz nie zagra w kolejnym meczu.

11
15
4
5
2
79'

Nieprawdopodobne!!! Francuzów przed stratą gola ratuje słupek! Rodrigues przeprowadził świetny rajd i pomylił się o centymetry!

11
8
23
8
16
78'

Poprzeczka! Paul Pogba po uderzeniu głową lobował golkipera, ale piłka ostatecznie nie wpadła do siatki.

4
15
3
1
6
77'

Z półwoleja strzelił Alexandre Lacazette. Kolejny róg dla Francji.

2
4
2
1
1
76'

Layvin Kurzawa padł w polu karnym Luksemburga, jednak sędzia nie wskazał na "wapno".

12
2
2
1
2
75'

Kwadrans do końca. Coraz bliżej olbrzymiej sensacji.

6
4
3
72'

W strzałach 17:1 dla Francji.

4
6
4
2
2
71'

Niesamowite! Uderzenie Lacazette'a z linii bramkowej wybił jeden z defensorów Luksemburga.

2
5
4
1
70'

Antoine Griezmann główkował w kierunku krótkiego słupka i znów jeden z defensorów zatrzymał strzał.

1
3
3
1
1
69'

Ależ blisko! Po centrze z rzutu kornego tuż obok bramki główkował Layvin Kurzawa.

2
1
69'

2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Sinani.

Daniel Sinani #14
Luksemburg
3
1
2
64'

Kingsley Coman posłał piłkę w trybuny. Kibice zaczynają przecierać oczy ze zdziwienia.

1
1
1
63'

Świetna interwencja bramkarza gości! Sparował groźny strzał z główki Sidibe.

2
2
2
62'

Pół godziny do końca. Finalista Euro 2016 wciąż bezbramkowo remisuje z Luksemburgiem.

1
1
1
2
1
59'

Luksemburg. Schodzi: Daniel Alves da Mota. Wchodzi: Gerson Rodrigues.

Gerson Rodrigues #7
Daniel Alves da Mota #9
59'

Luksemburg. Schodzi: Vincent Thill. Wchodzi: Daniel Sinani.

Vincent Thill #10
2
1
58'

Antoine Griezmann miał idealną piłkę na 12. metrze, jednak przestrzelił.

1
1
1
55'

Po zmianie stron Francuzi nie stworzyli jeszcze groźnej sytuacji. Przed przerwą prezentowali się lepiej.

1
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Jaenisch.

Mathias Jaenisch #19
Luksemburg
1
3
1
50'

Francuzom wszystko wychodzi do ostatniego zagrania. Momentami chcą wejść do bramki, choć wydaje się, że mogliby wcześniej zakończyć akcję.

1
2
1
46'

Zaczynamy drugą połowę!

4
2
1
1
40'

Defensorzy gości będą mieli wiele "pamiątek" z tego meczu w postaci siniaków. Kolejny silny strzał Lemara zatrzymał się na rywalu.

1
1
1
40'

Ale bomba! Antoine Griezmann huknął z rzutu wolnego i piłka po palcach golkipera odbiła się od poprzeczki!

3
2
3
1
1
38'

Ofiarna obrona na razie się sprawdza. Kolejne dwa strzały Francuzów zablokowane.

3
3
1
2
37'

Trwa bombardowanie. Strzał Lemara zablokowany, dobitkę Pogby na korner sparował golkiper.

2
32'

Paul Pogba! Piękne uderzenie Francuza zza pola karnego i piłka przeleciała tuż obok spojenia!

1
2
3
1
2
28'

Thomas Lemar huknął z dystansu i piłka poleciała w trybuny.

1
26'

Francuzi nie wykorzystali zdecydowanej przewagi i wciąż mamy bezbramkowy remis.

22'

Kylian Mbappe Lottin oszukał jak dziecko rywala i strzelił znów w bramkarza, który na raty złapał piłkę.

1
3
21'

Akcja dla Luksemburga!!! Goście ruszyli z kontrą i z ostrego kąta nad poprzeczką uderzył Turpel. Było groźnie!

3
1
21'

Znów piłka w rękawicach golkipera. Z trudnej pozycji źle uderzył Kylian Mbappe Lottin. Kolejna sytuacja i Thomas Lemar został zablokowany.

20'

Paul Pogba z dystansu strzelił wprost w bramkarza.

2
1
1
17'

Obrońca gości wybił piłkę wprost pod nogi Sidibe, który strzelił płasko w boczną siatkę. Tu zaraz będzie gol!

2
2
16'

Olivier Giroud huknął jak z armaty i trafił jednego z rywali.

1
2
1
16'

Kylian Mbappe Lottin od początku szaleje! Napastnik Monaco odegrał piętką do Griezmanna, dostał piłkę z powrotem, ale został zablokowany.

2
1
1
1
14'

Antoine Griezmann zmarnował kolejną okazję. Bramkarz Luksemburga wypuścił piłkę z rąk na 13. metrze, ale pobiegł za nią i zdołał przyblokować strzał francuskiego napastnika.

1
1
12'

To powinno być 1:0!!! Kylian Mbappe Lottin kapitalnie minął rywala w polu karnym i z końcowej linii wystawił piłkę jak na tacy do Griezmanna, który fatalnie spudłował!

3
1
2
3
1
8'

Paul Pogba uderzył z rzutu wolnego wyraźnie nad poprzeczką. Thomas Lemar i Antoine Griezmann mogą poczuć się zawiedzeni, że to nie oni wykonywali ten stały fragment gry z dogodnej odległości od bramki.

2
1
2
1
5'

Francuzi od początku ruszyli do ataków i nie schodzą z połowy rywala.